Ana SayfaÖnceki Menü
Genel Bakış

İşyerinde Değişime Liderlik Etmek

Teknoloji, çalışma şeklimizi değiştiriyor. Ricoh olarak, değişimin ekipleriniz ve işletmeniz açısından olumlu bir süreç olmasını sağlıyoruz. Tamamen dijital bir çalışma alanına sorunsuz bir geçiş süreci elde edebilmeniz için bu yolculuğun her adımında size rehberlik ediyoruz.
Tüm iş çözümlerimizi keşfedin
seamless digital workspace experience
Dijital çalışma alanı

Her yere erişim sağlayın

Hibrit ve yerleşik olmayan sistemler geleceğimizi şekillendiriyor. Çalışan bağlılığını güçlendirmek ve yeni performans seviyelerine ulaşmanıza yardımcı olmak amacıyla dijital çalışma alanlarınızı tasarlama, entegre etme ve destekleme konusunda bütünsel bir yaklaşım uyguluyoruz.
Tüm dijital çalışma alanı çözümlerimizi keşfedin
İş Süreci Yönetimi

Başarıya odaklanın

Manuel çalışmaların personelinizi engellemesine izin vermeyin. Personelinizin daha verimli çalışmasını sağlamak amacıyla iş süreçlerinizi optimize ediyor, işletmeniz genelindeki süreçleri kolaylaştırmak ve basite indirgemek üzere teknoloji, uzmanlık ve destek sağlıyoruz.
Tüm iş süreci yönetimi çözümlerimizi keşfedin
Bulut ve Altyapı

Açık ve net bir sistem

Buluttan maksimum verimi elde edebilmek için doğru bir yol haritasına ve bunu uygulayabilecek bir ekibe sahip olmanız gerekir. Yeni nesil inovasyonları takip ederken, bir yandan da ticari faaliyetlerinizi daha hızlı, uygun maliyetli ve güvenli bir hale getiren bulut çözümleri ve uzmanlığı sunuyoruz.
Tüm Bulut ve Altyapı çözümlerimizi keşfedin
Siber Güvenlik

İşinizde risklere son

İnternet özellikli cihazlar, siber saldırılara karşı yeni güvenlik açıklarının oluşmasına yol açar. Temel iş süreçlerinizle uyumlu, akıllı siber güvenlik hizmetleri ve çözümleri sunarak siber suçlarla mücadele etmenize yardımcı oluyoruz.
Tüm Siber Güvenlik çözümlerimizi keşfedin
Dijital Deneyim

Yeni bir deneyim seviyesi

Mükemmel bir müşteri deneyimi, üstün bir çalışan deneyimiyle başlar. Son derece yetenekli veri bilimcileri ve geliştiricileri ekibimiz, her temas noktasında beklentileri aşmak için ihtiyaç duyduğunuz çözümleri tasarlar, oluşturur, uygular ve hizmet verir.
Tüm Dijital Deneyim çözümlerimizi keşfedin
Ofis Ürünleri ve Yazılımı

Sınıfının en kalitelisi

Ricoh, yüksek kaliteli yazıcılar, dijital çoğaltıcılar ve çok fonksiyonlu yazıcılar/tarayıcılar/fotokopi makineleri ile bilinen bir kuruluştur. Hız, büyüklük ve kapasite açısından çok sayıda seçenek arasından çalışma grubunuz, ofisiniz veya sınıfınız için en uygun model ve özellikleri seçebilirsiniz.
Tüm ofis ürünlerimizi ve yazılımlarımızı keşfedin
Genel Bakış

Çok yönlü bir hizmet ve destek platformu

İhtiyacınız olan tüm ürün ve hizmet desteğine tek bir yerden ulaşın. İşletmenizin çalışmaya devam etmesini sağlamaya yönelik destek, tavsiye ve çözümler sunuyoruz.
Destek alın
AV technology and management
Genel Bakış

Tek durak noktanız

Ev sahipliği yaptığımız ve katıldığımız etkinliklerin yanı sıra, iş dünyasından haberler alıp, yeni ürünler ve ekibimiz hakkındaki tüm bilgileri öğrenin.
Gelişmeleri takip edin
News and events from Ricoh
Şirket

Biz kimiz ve ne yapıyoruz

Ricoh olarak, her zaman siz müşterilerimizi dinlemeye ve işletme hedeflerinizle uyumlu yenilikçi çözümler, ürünler ve hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Hizmetlerinize ve ürünlerinize değer katmaya çabalıyoruz. Değişen iş ortamlarına uyum sağlıyoruz.
Ricoh hakkında daha fazla bilgi edinin
Genel Bakış

Görüşmek dileğiyle

Sunduğumuz çözümler veya ürünlerimiz hakkında fiyat bilgisi edinmek istiyor, hesabınızı yönetmek için yardıma ihtiyaç duyuyor veya ürünlerimizi halihazırda kullanıyor ve bununla ilgili destek almak istiyorsanız, ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.
Irtibata geçin
customer and employee engagement
Genel Bakış

Bir adım öne geçmenize yardımcı oluyoruz

İşletme çözümlerindeki en önemli noktalara dair en güncel bilgileri keşfedip okuyun.
En güncel bilgileri keşfedin
Ricoh Insights - Overview

Son Kullanıcı Lisans Anlaşması

İlgili lisans şartlarının bir kopyası için lütfen ürünle birlikte verilen dokümanlara ve diğer bilgilere başvurun, ya da lütfen Ricoh ile iletişim kurup lisans şartlarının bir kopyasını isteyin.

www.ricoh-support.com sitesinde sunulan indirmeler ("Yazılım") Ricoh Ürünleri desteği içindir. Yazılım Ricoh Europe PLC, 20 Triton Street, London, NW1 3BF, United Kingdom (“Ricoh”)'ya ya da Ricoh'ya Yazılım alt lisansı veren üçüncü bir tarafa aittir.

Siz, son kullanıcı, Yazılımı bu Anlaşmanın şartlarına uygun olarak kullanmalısınız. Yazılımı bir bilgisayara yükleyerek bu şartları yerine getirmeyi kabul etmiş sayılırsınız. Bu Anlaşmanın şartlarını kabul etmiyorsanız Yazılımı hiçbir bilgisayara yüklemeyebilirsiniz.

Lisans verme
Yazılımı, Yazılımın yapıldığı Ricoh ekipmanı ile kullanabilirsiniz. Yazılımı, ekipmana elektronik erişime izin veren herhangi bir bilgisayarda kullanma izniniz vardır. Yazılımı kiralama, satma, ya da başka bir şekilde dağıtma veya bu lisans altındaki haklarınızı üçüncü bir şahısa devretme izniniz yoktur.

Kabul etme
Yazılımı indirerek bu Anlaşmanın şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Süre
Bu lisans sonlandırılana kadar etkin kalır. Bu Anlaşmanın şartlarına uymazsanız Ricoh hemen lisansı sonlandırır. Sonlandırıldıktan sonra gecikme olmadan Yazılımın ve dokümanlarının tüm kopyalarını imha etmeniz gerekir.

Yazılımın Sahipliği
Yazılımın mülkiyeti ve sahipliğinin her zaman Ricoh veya Ricoh'ya Yazılımın alt lisans hakkını veren üçüncü taraf satıcı tarafından korunacağı bu Anlaşmanın açık şartıdır.

Kopyalama
Yazılım ve dokümanları telif hakkı altındadır. Operasyonel güvenlik için gereken kopyalar dışında yazılımın kopyalarını yapamazsınız ve başkalarının yapmasına izin veremezsiniz. Bu amaç için en fazla üç kopya yapılabilir. Bu tür kopyalar bu Anlaşmanın şartlarına tabidir. Yazılım ve/veya dokümanlarının tamamında ya da bir kısmında değişiklik, uyarlama, birleştirme, tercüme etme, ters mühendislik, geri derleme, parçalara ayırma ya da Yazılım ve/veya dokümanlarından türeyen eserler oluşturma yapılamaz. Yazılımın ve/veya dokümanlarının telif hakkı ihlâli, yetkisiz aktarımı,  çoğaltılması veya kullanılmasından dolayı yasal olarak sorumlu tutulabilirsiniz. Birbiri ile uyumlu olması için ters mühendislik ya da geri derleme gerekirse, lütfen Ricoh ile iletişim kurun.

Garantiler
Ricoh, Yazılım ve/veya dokümanları konusunda hiçbir şekilde garanti vermez. Tüm dosyalar, sürücüler ve diğer materyaller "olduğu gibi" sağlanır.

Feragatname
Ricoh, geçerli yasa altında açık veya ima edilen bütün garantilerden, ancak bunlarla sınırlı olmayan, özel bir amaç için pazarlanabilirlik ve uygunluk için ima edilen garantilerden bütünüyle feragat eder. 

Sorumluluk
Ricoh bu Yazılımda ve/veya dokümanlarında olabilecek hatalar, ya da kâr kayıpları, veri kaybı, uyumsuzluk, bozulma, fırsat kayıpları, ve böylesi hataların sonucunda oluşabilecek dolaylı ya da arızi zararlar için sorumlu tutulamaz. Geçerli yasa altında Ricoh Yazılımın kullanımından ya da kullanılamamasından doğacak her türlü zarar için sorumluluğu bütünüyle reddeder.

Yayılmasını önleme
Yazılımı normal, nükleer, kimyasal, biyolojik silahların ve/veya misil teknolojisinin üretimi ve kullanımı için araştırma ve geliştirme faaliyetleriyle ilgili olan hiçbir firmaya, kuruluşa, ve/veya şahısa satamazsınız, devredemezsiniz ve başka bir şekilde kullanılmasını sağlayamazsınız.

Bölünebilirlik
Bu Anlaşmanın herhangi bir parçası ya da hükmü uygulanamaz kılınırsa ya da herhangi bir yargı merciinin geçerli yasası ile ihtilaf içinde olursa, kalan parçaların ya da hükümlerin geçerliliği etkilenmeyecektir.

Tabi Olunan Kanun
Bu anlaşma Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre yönetilir ve yorumlanır.

Yetkili Mahkemeler
Bu Anlaşma ile ilgili olarak ortaya çıkan tüm ihtilaflar, Türkiye'deki yetkili mahkemelerin münhasır yargı yetkisine sunulacaktır.