Ana SayfaÖnceki Menü
Genel Bakış

İşyerinde Değişime Liderlik Etmek

Teknoloji, çalışma şeklimizi değiştiriyor. Ricoh olarak, değişimin ekipleriniz ve işletmeniz açısından olumlu bir süreç olmasını sağlıyoruz. Tamamen dijital bir çalışma alanına sorunsuz bir geçiş süreci elde edebilmeniz için bu yolculuğun her adımında size rehberlik ediyoruz.
Tüm iş çözümlerimizi keşfedin
seamless digital workspace experience
Dijital çalışma alanı

Her yere erişim sağlayın

Hibrit ve yerleşik olmayan sistemler geleceğimizi şekillendiriyor. Çalışan bağlılığını güçlendirmek ve yeni performans seviyelerine ulaşmanıza yardımcı olmak amacıyla dijital çalışma alanlarınızı tasarlama, entegre etme ve destekleme konusunda bütünsel bir yaklaşım uyguluyoruz.
Tüm dijital çalışma alanı çözümlerimizi keşfedin
İş Süreci Yönetimi

Başarıya odaklanın

Manuel çalışmaların personelinizi engellemesine izin vermeyin. Personelinizin daha verimli çalışmasını sağlamak amacıyla iş süreçlerinizi optimize ediyor, işletmeniz genelindeki süreçleri kolaylaştırmak ve basite indirgemek üzere teknoloji, uzmanlık ve destek sağlıyoruz.
Tüm iş süreci yönetimi çözümlerimizi keşfedin
Bulut ve Altyapı

Açık ve net bir sistem

Buluttan maksimum verimi elde edebilmek için doğru bir yol haritasına ve bunu uygulayabilecek bir ekibe sahip olmanız gerekir. Yeni nesil inovasyonları takip ederken, bir yandan da ticari faaliyetlerinizi daha hızlı, uygun maliyetli ve güvenli bir hale getiren bulut çözümleri ve uzmanlığı sunuyoruz.
Tüm Bulut ve Altyapı çözümlerimizi keşfedin
Siber Güvenlik

İşinizde risklere son

İnternet özellikli cihazlar, siber saldırılara karşı yeni güvenlik açıklarının oluşmasına yol açar. Temel iş süreçlerinizle uyumlu, akıllı siber güvenlik hizmetleri ve çözümleri sunarak siber suçlarla mücadele etmenize yardımcı oluyoruz.
Tüm Siber Güvenlik çözümlerimizi keşfedin
Dijital Deneyim

Yeni bir deneyim seviyesi

Mükemmel bir müşteri deneyimi, üstün bir çalışan deneyimiyle başlar. Son derece yetenekli veri bilimcileri ve geliştiricileri ekibimiz, her temas noktasında beklentileri aşmak için ihtiyaç duyduğunuz çözümleri tasarlar, oluşturur, uygular ve hizmet verir.
Tüm Dijital Deneyim çözümlerimizi keşfedin
Ofis Ürünleri ve Yazılımı

Sınıfının en kalitelisi

Ricoh, yüksek kaliteli yazıcılar, dijital çoğaltıcılar ve çok fonksiyonlu yazıcılar/tarayıcılar/fotokopi makineleri ile bilinen bir kuruluştur. Hız, büyüklük ve kapasite açısından çok sayıda seçenek arasından çalışma grubunuz, ofisiniz veya sınıfınız için en uygun model ve özellikleri seçebilirsiniz.
Tüm ofis ürünlerimizi ve yazılımlarımızı keşfedin
Genel Bakış

Çok yönlü bir hizmet ve destek platformu

İhtiyacınız olan tüm ürün ve hizmet desteğine tek bir yerden ulaşın. İşletmenizin çalışmaya devam etmesini sağlamaya yönelik destek, tavsiye ve çözümler sunuyoruz.
Destek alın
AV technology and management
Genel Bakış

Tek durak noktanız

Ev sahipliği yaptığımız ve katıldığımız etkinliklerin yanı sıra, iş dünyasından haberler alıp, yeni ürünler ve ekibimiz hakkındaki tüm bilgileri öğrenin.
Gelişmeleri takip edin
News and events from Ricoh
Şirket

Biz kimiz ve ne yapıyoruz

Ricoh olarak, her zaman siz müşterilerimizi dinlemeye ve işletme hedeflerinizle uyumlu yenilikçi çözümler, ürünler ve hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Hizmetlerinize ve ürünlerinize değer katmaya çabalıyoruz. Değişen iş ortamlarına uyum sağlıyoruz.
Ricoh hakkında daha fazla bilgi edinin
Genel Bakış

Görüşmek dileğiyle

Sunduğumuz çözümler veya ürünlerimiz hakkında fiyat bilgisi edinmek istiyor, hesabınızı yönetmek için yardıma ihtiyaç duyuyor veya ürünlerimizi halihazırda kullanıyor ve bununla ilgili destek almak istiyorsanız, ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.
Irtibata geçin
customer and employee engagement
Genel Bakış

Bir adım öne geçmenize yardımcı oluyoruz

İşletme çözümlerindeki en önemli noktalara dair en güncel bilgileri keşfedip okuyun.
En güncel bilgileri keşfedin
Ricoh Insights - Overview

Why work for Ricoh?

At Ricoh we know that our strength is in our people. We work across 180 countries and employ over 108,000 people and continuously look for ways to bring new opportunities to our employees.

Kariyer ve kişisel gelişim

Çok yönlü bir şirket olarak, çalışanlara gelişmek ve ilerlemek için bir dizi öğrenme fırsatı sunuyoruz. Çevrim içi öğrenme programları, e-öğrenim, sınıf eğitimi sağlıyor, eğitimle ve mesleki gelişimle bağlantılı işler sunuyoruz. Aynı zamanda liderlikle, satışla ve teknik disiplinlerle ilgili birinci sınıf akademiler ortaya koruyoruz.

Amacımız çalışanlarımız geleceğin işletme ihtiyaçlarını karşılasınlar diye onların yeteneklerini geliştirmek ve başarılar kazanmasında yardım etmek, bizim inancımız ‘meşgul, yüksek performanslı takımlar ve potansiyellerinden kazanç sağlama fırsatı olan çalışanlar ortaya çıkarmak’.

Etkileşimli çevrimiçi öğrenme portalımız kişisel gelişim ve eğitim sağlıyor ve öğrenme programımızı barındırıyor, bu sayede yürüttüğümüz programların hangilerinin, ne zaman işiniz için uygun olduğunu görebilirsiniz.

Liderlerimiz devam eden başarılarımızın merkezidir ve hem pratik hem de itibarlı liderlik programlarına az kıdemli, orta ve yüksek kıdemli yöneticiler için ağır yatırımlar yapıyoruz. Programlarımızın tümü harici olarak Institute of Leadership and Management ya da Chartered Institute of Management tarafından tanınmaktadır.

Aynı zamanda teknik ve uzman çalışanlarımız için birçok gelişim fırsatı sunuyoruz. Eğer Ricoh’a katılmayı seçerseniz, işletmemiz içerisinde öğrenmeyi, keşfetmeyi ve gelişmeyi asla durdurmayacağınız konusunda garanti edebiliriz.

Çeşitlilik politikası

Ricoh fırsatların eşitliğine ve eşitliğe olan proaktif ve kapsayıcı yaklaşıma bağlıdır. Hiç bir aday veya çalışan yaş, sakatlık, cinsiyet, cinsiyet değiştirme, gebelik, ırk, cinsel yöneliş, inanç veya inanış, evlilik veya birlikte yaşamasına bakılmaksızın başka birinden daha kötü bir şekilde davranılmayacaktır.Kariyer fırsatları

Yeni bir mevki mi arıyorsunuz? Bölgenizdeki kariyer fırsatlarını keşfedin ve Ricoh’da çalışmak için başvurun.

Kariyer fırsatları