Ana SayfaÖnceki Menü
Genel Bakış

İşyerinde Değişime Liderlik Etmek

Teknoloji, çalışma şeklimizi değiştiriyor. Ricoh olarak, değişimin ekipleriniz ve işletmeniz açısından olumlu bir süreç olmasını sağlıyoruz. Tamamen dijital bir çalışma alanına sorunsuz bir geçiş süreci elde edebilmeniz için bu yolculuğun her adımında size rehberlik ediyoruz.
Tüm iş çözümlerimizi keşfedin
seamless digital workspace experience
Dijital çalışma alanı

Her yere erişim sağlayın

Hibrit ve yerleşik olmayan sistemler geleceğimizi şekillendiriyor. Çalışan bağlılığını güçlendirmek ve yeni performans seviyelerine ulaşmanıza yardımcı olmak amacıyla dijital çalışma alanlarınızı tasarlama, entegre etme ve destekleme konusunda bütünsel bir yaklaşım uyguluyoruz.
Tüm dijital çalışma alanı çözümlerimizi keşfedin
İş Süreci Yönetimi

Başarıya odaklanın

Manuel çalışmaların personelinizi engellemesine izin vermeyin. Personelinizin daha verimli çalışmasını sağlamak amacıyla iş süreçlerinizi optimize ediyor, işletmeniz genelindeki süreçleri kolaylaştırmak ve basite indirgemek üzere teknoloji, uzmanlık ve destek sağlıyoruz.
Tüm iş süreci yönetimi çözümlerimizi keşfedin
Bulut ve Altyapı

Açık ve net bir sistem

Buluttan maksimum verimi elde edebilmek için doğru bir yol haritasına ve bunu uygulayabilecek bir ekibe sahip olmanız gerekir. Yeni nesil inovasyonları takip ederken, bir yandan da ticari faaliyetlerinizi daha hızlı, uygun maliyetli ve güvenli bir hale getiren bulut çözümleri ve uzmanlığı sunuyoruz.
Tüm Bulut ve Altyapı çözümlerimizi keşfedin
Siber Güvenlik

İşinizde risklere son

İnternet özellikli cihazlar, siber saldırılara karşı yeni güvenlik açıklarının oluşmasına yol açar. Temel iş süreçlerinizle uyumlu, akıllı siber güvenlik hizmetleri ve çözümleri sunarak siber suçlarla mücadele etmenize yardımcı oluyoruz.
Tüm Siber Güvenlik çözümlerimizi keşfedin
Dijital Deneyim

Yeni bir deneyim seviyesi

Mükemmel bir müşteri deneyimi, üstün bir çalışan deneyimiyle başlar. Son derece yetenekli veri bilimcileri ve geliştiricileri ekibimiz, her temas noktasında beklentileri aşmak için ihtiyaç duyduğunuz çözümleri tasarlar, oluşturur, uygular ve hizmet verir.
Tüm Dijital Deneyim çözümlerimizi keşfedin
Ofis Ürünleri ve Yazılımı

Sınıfının en kalitelisi

Ricoh, yüksek kaliteli yazıcılar, dijital çoğaltıcılar ve çok fonksiyonlu yazıcılar/tarayıcılar/fotokopi makineleri ile bilinen bir kuruluştur. Hız, büyüklük ve kapasite açısından çok sayıda seçenek arasından çalışma grubunuz, ofisiniz veya sınıfınız için en uygun model ve özellikleri seçebilirsiniz.
Tüm ofis ürünlerimizi ve yazılımlarımızı keşfedin
Genel Bakış

Çok yönlü bir hizmet ve destek platformu

İhtiyacınız olan tüm ürün ve hizmet desteğine tek bir yerden ulaşın. İşletmenizin çalışmaya devam etmesini sağlamaya yönelik destek, tavsiye ve çözümler sunuyoruz.
Destek alın
AV technology and management
Genel Bakış

Tek durak noktanız

Ev sahipliği yaptığımız ve katıldığımız etkinliklerin yanı sıra, iş dünyasından haberler alıp, yeni ürünler ve ekibimiz hakkındaki tüm bilgileri öğrenin.
Gelişmeleri takip edin
News and events from Ricoh
Şirket

Biz kimiz ve ne yapıyoruz

Ricoh olarak, her zaman siz müşterilerimizi dinlemeye ve işletme hedeflerinizle uyumlu yenilikçi çözümler, ürünler ve hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Hizmetlerinize ve ürünlerinize değer katmaya çabalıyoruz. Değişen iş ortamlarına uyum sağlıyoruz.
Ricoh hakkında daha fazla bilgi edinin
Genel Bakış

Görüşmek dileğiyle

Sunduğumuz çözümler veya ürünlerimiz hakkında fiyat bilgisi edinmek istiyor, hesabınızı yönetmek için yardıma ihtiyaç duyuyor veya ürünlerimizi halihazırda kullanıyor ve bununla ilgili destek almak istiyorsanız, ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.
Irtibata geçin
customer and employee engagement
Genel Bakış

Bir adım öne geçmenize yardımcı oluyoruz

İşletme çözümlerindeki en önemli noktalara dair en güncel bilgileri keşfedip okuyun.
En güncel bilgileri keşfedin
Ricoh Insights - Overview

Tarihçemiz

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesinde Ricoh

"imagine.change" sloganıyla, hayal edip değişime öncülük ediyoruz. Teknolojinin potansiyelinden yararlanarak, bilgi hizmetlerimizi geliştirmeye odaklanıyoruz. Aşağıda, Avrupa bölgesinde ilk günlerimizden bu yana yaptığımız bazı önemli çalışmalar sıralanmıştır. Başarılı çalışmalarımızın sonucu olan doğal büyümenin yanı sıra, stratejik satın alma yatırımlarıyla çeşitli bölgelerde sunduğumuz hizmetleri genişletiyoruz.

2017

Üretim baskı pazarında lider Baskı Yönetim Bilgi Sistemi Sağlayıcısı Avanti Computer Systems Limited satın alındı

2016

ABD'de tekstil baskı alanında lider firma AnaJet satın alındı

2015

 • Çek Cumhuriyeti ve Slovakya'da lider bir dijital ofis çözümleri dağıtıcısı olan Impromat devralındı
 • BT hizmetleri uzmanlığı, lider İngiliz bilgi yönetimi danışmanı Ridgian'ın devralınmasıyla genişletildi
 • Gelişmekte olan önemli pazarlardaki müşterilerin desteklenmesine yönelik genel strateji doğrultusunda faaliyetler Orta Doğu pazarına kadar genişletildi

2014

 • İtalya'nın önde gelen Bilgi Teknolojisi firması NPO Sistemi Ricoh Group bünyesine katıldı
 • Saral Büro Pazarlama Limited Şirketi, Merkezi (Saral) distribütörünün yanı sıra ofis ve üretim baskı sistemi distribütörü Ofisteknik'in varlıkları devralınarak Türkiye'deki genişleme süreci hızlandırıldı

2013

 • İspanya'daki teknoloji danışmanı Aventia'nın üretim birimi devralındı

2012

 • Türkiye içerisinde ticari ve kurumsal yazılımı desteklemek ve hizmet sağlamak için yeni bir alt kuruluş kuruldu
 • Alman BT hizmetleri şirketi ADA'nın varlıkları devralındı

2010

 • InfoPrint Solutions'un Ricoh Group bünyesine katılmasıyla, görüntüleme çözümleri teknolojisinde lider konuma gelindi

2009

 • İsveç BT hizmetleri dağıtıcısı ve tedarikçisi Carl Lamm devralındı ve şirketin pazar varlığı İsveç ve daha geniş Kuzey ve EMEA bölgelerine genişletildi

2008

 • Doküman yönetim sistemi hizmetleri tedarikçisi IKON Office Solutions Inc. Devralınarak, satış ve hizmet ağımız genişletildi ve üretim baskı faaliyetleirmiz güçlendirildi

2006

 • Danka Europe ve IKON France devralınarak Avrupa'daki başlıca ülkelere sunulan hizmet ve destek kapsamı genişletildi

2004

 • Hitachi ve IBM Print Divisions devralınarak, üretim baskı ve genel ofis yazıcıları portföyümüze yeni ürünler eklendi

2001/2002

 • Laniver ve Savin, Ricoh Gruop bünyesine katılarak, ulusal ve global pazarlarda daha güçlü destek ve yeni çözümler sunmamızı sağladı

1995

 • İngiltere'de NRG Group PLC (Nashuatec, Rex-Rotary, Gestetner, önceki adıyla Gestetner Holdings PLC) devralındı

Ricoh Global

Merkezi Tokyo, Japonya'da bulunan Ricoh Company, Ltd., 1936 yılında kurulmuştur. Dünya genelinde 108.000'i aşkın çalışanıyla bugün tüm dünyada varlık gösteren firmamız, ofis yazıcıları ve üretim baskı pazarında uzmanlaşmıştır.

Çalışma ortamlarını modernize etmek ve doküman verimliliğini en üst seviyeye çıkarmak için dünyanın her yerindeki kuruluşlarla işbirliği içinde çalışan firmamız, ayrıca görüntüleme cihazları, endüstriyel ürünler ve ağ sistemleri çözümleri de geliştirmektedir.

Global tarihimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için global sitemizi ziyaret edin.