Yaklaşımımız

Başarısı kanıtlanmış metodoloji.

Yazdır Twitter Facebook Delicious LinkedIn

İlgili Bağlantılar

  • Toplam Yeşil Ofis Çözümleri

    Sürdürülebilir danışmanlık, Çevreci Teknoloji ve Ricoh'un ikinci el onaylı ekipmanları hakkında daha fazla bilgi alın.

5 adımlı sürecimiz

Ricoh, kuruluş çapında sürdürülebilir iş geliştirmesi sunan, açık bir şekilde tanımlanmış bir metodolojiyi takip etmektedir. Beş adımdan oluşan bu model, başarısı kanıtlanmış proje yönetimi ve hizmet yönetimi metodolojilerini kullanarak Ricoh ile müşterileri arasında uzun vadeli sürdürülebilir ortaklıklar doğurmaktadır.

  1. Anla: İşletmenizin hem kısa hem de uzun vadede neyi elde edeceğini anlamak isteriz. Ardından bilgilerin işletmenize nasıl ulaştığını, işletmeniz içinde bu bilgilere neler yapıldığını ve sonuç üretmek için nasıl kullanıldıklarını ölçer ve analiz ederiz. Giriş, işleme ve çıkış aşamalarında yaptıklarınıza ve kilit önemdeki iş belgesi süreçlerinize bakarak da mümkün olduğunu düşünmediğiniz faydalı bilgiler sunarız. 

  2. Geliştir: Giriş, işleme ve çıkış aşamalarının yanısıra süreçleri, sürdürülebilirliği ve çalışma teamüllerini ele alan, eyleme dönüştürülebilir bir dizi çözüm sunarız.

  3. Dönüştür:  İşiniz hakkında öğrendiğimiz her şeyi pratiğe dökerek Yönetilen Hizmetinizi hayata geçiririz. İşletmenizde doğru kişilerin doğru zamanda doğru bilgilere erişmesini temin maksadıyla döküman ve bilgi yaşam döngülerinin tamamı ele alınır. Ve rekabetçi avantajınızı daha da geliştirebilmek için de departmanlar, ofisler ve hatta ülkeler arasındaki temel iş süreçleri duruma göre yeniden düzenlenebilir. Doğal olarak da her tür döküman sürecinin en önemli noktası olarak güvenlik her zaman ön planda tutulur.

  4. Yönet: Belirlediğimiz hedeflere erişilebilmesini temin amacıyla sürekli yönetişim en temel unsurdur. Karar almak için her zaman net bir görüntüye ve ihtiyacınız olan bilgilere sahip olmanız için değerli yönetim araçlarını uygulamaya koyarız. Ardından azami verimlilik ve kullanıcı memnuniyeti sağlamak için de hizmet ve destek mekanizmalarını ele alırız.

  5. Verimli Kıl: Bildiğiniz gibi iş hayatında hiçbir şey statik değildir. Bu nedenle de şirketinize esneklik ve ölçeklenebilirlik katarak belgelerinizi, oluşturacakları yükün altında kalmadan arttırabilmenize yardımcı oluruz. 

Ve tüm bunlar da Proje, Hizmet ve Değişiklik Yönetimi'nin yanısıra iş ortaklıkları yoluyla da desteklenir.

Sayfanın Üstü

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Lütfen web, e-posta, telefon ya da faks aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

Sayfanın Üstü