Sürdürülebilirliği Raporlama

Ekonomik, sosyal ve çevresel başarılarımıza tarihsel bakış.

Yazdır Twitter Facebook Delicious LinkedIn

İlgili Bağlantılar

  • Biyoçeşitlilik

    Solar panels and a wind farm under a blue sky.

    İşletmesel ve sosyal yardım ile biyoçeşitliliği muhafaza etmek.

Temmuz 2013'de Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'daki (EMEA) 21 ülkede sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi kapsayan, beşinci Ricoh Avrupa Sürdürülebilirlik Raporumuzu hazırladık. Sonuç, temel ekonomik, sosyal ve çevresel konuların bütüncül bir incelemesi şeklindedir. Rapor, Ricoh'nun sürdürülebilirlik yaklaşımı ve sergilediği ilerleme ile ilgili ayrıntılı bilgi vermektedir.

Ricoh'da 'sürdürülebilirlik' hakkında konuştuğumuzda, çevre üzerindeki etkimizi yönetmenin de ötesine bakarız. Bizim için sürdürülebilirlik tüm paydaşlar için gelecekte de kalıcılığını sürdürebilecek bir iş modeli geliştirmektir.

Rapor oldukça kapsamlı olup neler yaptığımız ve ileriye doğru nasıl hareket ettiğimiz konusunda faydalı çalışmalar sunmaktadır. Rapor, kişilerin, ülkelerin ve şirketlerin sınırlarını da aşan sürdürülebilir bir toplum yolundaki yolculuğumuzda önemli bir referans noktasıdır.

Raporu şuradan okuyabilirsiniz: Ricoh Avrupa Sürdürülebilirlik Raporu 2015

Yapıcı görüş ve yorumlarınızı bekliyoruz. Lütfen fikirlerinizi bizimle paylaşın.

Sayfanın Üstü

Kendi kendimizi değerlendirme

Ricoh'nun ekonomik, sosyal ve çevresel konulara yaklaşımının gözden geçirilmesi için kendinden ödün vermeyen bir değerlendirme yöntemi gerekmektedir. Konuyla ilgili bilgileri nasıl topladığımızı burada gözden geçirebilirsiniz.

Ricoh Avrupa Sürdürülebilirlik Raporu 2014'ye dair GRI Kendi Kendini Değerlendirme

Sayfanın Üstü