Ana SayfaÖnceki Menü
Genel Bakış

İşyerinde Değişime Liderlik Etmek

Teknoloji, çalışma şeklimizi değiştiriyor. Ricoh olarak, değişimin ekipleriniz ve işletmeniz açısından olumlu bir süreç olmasını sağlıyoruz. Tamamen dijital bir çalışma alanına sorunsuz bir geçiş süreci elde edebilmeniz için bu yolculuğun her adımında size rehberlik ediyoruz.
Tüm iş çözümlerimizi keşfedin
seamless digital workspace experience
Dijital çalışma alanı

Her yere erişim sağlayın

Hibrit ve yerleşik olmayan sistemler geleceğimizi şekillendiriyor. Çalışan bağlılığını güçlendirmek ve yeni performans seviyelerine ulaşmanıza yardımcı olmak amacıyla dijital çalışma alanlarınızı tasarlama, entegre etme ve destekleme konusunda bütünsel bir yaklaşım uyguluyoruz.
Tüm dijital çalışma alanı çözümlerimizi keşfedin
İş Süreci Yönetimi

Başarıya odaklanın

Manuel çalışmaların personelinizi engellemesine izin vermeyin. Personelinizin daha verimli çalışmasını sağlamak amacıyla iş süreçlerinizi optimize ediyor, işletmeniz genelindeki süreçleri kolaylaştırmak ve basite indirgemek üzere teknoloji, uzmanlık ve destek sağlıyoruz.
Tüm iş süreci yönetimi çözümlerimizi keşfedin
Bulut ve Altyapı

Açık ve net bir sistem

Buluttan maksimum verimi elde edebilmek için doğru bir yol haritasına ve bunu uygulayabilecek bir ekibe sahip olmanız gerekir. Yeni nesil inovasyonları takip ederken, bir yandan da ticari faaliyetlerinizi daha hızlı, uygun maliyetli ve güvenli bir hale getiren bulut çözümleri ve uzmanlığı sunuyoruz.
Tüm Bulut ve Altyapı çözümlerimizi keşfedin
Siber Güvenlik

İşinizde risklere son

İnternet özellikli cihazlar, siber saldırılara karşı yeni güvenlik açıklarının oluşmasına yol açar. Temel iş süreçlerinizle uyumlu, akıllı siber güvenlik hizmetleri ve çözümleri sunarak siber suçlarla mücadele etmenize yardımcı oluyoruz.
Tüm Siber Güvenlik çözümlerimizi keşfedin
Dijital Deneyim

Yeni bir deneyim seviyesi

Mükemmel bir müşteri deneyimi, üstün bir çalışan deneyimiyle başlar. Son derece yetenekli veri bilimcileri ve geliştiricileri ekibimiz, her temas noktasında beklentileri aşmak için ihtiyaç duyduğunuz çözümleri tasarlar, oluşturur, uygular ve hizmet verir.
Tüm Dijital Deneyim çözümlerimizi keşfedin
Ofis Ürünleri ve Yazılımı

Sınıfının en kalitelisi

Ricoh, yüksek kaliteli yazıcılar, dijital çoğaltıcılar ve çok fonksiyonlu yazıcılar/tarayıcılar/fotokopi makineleri ile bilinen bir kuruluştur. Hız, büyüklük ve kapasite açısından çok sayıda seçenek arasından çalışma grubunuz, ofisiniz veya sınıfınız için en uygun model ve özellikleri seçebilirsiniz.
Tüm ofis ürünlerimizi ve yazılımlarımızı keşfedin
Genel Bakış

Çok yönlü bir hizmet ve destek platformu

İhtiyacınız olan tüm ürün ve hizmet desteğine tek bir yerden ulaşın. İşletmenizin çalışmaya devam etmesini sağlamaya yönelik destek, tavsiye ve çözümler sunuyoruz.
Destek alın
AV technology and management
Genel Bakış

Tek durak noktanız

Ev sahipliği yaptığımız ve katıldığımız etkinliklerin yanı sıra, iş dünyasından haberler alıp, yeni ürünler ve ekibimiz hakkındaki tüm bilgileri öğrenin.
Gelişmeleri takip edin
News and events from Ricoh
Şirket

Biz kimiz ve ne yapıyoruz

Ricoh olarak, her zaman siz müşterilerimizi dinlemeye ve işletme hedeflerinizle uyumlu yenilikçi çözümler, ürünler ve hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Hizmetlerinize ve ürünlerinize değer katmaya çabalıyoruz. Değişen iş ortamlarına uyum sağlıyoruz.
Ricoh hakkında daha fazla bilgi edinin
Genel Bakış

Görüşmek dileğiyle

Sunduğumuz çözümler veya ürünlerimiz hakkında fiyat bilgisi edinmek istiyor, hesabınızı yönetmek için yardıma ihtiyaç duyuyor veya ürünlerimizi halihazırda kullanıyor ve bununla ilgili destek almak istiyorsanız, ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.
Irtibata geçin
customer and employee engagement
Genel Bakış

Bir adım öne geçmenize yardımcı oluyoruz

İşletme çözümlerindeki en önemli noktalara dair en güncel bilgileri keşfedip okuyun.
En güncel bilgileri keşfedin
Ricoh Insights - Overview

Marka

Bir ülkenin, bir şirketin en yüksek değerli varlığı ve dünyanın kendisi insanların hayal gücüdür. Yaratıcılık ve işbirliğiyle insanlar toplumların yaşam ve birlikte çalışma yollarını geliştirebilir.

Markamız

Bir ülkenin, bir şirketin en yüksek değerli varlığı ve dünyanın kendisi insanların hayal gücüdür. Yaratıcılık ve işbirliğiyle insanlar toplumların yaşam ve birlikte çalışma yollarını geliştirebilir.

İlk zamanlarından beri, Ricoh yaratıcı fikirlerin gücüne olan inançla güçlendi. Kurucumuz Kiyoshi Ichimura, gelenekler tarafından sınırlandırılmayı reddetmiş düşünürlerden oluşan eşsiz bir havuz yetiştirdi. Onlar zihinlerinde bilginin hassas bir şekilde çoğaltılıp bir tuş dokunuşuyla dağıtıldığı bir dünya canlandırdılar- kritik işletme bilgilerinin her an her yerde mevcut olduğu bir dünya.

Ricoh kaliteli üretim, mühendislik ve teknolojinin güçlü bileşimiyle bu hayali gerçekleştirdi. Yazıcılarımız, fotokopi ve faks makinelerimiz ofis otomasyonu döneminin öncüsü olduğu ve işletme işlemlerinde köklü değişiklikler yaptı. Yakın zamanda, yönetilen belge servisi küresel belge uzmanı olarak bize itibar kazandırdı.

Müşterilerimizle ortalık içerisinde çalışmak

Bugün, tamamen uluslararası bir şirketiz. Fevkalade hizmet standartları doğrultusunda müşterilerimizi ortaklığa teşvik ediyoruz. Teknik yeteneklerimiz ve ekibimizin BT bilgileriyle masrafınızı azaltabilir, atıklarınızı yok edebilir, sizin kendi müşterileriniz için somut faydalar getirmesi adına süreçlerinizi modernleştirebilirsiniz. En önemlisi de, çalışanlarımızın yaratıcı bir şekilde düşünmesini sağlayarak ve kurumsal ruhu daha kolay bir şekilde mümkün kılarak, engin ve kalıcı işletme transformasyonunu destekliyoruz.

EMEA bölgesinde, 25 pazardaki tam operasyonel varlığımız ve diğer tüm pazarlardaki güçlü dolaylı operasyonlarımız sayesinde işinizin daha da esnek ve kontrollü şekilde ilerleyişine yardımcı olmak için etkin şekilde uzman konuşlandırabilir.

Gözlerimizi ufka dikmek

Ricoh her zaman ileriyi düşünür. Küçükten büyüğe işletmeler ve pazarlara kadar uzanan belirli sektörlere uygun hale getirilmiş ürün ve hizmetler tasarlıyoruz. Var olan sistemleri ve süreçleri, yerel ihtiyaçları karşılayan ve tesis edilmiş bilgi paylaşımı biçimlerine yeni bir anlam katan rekabetçi avantajlara dönüştüren çözümler üretiyoruz.

Cloud hesaplamayla, gözetlemeyi kaldırarak ve diğer yeniliklerle, bilgiyi daha taşınabilir ve daha kişisel hale getiriyoruz. Çevrimiçi bilgi saklama hizmetleri veya ödüllü dijital kamera bantlarıyla, müşteri ürünlerimizle insanların etraflarındaki dünyayla etkileşimlerini geliştiriyoruz.

Geleceğimiz için sürdürebilirliği devam ettirmek

Ricoh işletmeyi, halkı ve dünyayı kendi arasında etkileşimli olarak görür. Biz insanların çalışmaktan gurur duyduğu bir şirket olmak ve mümkün olduğu her yerde büyüme sorumluluğunu cesaretlendiren bir şirket olmak için uğraşıyoruz. İleri görüşlü iş stratejileri sunma taahhüdümüz ile, müşteri tesislerinde, yanı sıra kendi operasyonlarımızda kârlı ve sürdürülebilir gelişimi teşvik ediyoruz.

Her gün, dünyanın her yerinde, Ricoh insanların kolektif hayal gücünü eline alarak daha sürdürülebilir, tatmin edici ve daha üretken bir yaşam kalitesi sunmasına yardım eder.