Kişiler, Teknoloji ve Süreçler

Başarının üç temeli.

Yazdır Twitter Facebook Delicious LinkedIn

İlgili Bağlantılar

  • Toplam Yeşil Ofis Çözümleri

    Sürdürülebilir danışmanlık, Çevreci Teknoloji ve Ricoh'un ikinci el onaylı ekipmanları hakkında daha fazla bilgi alın.

İş belgelerinin, bu belgelerdeki bilgilerin ve değerlerinin kuruluş çapında yönetimini geliştirmek için sadece bu bilgilere erişmek ve bunları dağıtmak için kullanılan teknolojinin değil aynı zamanda bunların nasıl yönetildiğini belirleyen süreçlerin ve çalışanların bu bilgileri nasıl oluşturup kullandıklarının da yakından incelenmesi gerekir.

Yaklaşımımız, bir kuruluş bünyesindeki kişilere, süreçlere ve teknolojilere bütün olarak bakmak ve bunların her birini optimize etmektir.

Kişiler
Genelde, döküman süreçlerinizde iyileştirme veya değişiklik yapmanın önündeki bir numaralı engel, çalışanların yeni yazılımlara, donanımlara veya işleri farklı şekillerde yapmaya yönelik sergiledikleri dirençtir. Ricoh'nun amacı, çalışanlarınızın iş yapma şeklini daha iyi anlamak ve böylece döküman yönetiminde daha verimli olabilmeleri için kendilerini destekleyebilmektir.

Süreçler
Giriş, işleme ve çıkıştan oluşan döküman sürecinin bütününe bakarken bilgilerin işletmeye nasıl ulaştığını, işletme içinde nasıl dolaştığını ve çalışanların ihtiyaç duydukları bilgilere nasıl eriştiklerini inceleyerek sadece çıkış bölümüne odaklanmaktan daha fazlasını yaparız. Döküman süreci iş akışını yeniden tasarlayarak ve giriş ve temin, dağıtım ve iş akışı süreçlerini geliştirerek çalışanlarınızın doğru bilgilere doğru zamanda erişmelerini sağlarız.

Teknoloji
Bilgi yönetimi, donanım, yazılım ve sistemlerle ilgili olarak kuruluşunuzdaki tüm teknolojileri inceleriz. Sektörün en iyi uygulamalarını göz önüne alırız ve Ricoh'nun uzmanlığından da faydalanarak işinizin ihtiyacı olan teknolojiyi uygulamaya koyarız.

Sayfanın Üstü

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Lütfen web, e-posta, telefon ya da faks aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

Sayfanın Üstü