MPS ve ötesi

Sadece baskı çıkışı değil, bilgileri yönetme.

Yazdır Twitter Facebook Delicious LinkedIn

İlgili Bağlantılar

  • Toplam Yeşil Ofis Çözümleri

    Sürdürülebilir danışmanlık, Çevreci Teknoloji ve Ricoh'un ikinci el onaylı ekipmanları hakkında daha fazla bilgi alın.

Günümüzün iş ortamında maliyetleri azaltmak ve kontrol etmek eskisinden çok daha önemlidir. Bir işletme, gelirleri arttırma veya iş süreçlerini geliştirme stratejilerini hazırlarken döküman yönetimi maliyetlerini bu stratejilerine katmayabilirler.

Yönetilen Baskı Hizmetleri (MPS) yaklaşımını benimseyen ve kapsamlı bir çıktı yönetimi stratejisi uygulayan şirketler aşağıdakiler gibi önemli faydalar elde edebilir:

  • Belgelerle ilgili azalan masraflar

  • Kontrollü harcamalar

  • Artan çalışan verimliliği

  • Ortadan kalkan veya önemli ölçüde azalan atık

  • Döküman yaşam döngülerinde sürekli iyileşme

  • Daha yeşil kurumsal vatandaşlık statüsü

Ancak Ricoh'nun Yönetilen Döküman Hizmetleri baskı dünyasının da ötesini kapsamaktadır.
Son kullanıcılara odaklanmamız ve değişiklik yönetimini çalışanları da içerecek şekilde bütüncül hale getirmemiz sayesinde belge süreçlerinizde ve iş verimliliğinizde uzun vadeli iyileşmeler sunabilmekteyiz. Yerinde ve uzaktan hizmetlerimizle danışmanlarımız ve proje yöneticilerimiz ihtiyaçlarınız hakkında bilgi toplamaktadır. Ve ardından size özel ihtiyaçlarınızı değerlendirdiğimizde de süregelen başarının en kritik bileşenini gözönüne alırız: çalışanlarınız.

Bunun neticesinde de belge ortamınızın tamamını yönetmenize yardımcı oluruz ve sadece tek bir irtibat noktasından faydalanırsınız. Boyutumuz ve konumumuz sayesinde Dağıtık Baskı Hizmetleri'nden Merkezi Reprografik Departmanlara kadar yerel ve küresel kapsamda çözümler sunarak işinizi geliştirmenize yardımcı olmaktayız. Böylece geçmişte olmadığı kadar çok fayda elde edebilmekte ve hedeflerinize erişmeye devam edebilmektesiniz.

Sayfanın Üstü

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Lütfen web, e-posta, telefon ya da faks aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

Sayfanın Üstü