İş Süreci Hizmetleri

Yazdır Twitter Facebook Delicious LinkedIn

Ricoh’un İş Süreci Hizmetleri çalışmalarınızı kolaylaştırmanıza ve verimliliği artırmanıza olanak sağlayan tam yönetimli, ölçeklenebilir dış kaynaklı çözümler sunar.

Sağladığımız destekle, temel işletme departmanlarınızın birçoğunda doküman süreçlerini desteklemek için gereken kaynakları azaltabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini artırıp maliyeti düşürürken, hedef kitlelerinizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için daha verimli kurum içi bilgi akışını desteklemenin yanı sıra, kurum dışı iletişimlerinizi yeniden yapılandırmanıza ve kağıda dayalı formatlardan çok kanallı formatlara geçmenize yardımcı olabiliriz.

Sektöre özgü uzmanlığımızdan faydalanarak, çalışanlarınıza temel uzmanlık alanlarınıza odaklanmaları için daha fazla zaman sunabilir, böylece verimliliği ve işletme kârlılığını artırabilir ve maddi tasarruf sağlayabilirsiniz.

Temel doküman süreçlerinizi kolaylaştırma konusunda size nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfetmek için bizimle irtibata geçin.

Belgeleri Devretme

Man in an office looking forward.
Döküman Hizmetleri Dış Kaynak Kullanımı

Kendi tesislerinizde kendi ekipmanlarınızla sunulan döküman hizmetleri dış kaynak kullanımının tüm faydalarının tadını çıkartın. Konu ister baskı odanız, posta odanız veya tarama ve arşivleme hizmetleriniz olsun isterse de sadece departmanlardaki cihazların kullanıcılarınız için hazır kılınmasını sağlamak olsun, Ricoh kendilerine ihtiyaç duyduğunuzda doğru kaynakların kullanılabilir olmasını sağlayarak zamandan tasarruf etmenize ve işinize değer katmanıza yardımcı olur.

Woman standing at an office window holding a folder.
Döküman Süreci Dış Kaynak Kullanımı

İşinizin ihtiyaçlarını ve döküman akışını halihazırda nasıl yönettiğinizi anlamak suretiyle Ricoh'nun danışmanları ihtiyaçlarınıza uyan ve işinizin verimliliğini arttıran bir döküman süreci iş akışı tanımlayabilir. Döküman sürecinin bir kısmını veya tamamını dış kaynak kullanımına devretmeniz halinde belgelerin yönetimini Ricoh'ya bırakarak doğru bilgilere ihtiyacınız olduğunda erişebilmenizi sağlarız.

Sayfanın Üstü

İlgili Bağlantılar

  • Profesyonel Hizmetler

    Profesyonel Hizmet portföyümüz her seviyeye değer katmak için tasarlanmıştır.