RICOH Akıllı Destek
RICOH Intelligent Support

RICOH Akıllı Destek

Kolay ve hızlı destekle çalışma sürenizi en üst düzeye çıkarın

Sürekli gelişen bakım hizmetleri

Geleneksel müşteri destek hizmetlerinde tüm tabuları yıkan RICOH Akıllı Destek, cihazınızın 7x24 sorunsuz çalışmasını sağlayacak proaktif bir hizmet sunar. Bu sıra dışı platform, bir sorun çıktıktan sonra devreye girmek yerine kesintisiz olarak çalışarak sorunları önceden tahmin eder ve ortaya çıkmadan önlemenize yardımcı olur.

En gelişmiş teknolojileri ve veri analizlerini kullanan RICOH Akıllı Destek, cihazdaki tüm mekanizmaların işleyişini sürekli olarak izleyerek sisteminize maksimum direnç ve güvenilirlik kazandırır ve kesintisiz olarak üstün performans sağlar. Buna rağmen bir sorun ortaya çıkarsa online destek ekibimiz her an sorunu çözmenize yardımcı olmaya hazırdır. Ricoh cihazınızın elinize ulaştığı andan itibaren, kapsamlı bakım servisimizin size daima eşsiz bir koruma ve bakım sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Bulut bilişim, yapay zekâ ve büyük veriler size eşi benzeri olmayan bakım hizmetleri sağlar

Bu entegre destek ve servis platformunun cihazınızın çalışma süresini ve performansını maksimuma çıkarmak için nasıl çalıştığını keşfedin; bakım işlemlerinin büyük bir kısmı ruhunuz bile duymadan tamamlansın.
 
Daha fazlasını öğrenmek için videoyu izleyin. 

İrtibata geçin!

Akıllı desteğin gücünü benimseyin

RICOH Akıllı Destek uygulamasıyla destek hizmetlerinin geleceği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bizimle irtibata geçin.

Bizimle irtibata geçin