Sürdürülebilirlik Yönetimi Hizmetleri

Yazdır Twitter Facebook Delicious LinkedIn

Günümüzün işletme ortamlarında, çalışmalarınızın çevresel etkisini ciddi şekilde ele almak son derece önemlidir. Net kârlar üzerinde giderek büyüyen bir baskı yaratan artan enerji maliyetleri ve iş ortaklarının geçmişteki çevresel performansını irdeleyen müşteriler ile, süreçlerinizde sürdürülebilir en iyi uygulamaları esas almanız kurumunuzun performansında doğrudan bir etki yaratabilir.

Ricoh’un Sürdürülebilirlik Yönetimi Hizmetleri daha sürdürülebilir, verimli işletim prosedürleri ve doküman altyapısı uygulamanıza yardımcı olmak için kapsamlı bir destek sunar.

Uzman rehberlik ve desteğimiz ile, mevcut işletme süreçlerinizin çevresel etkisini ölçebilir, görselleştirebilir ve analiz edebilirsiniz. Bu bilgi donanımına sahip olduğumuzdan, çalışmalarınızı ideal hale getirmenizi ve enerji tüketimini ve kağıt kullanımını büyük ölçüde azaltan yeni politikalar geliştirmenizi sağlayan hedef odaklı rehberlik ve çözümleri sunarız.

Kurum içi süreçlerinizi belirleyip iyileştirmenin yanı sıra, işletim süreçlerinizin temiz enerji projeleri ve sürdürülebilir ağaçlandırma yönetimi gibi girişimleri doğrudan desteklemesini sağlayarak karbon ayak izinizi sınırlandırmanız konusunda da yardımcı olabiliriz. Yurt içinde tanınan standartlara ilişkin onay belgelerini yöneterek çabalarınızın resmi mercilerce tanınması konusunda yardımcı olabiliriz.

İşletme süreçlerinizde kalıcı iyileştirmeler yapabilmenizi sağlamak için, eğitim programları aracılığıyla çalışanlarınızın desteğini kazanma ve koruma konusunda da yardımcı olabiliriz.

Çevresel performansınızı geliştirebilmeniz ve işletme süreçlerinizin işletim maliyetlerini düşürebilmeniz konusunda görüş almak için bizimle irtibata geçin

Çözümler Sürdürülebilirlik Yönetimi Hizmetleri

Sustainability Management Services
Total Green Office Solutions

Tamamen Yeşil Ofis Çözümlerimiz, çözümlerden faydalanarak karbon ayak izinizi azaltmak ve baskı maliyetlerinizi kontrol altına almak için çok sayıda fırsat sunabilir.

Sayfanın Üstü

İlgili Bağlantılar

  • Biyoçeşitlilik

    Solar panels and a wind farm under a blue sky.

    İşletmesel ve sosyal yardım ile biyoçeşitliliği muhafaza etmek.