Eğitim

Maksimum verimlilik için en iyi uygulama eğitimi.

Yazdır Twitter Facebook Delicious LinkedIn

İlgili Bağlantılar

  • Toplam Yeşil Ofis Çözümleri

    Sürdürülebilir danışmanlık, Çevreci Teknoloji ve Ricoh'un ikinci el onaylı ekipmanları hakkında daha fazla bilgi alın.

Çalışanlarınıza, Ricoh ürünlerinden en iyi sonuçları almaları ve bu ürünleri en verimli, etkin ve sürdürülebilir şekilde kullanmaları için ihtiyaç duydukları know-how bilgisini vereceğiz. Son Kullanıcılara, Kilit Operatörlere, Yöneticilere ve BT Personeli'ne profesyonel eğitim verecek ve ürünlerimizi ve belge iş akışlarını nasıl geliştirebileceklerini eksiksiz bir şekilde anlamalarını sağlayacağız.

Genel Bilgi

İlk günden maksimum verimlilik elde edin.

Ürünlerimize yatırım yaptığınızda ürünlerimizin tüm işletmenizde etkin bir şekilde kullanılmalarını sağlamak isteriz. Bu nedenle de Ricoh Eğitim, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde düzenlenmiş olup belge çözümünüzden azami faydayı elde etmenize yardımcı olmaktadır. Programlarımızın tamamı, iş zorluklarınızın ayrıntılı bir şekilde değerlendirilmesine dayanır. Kısa süreli ve tesisinizde gerçekleştirilen programlardan, kendi eğitim tesislerimizde verilen özel ve yoğun kurslara dek çalışanlarınızın ürün fonksiyonlarını eksiksiz bir şekilde kullanmalarını sağlarız.

Son Kullanıcı Eğitimi

Temel Son Kullanıcı Eğitimi ile tüm kullanıcılarınız temel ve günlük görevleri gerçekleştirmek için ürün özelliklerini yetkin bir şekilde kullanabilirler. Gelişmiş Son Kullanıcı Eğitimi ise son dokunuş veya belge düzenleme gibi daha karmaşık fonksiyonları içerir. Ricoh ayrıca kuruluşunuz bünyesindeki belirli departmanlara göre veya kişisel ihtiyaçlara göre hazırlanmış Uzman Eğitimi de verir.

Kilit Operatör Eğitimi

Günlük genel ofis personeline yönelik temel bakım konularını kapsayan Kilit Operatör Eğitimi, belge ortamınızın kullanılabilirliğini azami seviyeye çıkartmanıza yardımcı olur. Daha üst düzeydeki kullanıcılar içinse üretim, baskı ürünleri ve teknikleri alanında ileri düzey eğitimler mevcuttur. Ayrıca kullanıcıların her gün kullandıkları Microsoft™ Word™, Excel™, PowerPoint™, vb. yazılımlardan en çok verimi almalarına yardımcı olacak Uygulama Esaslı Eğitim de sunmaktayız.

Yönetici ve BT Personeli Eğitimi

Yöneticiler ve İdareciler için Ricoh Eğitim, azami maliyet faydası ve verimlilik kazançlarının gerçekleştirilmesine odaklanır. Belge çıktısının yönetilmesinden yedekleme prosedürlerinin uygulanmasına kadar her aşama için Ağ Yöneticileri, ürünlerimizinden en iyi verimi nasıl alabileceklerini öğrenirler. Teknoloji Eğitimimiz ise PC sistemleri, ağ kurma ve Internet gibi daha geniş çaplı PC kavramlarını kapsar.

Sayfanın Üstü

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Lütfen web, e-posta, telefon ya da faks aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

Sayfanın Üstü