Bilgisayar Başına Ödeme

Yazdır Twitter Facebook Delicious LinkedIn

İlgili Bağlantılar

Daha fazla bilgi ?

Bizimle İletişime Geçin

Ricoh'nun IT etkinliğinizi nasıl artırabileceğini öğrenin

Müşteri Durum İncelemeleri

Ricoh IT Hizmetleri vaka çalışmaları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bilgisayar Başına Ödeme peşin sermaye yatırımına ihtiyaç duymadan veya mevcut BT kaynaklarınız üzerinde fazladan baskı oluşturmadan kuruluşunuzdaki tüm kullanıcıların kaliteli BT hizmetlerine basit ve uygun maliyetli şekilde erişebilmesini sağlar.

Test edilip onaylanmış, standartlaştırılmış hizmetlerin kullanıma bağlı olarak istemci cihazlara sunulması ve bu cihazlarda korunması sayesinde sadece kullandığınız ekipmanlar ve hizmetler için ödeme yapacağınız anlamına gelir. Basit, şeffaf faturalama modelimiz BT harcamanızı planlamak ve kontrol etmek için gerekli öngörülebilirliği sağlayacaktır.

İstemci cihazlar için kapsamlı sunum ve destek

Bilgisayar Başına Ödeme tüm istemci cihaz altyapı gerekliliklerini kapsar ve kuruluşunuzun değişen gereksinimlerini karşılamak ve stratejik BT avantajınızı korumak için geniş kapsamlı ilave yapılandırılabilir destek hizmetleri sağlar.

Ricoh Hizmet Masası olanakları tarafından yönetilen yerel ve uluslararası hizmet ağımız sayesinde faaliyetleriniz gelişirken tutarlı, güvenilir ve ölçeklenebilir destekten faydalanabilirsiniz.

İstemci cihaz hizmetlerimiz arasında:

 • Sağlama
 • Yapılandırma
 • Kurulum
 • Hizmet Masası ve uzaktan yönetim
 • Kurum içi hizmetler yer alır

İlave destek hizmetleri arasında:

Danışmanlık ve değerlendirme
Sürekli optimizasyon
Kullanım ömrü sonu hizmetleri
Bulut yedekleme
IMAC hizmetleri yer alır

Sayfanın Üstü

Danışmanlık yaklaşımımız

Kuruluşunuz için en uygun çözümün belirlenmesine ve BT Altyapınızın toplam sahip olma maliyetinin (TCO) en aza indirilmesine yardımcı olmak üzere mevcut istemci cihaz ortamınız için önce konsültasyon değerlendirmesi sağlayabiliriz.

Bilgisayar Başına Ödeme'den yararlanan müşteriler ayrıca istemci cihazlarının değerlendirilmesi ve yeni gereksinimlerin tanımlanması için Ricoh danışmanları tarafından düzenli olarak ziyaret edilecektir. Bu şekilde hizmetlerimizi sürekli olarak optimize edebilir ve kuruluşunuz ile birlikte geliştirebiliriz.

İstemci cihaz altyapınızın performansı ve hizmet sağlanması konuları Ricoh teknisyenleri tarafından ele alınırken dahili BT kaynaklarınızı daha karmaşık ve stratejik açıdan değerli projelere yönlendirebilirsiniz.

Bize ulaşın

Sayfanın Üstü

Neden Ricoh?

 • Ricoh - IT at the heart of business
  İş dünyasının kalbinde IT

  Müşterilerimizin işlerini desteklemekte IT'nin oynadığı önemli rolü anlıyoruz ve karşılaştıkları sorunları çözmeye kendimizi adıyoruz.

 • Ricoh - Comprehensive support & delivery
  Tüm IT ortamı için destek

  Sektörce bilinen Bakım Merkezi kaynaklarımız tarafından denetlenen kapsamlı bir dizi yerinde ve bulut bazlı IT desteği hizmetleri sunuyoruz.

 • The difference of Ricoh IT Services
  Ricoh farkı

  Enformasyon süreçlerini desteklemedeki başarılı geçmişimizin temelinde yer alan ve IT hizmetlerimizin bir numara olmasını sağlayan eşsiz değerlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Sayfanın Üstü