Finans Hizmetleri

Yazdır Twitter Facebook Delicious LinkedIn

FS FactFinans kurumları, müşteri tabanı arasında itibar kazandıran saydam, uygun maliyetli hizmetler konusunda çalışmalar yürütmeye devam etmektedir. Ekonomik istikrarsızlığın sonucunda sektör, gittikçe artan karışık düzenleme ve geniş çaplı değişikliklerle karşı karşıya ve bu nedenden dolayı çok önemli bir husus haline gelmektedir.
 
Ekonomist İstihbarat Birimi'nin* son zamanlardaki araştırma sonuçlarına göre, bu değişikliklerde teknolojinin rolü olduğu öne sürüldü.
 
Sonuçlara göre, yanıtlayanların %78'i, teknolojinin ticari faaliyetleri daha verimli hale getirdiğini ve yine teknolojiye kılavuzluk etmek için geliştirdikleri işlemler kadar iyi olduğunu düşünmektedirler.
 
Finans kurumları, bu işlemlerin yürütülmesinde kendilerine yardım etmeleri için teknoloji ortaklarına güvenmektedirler. Bu ortaklar, müşteri ilişkilerinin üzerinde daha fazla durmak amacıyla personel sağlayan finans kurumlarında, etkinlik ve üretkenliğin arttırılması için gereklidir. 
 
* Ekonomist İstihbarat Birimi, İnsanlar ve Makineler: Ricoh 2013 tarafından desteklenen teknoloji odaklı organizasyonlardaki insanların rolü

Ricoh'un finans hizmetlerinin temelinde, bilgi işlemlerini düzenlemek bulunmaktadır. Bu düzenleme, müşteri iletişimini geliştiren, tüm bilgilerin tam gizliliğini ve güvenliğini sağlayan, yönetici görevi üstlenmiş personele daha fazla zaman kazandırabilir.
 
Bu çözümleri uygulamak, daha fazla işlem etkinliği, maliyeti azaltmayı ve müşterilerle daha fazla ilgilenmeyi mümkün kılarak, finans kurumlarındaki belge işlemlerini geliştirir.

Ricoh, Avrupa'nın önde gelen finans kurumlarından bazıları ile maliyeti azaltmak ve etkinliği arttırmak için çalışmalarda bulunmaktadır. Bu başarılı müşteri değerlendirmelerinden bazıları şunlardır:

Daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki ilgili durum değerlendirmesi bağlantılarına tıklayın veya tüm finans hizmetleri durum değerlendirmelerimizi görüntüleyin.

Sayfanın Üstü

Finans hizmetleri sektöründeki teknolojik aksaklıkların geleceği

Katıştırılmış

Sayfanın Üstü

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Lütfen web, e-posta, telefon ya da faks aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

Sayfanın Üstü

İlgili Bağlantılar

Hızın zorluğu

Avrupa çapındaki üst düzey yöneticilerin %73'ü şirketlerinin değişen iş dünyası koşullarına ayak uydurabilmek için daha hızlı olması gerektiğini belirtmiştir.