Ana SayfaÖnceki Menü
Genel Bakış

İşyerinde Değişime Liderlik Etmek

Teknoloji, çalışma şeklimizi değiştiriyor. Ricoh olarak, değişimin ekipleriniz ve işletmeniz açısından olumlu bir süreç olmasını sağlıyoruz. Tamamen dijital bir çalışma alanına sorunsuz bir geçiş süreci elde edebilmeniz için bu yolculuğun her adımında size rehberlik ediyoruz.
Tüm iş çözümlerimizi keşfedin
seamless digital workspace experience
Dijital çalışma alanı

Her yere erişim sağlayın

Hibrit ve yerleşik olmayan sistemler geleceğimizi şekillendiriyor. Çalışan bağlılığını güçlendirmek ve yeni performans seviyelerine ulaşmanıza yardımcı olmak amacıyla dijital çalışma alanlarınızı tasarlama, entegre etme ve destekleme konusunda bütünsel bir yaklaşım uyguluyoruz.
Tüm dijital çalışma alanı çözümlerimizi keşfedin
İş Süreci Yönetimi

Başarıya odaklanın

Manuel çalışmaların personelinizi engellemesine izin vermeyin. Personelinizin daha verimli çalışmasını sağlamak amacıyla iş süreçlerinizi optimize ediyor, işletmeniz genelindeki süreçleri kolaylaştırmak ve basite indirgemek üzere teknoloji, uzmanlık ve destek sağlıyoruz.
Tüm iş süreci yönetimi çözümlerimizi keşfedin
Bulut ve Altyapı

Açık ve net bir sistem

Buluttan maksimum verimi elde edebilmek için doğru bir yol haritasına ve bunu uygulayabilecek bir ekibe sahip olmanız gerekir. Yeni nesil inovasyonları takip ederken, bir yandan da ticari faaliyetlerinizi daha hızlı, uygun maliyetli ve güvenli bir hale getiren bulut çözümleri ve uzmanlığı sunuyoruz.
Tüm Bulut ve Altyapı çözümlerimizi keşfedin
Siber Güvenlik

İşinizde risklere son

İnternet özellikli cihazlar, siber saldırılara karşı yeni güvenlik açıklarının oluşmasına yol açar. Temel iş süreçlerinizle uyumlu, akıllı siber güvenlik hizmetleri ve çözümleri sunarak siber suçlarla mücadele etmenize yardımcı oluyoruz.
Tüm Siber Güvenlik çözümlerimizi keşfedin
Dijital Deneyim

Yeni bir deneyim seviyesi

Mükemmel bir müşteri deneyimi, üstün bir çalışan deneyimiyle başlar. Son derece yetenekli veri bilimcileri ve geliştiricileri ekibimiz, her temas noktasında beklentileri aşmak için ihtiyaç duyduğunuz çözümleri tasarlar, oluşturur, uygular ve hizmet verir.
Tüm Dijital Deneyim çözümlerimizi keşfedin
Ofis Ürünleri ve Yazılımı

Sınıfının en kalitelisi

Ricoh, yüksek kaliteli yazıcılar, dijital çoğaltıcılar ve çok fonksiyonlu yazıcılar/tarayıcılar/fotokopi makineleri ile bilinen bir kuruluştur. Hız, büyüklük ve kapasite açısından çok sayıda seçenek arasından çalışma grubunuz, ofisiniz veya sınıfınız için en uygun model ve özellikleri seçebilirsiniz.
Tüm ofis ürünlerimizi ve yazılımlarımızı keşfedin
Genel Bakış

Çok yönlü bir hizmet ve destek platformu

İhtiyacınız olan tüm ürün ve hizmet desteğine tek bir yerden ulaşın. İşletmenizin çalışmaya devam etmesini sağlamaya yönelik destek, tavsiye ve çözümler sunuyoruz.
Destek alın
AV technology and management
Genel Bakış

Tek durak noktanız

Ev sahipliği yaptığımız ve katıldığımız etkinliklerin yanı sıra, iş dünyasından haberler alıp, yeni ürünler ve ekibimiz hakkındaki tüm bilgileri öğrenin.
Gelişmeleri takip edin
News and events from Ricoh
Şirket

Biz kimiz ve ne yapıyoruz

Ricoh olarak, her zaman siz müşterilerimizi dinlemeye ve işletme hedeflerinizle uyumlu yenilikçi çözümler, ürünler ve hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Hizmetlerinize ve ürünlerinize değer katmaya çabalıyoruz. Değişen iş ortamlarına uyum sağlıyoruz.
Ricoh hakkında daha fazla bilgi edinin
Genel Bakış

Görüşmek dileğiyle

Sunduğumuz çözümler veya ürünlerimiz hakkında fiyat bilgisi edinmek istiyor, hesabınızı yönetmek için yardıma ihtiyaç duyuyor veya ürünlerimizi halihazırda kullanıyor ve bununla ilgili destek almak istiyorsanız, ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.
Irtibata geçin
customer and employee engagement
Genel Bakış

Bir adım öne geçmenize yardımcı oluyoruz

İşletme çözümlerindeki en önemli noktalara dair en güncel bilgileri keşfedip okuyun.
En güncel bilgileri keşfedin
Ricoh Insights - Overview

İşimiz

Mutluluğu Çalışarak Elde Edin

Amacımız, üretkenliği artırmak, yaratıcılığı tetiklemek ve çalışanların tatmin duygusu elde etmelerine yardımcı olmak için teknolojiden faydalanmak ve bu sayede, hem kendi işimizde hem de müşterilerimizin işletmelerinde inovasyonu teşvik etmektir.

İnsanları nerede olursa olsun daha akıllıca çalışmaya teşvik etmeyi ve tekrarlayan işlere harcadıkları zamanı, bir fark yaratan tatmin edici işlere ayırabilmelerini sağlamayı amaçlıyoruz. Herkes için daha iyi ve daha yoğun bir başarı duygusu sağlamak için yaratıcılığı tetiklemek üzere teknolojiyi kullanıp geliştirerek insan ruhuna dokunmak istiyoruz. Mutluluğu çalışarak bu şekilde elde ediyoruz.

Ricoh İşletme Çözümleri

Teknoloji, çalışma şeklimizi değiştiriyor. Ricoh olarak, işletmenizin daha hızlı, verimli ve kârlı olmasını sağlamak için sektör lideri donanım ve yazılım ürünlerinden oluşan kapsamlı portföyümüz, gelişmiş uçtan uca çözümlerimiz ve uzman desteğimizle size yol gösteriyoruz. Dünyanın neresinde olursanız olun, dijital yolculuğunuz ne olursa olsun, modern iş yerlerinin değişen taleplerine yanıt vermenize ve işletme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

%100 dijital bir çalışma alanı yolculuğunuzda Ricoh olarak
size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için videoyu izleyin


İnovasyon mirasımız

1936 yılında kurulduğumuz günden bu yana, inovasyon daima işimizin merkezinde yer almıştır. Araştırma ve geliştirme alanında sahip olduğumuz sağlam temel sayesinde, dünyanın ilk yüksek hızlı ofis faks makinesinden 3D yazıcılara ve Bulut bağlantılı ağ aygıtlarına kadar her alanda sektörümüzün en önemli buluşlarından bazılarına öncülük ettik. Yalnızca teknolojilerimizi ve ürünlerimizi değil, aynı zamanda işletme tarafımızı da sürekli olarak yeniliyor ve şirketlerin geleneksel basılı iş akışlarından basit ve dijital merkezli bir çalışma düzenine geçmelerine yardımcı oluyoruz.


Sürdürülebilir bir gelecek için çalışıyoruz

Sürdürülebilirlik konusunda, İnsan (toplum), Gezegen (çevre) ve Refah (ekonomi) arasında bir denge kurma yaklaşımını benimsiyoruz. Ölçümlenebilir sonuçlar elde edebilmek için, Sıfır Karbon Toplumu, Döngüsel Ekonomi, Açık İnovasyon ve Çeşitlilik/Kapsayıcılık da dâhil olmak üzere yedi öncelikli konuyu ele alarak, genel iş stratejimize bir dizi Çevre, Sosyal ve Yönetişim (ESG) hedefi ekledik. Aynı zamanda, yeni çalışma biçimlerine yönelik dijital hizmetler sağlamanın yanı sıra, enerji tasarrufu girişimlerimizi ve yenilenebilir enerji kullanımımızı da hızlandırıyoruz.
ESG goals

.


Tarihçemiz

Yakın tarihimizde bir yolculuğa çıkarak, organik büyüme ve yeni ortaklıklarla yetkinliklerimizi nasıl daima geliştirmeye devam ettiğimizi keşfedin.

Tarihçemiz

Ricoh Ofisleri

Ricoh Ofisleri

Bölgenizdeki en yakın Ricoh ofisini bulun.