Kariyer

Bizimle çalışın ve biz de sizin için çalışalım.

Mücadeleye siz de katılın, yenilikçi bir dünyaya açılın.

Yazdır Twitter Facebook Delicious LinkedIn

İlgili Bağlantılar

  • Çevre

    Green leaf.

    Çevrenin korunması, Ricoh'un kurumsal stratejisinde büyük bir öneme sahiptir.

Ricoh'ya katılmak demek, yenilikçi fikirlerin ve dijital ofis çözümlerinde küresel lider olmanın adet halini aldığı bir ortama girmek demektir. 180 ülkede faaliyetlerimizi sürdürüyoruz ve 100.000'den fazla çalışanımız bulunuyor, bu sayede de her zaman büyük resmi görüyoruz. Ve atılımcı tavrımızla da sürekli size yeni fırsatlar sunmanın yollarını arayıp duruyoruz.

İnsanlarımız, dünyanın dört bir yanındaki müşterilere mükemmel hizmetler sunmaya kendisini adamış durumda. Kazanan bir ruha sahip olan ve kendisini yenilikçiliğe ve ekip çalışmasına adayan çalışanlarımız, bir yandan müşterilerimizin işlemlerini dönüştürmeye odaklanırken öbür yandan da en yüksek etik ve dürüstlük standartlarını sergilemektedir.

İş teamüllerimizin özellikle de iş mükemmelliği ve sürdürülebilirlik alanlarında kurumumuz dışından da takdir görmesinin nedeni çalışanlarımızdır. Ricoh Avrupa, EFQM tarafından 2010'da 5 yıldızlı 'mükemmellik takdiri' ödülüne layık görülmüş olup 2011 yılında da arka arkaya yedinci kez dünyanın En Sürdürülebilir 100 Küresel Kurumu'ndan biri olarak seçildik. Ve çalışanlarımızın taahhüdü sayesinde de bu sonuçları her yıl almaya devam ediyoruz.

Sayfanın Üstü

Daha İyi Bir Yol Arama

Yenilikçi ürünlerimiz ve hizmetlerimiz sayesinde her yıl karlılığımızı arttırmakta ve bir işletme olarak da büyümeye devam etmekteyiz, ancak daha da fazla büyümemiz, hem çalışanlarımız hem de ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için yeni fırsatlar belirlemeye ve oluşturmaya bağlı. Amacımız, verimlilik ve etkinliğimizi arttırmamıza yardımcı olacak olan dahili süreçlerimizi sürekli olarak geliştirmek.

Mevcut iş olanaklarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen kariyer fırsatları sayfasını ziyaret edin.

Çalışma ortamımız, fikirlerin ve çeşitliliğin yeni değerler ve yeni mücadeleler yaratmak ve başarıyı ve büyümeyi geliştirmek amacıyla biraraya geldiği bir ortamdır. Grubumuzda bir öğrenim kültürü mevcut olup fikirlerin açıkça paylaşılmasını destekleriz.  Kendimizi, bilgi yönetimine ve hayatı ve işi basitleştirmeye adamış bulunmaktayız. Tabii ki sizler de elde etmeye çalıştığımız şeyin önemli bir parçasını oluşturmaktasınız ve bu nedenle de yeteneklerini, sonuç sunmaya odaklayabilen, başkalarına saygı gösteren ve sosyal sorumluluk sahibi bir davranış sergileyebilen kişileri aramıza katmayı amaçlıyoruz.

Her zaman yaratıcı, yenilikçi ve yetenekli kişiler arıyoruz. Sonuç itibariyle, rekabetçi gücümüzü korumak ve yenilikçi fikirlerimizi daha da geliştirmek istiyorsak sizleri de aramızda görmeye ihtiyacımız var.

İsteğimiz,

  • Fikirleri daha da öteye taşıma arzusuna sahip olmanız

  • Fikirleri ve bilgileri paylaşma motivasyonuna sahip olmanız

  • Yeni mücadeleler ve fırsatlarla karşılaştığınızda iyimser olmanız

  • İşleri daha iyi yapmanın yeni yollarını ve çözümlerini bulduğunuzda yaratıcı olmanız

  • Çevreyi düşünmeniz ve sosyal sorumluluk sahibi bir yapıda olmanız

Sayfanın Üstü