İşletmemiz

Biz kimiz. Neyi temsil ediyoruz.

Talebe göre hizmet. Nerede olursanız olun.

Sizin için buradayız. Ve büyümeye devam ediyoruz.

Yazdır Twitter Facebook Delicious LinkedIn

İlgili Bağlantılar

  • Avrupa'daki işletmemiz

    Office building and sun.

    Yaptıklarımız, bağlı kaldığımız inançlar, başarılarımız ve bulunduğumuz yerler.

En yüksek hizmet seviyesini sunabilmek için Avrupa çapında büyümeye devam eden bir ağ geliştirdik. Böylece nerede olursanız olun, kelimenin tam anlamıyla küresel olan bir şirketin desteğiyle her yerden yerel bir uzmanlık elde edebilirsiniz. 1995 yılında, deniz aşırı satış ağımızı güçlendirmek amacıyla NRG Group PLC'yi (eski adıyla Gestetner Holdings PLC) ve ardından da satış ve üretim amaçlı baskı yetkinliklerimizi daha da geliştirmek için Danka, IKON ve InfoPrint Solutions'u satın aldık.

1936 yılında kurulan Ricoh, dünyanın dört bir yanındaki küçük ve büyük ölçekli işletmelere belge hizmetleri, danışmanlık, yazılım ve donanım sunmaktadır. Hangi çözüme ihtiyacınız olursa olsun ihtiyaçlarınıza uygun bir dizi seçeneğimiz mevcuttur.

Sistemlerimiz, işiniz büyüdükçe büyüyecek şekilde tasarlanmış olup alanında lider olan destek ağımız ile birlikte de bir Ricoh müşterisi olduğunuzda ihtiyacınız olan desteğin her zaman yanınızda olacağınan emin olabilirsiniz.

ABD, İngiltere, Singapur, Çin ve Japonya'da bulunan bölgesel merkezlerimizin denetiminde olmak üzere 180 ülkede satış ve destek, üretim ve araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürütmekteyiz. Bu beş farklı bölgesel merkezlerimizin yürüttüğü yerel satış ve destek faaliyetlerine yönelik stratejileri, dünyanın dört bir yanında sahip olduğumuz yerel uzmanlıkla birleştiren küresel pazarlama grubumuz sayesinde destek ağımızı sürekli olarak geliştirmekte ve güncellemekteyiz.

Küresel çaptaki üretim ve tedarik sistemimizi, verimlilik ve kaliteyi esas alan bir temel üzerine inşa ettik.  Ayrıca yerel müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla da mümkün olan her yerde üretimlerimizi yerel olarak yapmayı amaçlıyoruz.

2009 yılında Asya-Pasifik bölgesindeki faaliyetlerimize üretim açısından da ek bir fayda sağlayabilmesi için Ricoh Manufacturing (Thailand) Ltd.'de çalışmalara başladık. Bunun sonucunda da bugün beş iş bölgemizin tamamında yerel ihtiyaçları karşılayacak şekilde ürün ve hizmetleri hızlıca sunabilen satış ve üretim faaliyetlerimiz bulunmaktadır.

Rekabette önde olabilmek için olağanüstü yeteneklerden ve teknik olanaklardan faydalanan, küresel bir araştırma ve geliştirme yapısı oluşturduk. Bu birimler, dünya çapında faaliyet gösteren firmamıza yenilikçi ve en yeni teknolojileri oluşturmada yardımcı oluyor. Ve yerel yetkinliklerden de faydalanabildikleri için araştırma çalışmalarından ticarileştirme amacıyla geliştirme çalışmalarına dek her alanda işbirliği yapabiliyor ve müşterilerimizin ürün ve hizmetler konusundaki ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz.

Konu çözüm olduğunda, sunduğumuz çeşitlilik gerçek varlığımızdır. Sizinle ilk kez karşılaştığımızda esas amacımız, karşılaştığınız güçlükleri ve hedeflerinizi anladığımızdan emin olmak ve böylece ofis verimliliğinizi arttırıp iş akışınızı kökten değiştirebilmeniz için size yardımcı olabilmektir.

Çözümlerimiz şirketinize özel ihtiyaçlarınız, sorunlarınız ve karşılaştığınız güçlüklere göre geliştirildiğinden aradığınız şey ister maliyetlerin düşürülmesi veya verimliliğin arttırılması, ister bilgi güvenliğinin geliştirilmesi veya çevreye olan etkinin azaltılması isterse de bambaşka bir şey olsun, sizin için doğru olan cevabı bulmanıza yardımcı olabilmekteyiz.

Ve sunduğumuz çözümü hayata geçirdikten sonra da kaybolup gitmiyoruz. Kendi alanında olağanüstü özelliklere sahip bir satış sonrası destek ağı sunuyoruz. Yerinde bakım, uzaktan cihaz yönetimi ve diğer hizmetlerimiz vasıtasıyla işletmenizde kurulu olan her tür ekipmanı işletebiliyor ve kontrol edebiliyoruz.

Sayfanın Üstü