The RICOH Way

Yazdır Twitter Facebook Delicious LinkedIn

İlgili Bağlantılar

Yaklaşımımız

Our five phase adaptive process ensures the solutions and services you receive are custom-built around the specific needs of your business.

Our Awards

Learn more about the product, corporate and environmental awards that we’ve won.

Ricoh Group 2015 Yılı Sürdürülebilirlik Raporu

Ricoh's Sustainability report 2014

Raporu çevrimiçi görüntüleyin ya da Adobe PDF formatında indirin.

Şirketimizin dünya çapındaki kurumsal felsefesi olan The RICOH Way, Ricoh’un misyonu, vizyonu ve değerleri dahil olmak üzere, kuruluşumuzun yapısını ve kimliğini tanımlar. Dünyanın hızla küreselleşmeye devam ettiği günümüzde, kuruluşumuz bünyesinde her kademede işleyen uyumlu ve tutarlı değerler; karar verme mekanizmalarımızın nasıl çalışması, ne şekilde eyleme geçmemiz ve müşterilerimizin karşılaştığı çok yönlü sorunları ve zorlukları nasıl ele almamız gerektiği konusunda bize net bir rehberlik sunar.

“Global bir şirket olabilmemiz için insanlara, işimize, toplumumuza ve dünyamıza değer vermemiz gerekir. Mücadele ruhumuzu, inovasyonlarımızı ve ekip çalışmamızı, müşteri odaklı anlayışımızı pekiştirmeye adamak zorundayız. Buna paralel olarak, etik değerlerimizi ve tutarlılığımızı da en üst seviyede tutmamız şarttır.”

Müşteri Odaklı Yaklaşım 

Çalışanlarımız, global bir şirketin üyeleri olarak insanlara, sektörümüze, toplumumuza ve dünyamıza değer vermek zorundadır. Mücadele ruhumuzu, inovasyon olanaklarımızı ve ekip çalışmamızı; etik değerlerimizi ve tutarlılığımızı daima en üst seviyede tutarak müşteri odaklı yaklaşımımızı pekiştirmeye adamaktayız.
Bu değerlere bağlılık taahhüdümüz, Ricoh’u farklı kılan etkendir. Daima müşteriyi ön planda tutarak işimizin her alanında müşteriye üstün bir deneyim yaşatmak, şirket kültürümüzün temelinde yatan yerleşmiş bir değerdir. Çabamız, müşterimize her daim kullanışlı bilgiler sunabilmektir.

Mükemmelliği Kutluyoruz 

Yaşam kalitesini artırmak amacıyla mükemmel hizmet ve ürünler sunmaya Ricoh olarak kendimizi adamış bulunuyoruz. Sürdürülebilir bir toplum yaratma yönündeki sorumluluklarımızı yerine getirme arzusu ve müşterilerimize katma değer ve ilham kazandıran inovatif çözümler sunmayı sürdürme tutkusu, bizi güdüleyen etkenler arasındadır.
Çalışanlarımızın üstün hizmet ve inovasyonlarını kutlamak amacıyla verdiğimiz RICOH Way Ödülü, kimlerin hangi faaliyetleriyle The RICOH Way’i en iyi şekilde yansıttığını hem bölgesel hem de global olarak gözler önüne seriyor.

Gezegenimize Karşı Sorumluluğumuz 

Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız, genlerimizde olan bir niteliktir ve şirketimizin üretimden dağıtıma, yönetimden geri dönüşüme kadar her bir kademesinde yaşatılmaktadır. Somut ekolojik faydalar yaratma yönündeki çevre bilinci ve stratejisi, Ricoh değerlerinin köklü ilkeleri arasındadır.

Katıştırılmış


Sayfanın Üstü