Proje Yönetimi

Bilgi sermayenizi yönetme ve düzenleme şeklini değiştirin.

Yazdır Twitter Facebook Delicious LinkedIn

İlgili Bağlantılar

  • Toplam Yeşil Ofis Çözümleri

    Sürdürülebilir danışmanlık, Çevreci Teknoloji ve Ricoh'un ikinci el onaylı ekipmanları hakkında daha fazla bilgi alın.

Ricoh, işletmelerin bilgileri düzenleme şeklini değiştirmektedir. Proje Yönetimimiz, Ricoh'nun dünya sınıfında Profesyonel Hizmetler verebilme özelliğinden faydalanarak yatırımlarınızdan en büyük getiriyi elde etmenize yardımcı olur. İş ihtiyaçlarınızı karşılamak ve beklenen kalite standartlarını aşmak için işinizi her yönüyle tanımaya odaklanırız.

Genel Bilgi

Toplam kontrol için uçtan uca Proje Yönetimi

Projenizin süresi boyunca uzman desteği, hesap verebilirlik ve paranızın karşılığını sunmaları konusunda deneyimli Proje Yöneticilerimize güvenebilirsiniz. Uygulamadan süregelen hesap yönetimine dek her aşamada işinizi gerçek anlamıyla anlayan tek bir irtibat noktası sunarız. Hayatınızı kolaylaştırarak ürünlerinizin, hizmetlerinizin ve yazılım çözümlerinizin zamanında ve bütçe dahilinde ve beklediğiniz yüksek kalite standartlarında teslim edilmesini sağlarız.

Karmaşık veya çok uluslu projeler için program yönetimi

Kürsel yetkinliklerimiz ve deneyimlerimiz sayesinde eşzamanlı veya sırayla yürütülen birden çok projeyi içeren büyük çaplı programları koordine edebilir ve yönetebiliriz. Bir ortaklık yaklaşımını hayata geçirerek Proje Yöneticilerimizin kendi ekibinizin ayrılmaz bir parçası gibi çalışmalarını sağlayarak hizmetlerimizi ihtiyaçlarınıza uygun hale getiririz.

Sayfanın Üstü

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Lütfen web, e-posta, telefon ya da faks aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

Sayfanın Üstü