Politikalarımız

Değerler Kültürü. Gelişim Kültürü.

Yazdır Twitter Facebook Delicious LinkedIn

İlgili Bağlantılar

Ricoh Group 2015 Yılı Sürdürülebilirlik Raporu

Ricoh's Sustainability report 2014

Raporu çevrimiçi görüntüleyin ya da Adobe PDF formatında indirin.

  • Avrupa'daki işletmemiz

    Office building and sun.

    Yaptıklarımız, bağlı kaldığımız inançlar, başarılarımız ve bulunduğumuz yerler.

Ricoh'da her zaman yüksekleri hedefleriz. Bu amaçla da Ricoh CSR Tüzüğü'nde tanımlanan temel değerlerimiz ile Birleşmiş Milletlerin Küresel Bağ ilkelerini, günlük faaliyetlerimize entegre ettik ve CSR felsefemizi de tüm operasyonlarımızın tam merkezine yerleştirdik. Böylece sürdürülebilir bir işi güvence altına alarak her düzeyde yenilikler yapmaya devam ediyoruz.

Saygı. Bizim İçin Anlamını Keşfedin.

Ricoh CSR Tüzüğü kurumsal faaliyetlerdeki dürüstlüğümüze yönelik ilkelerimizin tamamını tanımlamakta olup çevre ve toplumla uyumlu bir şekilde de insanlara duyduğumuz saygıyı en önemli unsur haline getirmekteyiz. Mükemmelliği ödüllendiren, kuruluş çapında bilgi paylaşımını arttıran ve çalışma yerinde farklılığı ve yetkilendirmeyi destekleyen bir şirket kültürü inşa ettik. Ancak hiçbir zaman bulunduğumuz yerle yetinmek istemiyoruz, hep daha iyisi için çabalıyoruz.

Sayfanın Üstü

Birleşmiş Milletler Küresel Bağı

Birleşmiş Milletler Küresel Bağı'nın on evrensel ilkesini Kurumsal Sosyal Sorumluluk Tüzüğümüze dahil ettik. Ricoh Company Ltd., BM Küresel Bağı'nı 2002 yılında imzaladı ve bu ilkelere tüm alanlarda ve tüm faaliyetlerde uyulmasını sağlamayı taahhüt etti. Aralık 2008'de Ricoh Europe PLC de, Ricoh'nun sürdürülebilir bir toplumun geliştirilmesi ve desteklenmesine yönelik desteği ve bağlılığının sürdüğünü göstermek için BM Küresel Bağı'nı imzaladı.

Sayfanın Üstü

Neyi Temsil Ediyoruz

Ricoh Grubunun Davranış Kuralları küresel organizasyonumuzdaki tüm yöneticiler ve çalışanlarca uyulması gereken temel davranış kurallarını belirlemektedir. Bunun ne anlama geldiği ve yaptığımız işi nasıl etkilediği hakkında daha fazla bilgiyi buradan bulabilirsiniz.

Ayrıca, EMEA'yı kapsayan Avrupa Davranış Kuralları'nı da geliştirdik.

Sayfanın Üstü

Tedarikçilerimiz Aynı Zamanda İş Ortaklarımızdır.

Ricoh Grubu Tedarikçi Davranış Kurallari buradan temin edilebilir.

Sayfanın Üstü