Ana SayfaÖnceki Menü
Genel Bakış

İşyerinde Değişime Liderlik Etmek

Teknoloji, çalışma şeklimizi değiştiriyor. Ricoh olarak, değişimin ekipleriniz ve işletmeniz açısından olumlu bir süreç olmasını sağlıyoruz. Tamamen dijital bir çalışma alanına sorunsuz bir geçiş süreci elde edebilmeniz için bu yolculuğun her adımında size rehberlik ediyoruz.
Tüm iş çözümlerimizi keşfedin
seamless digital workspace experience
Dijital çalışma alanı

Her yere erişim sağlayın

Hibrit ve yerleşik olmayan sistemler geleceğimizi şekillendiriyor. Çalışan bağlılığını güçlendirmek ve yeni performans seviyelerine ulaşmanıza yardımcı olmak amacıyla dijital çalışma alanlarınızı tasarlama, entegre etme ve destekleme konusunda bütünsel bir yaklaşım uyguluyoruz.
Tüm dijital çalışma alanı çözümlerimizi keşfedin
İş Süreci Yönetimi

Başarıya odaklanın

Manuel çalışmaların personelinizi engellemesine izin vermeyin. Personelinizin daha verimli çalışmasını sağlamak amacıyla iş süreçlerinizi optimize ediyor, işletmeniz genelindeki süreçleri kolaylaştırmak ve basite indirgemek üzere teknoloji, uzmanlık ve destek sağlıyoruz.
Tüm iş süreci yönetimi çözümlerimizi keşfedin
Bulut ve Altyapı

Açık ve net bir sistem

Buluttan maksimum verimi elde edebilmek için doğru bir yol haritasına ve bunu uygulayabilecek bir ekibe sahip olmanız gerekir. Yeni nesil inovasyonları takip ederken, bir yandan da ticari faaliyetlerinizi daha hızlı, uygun maliyetli ve güvenli bir hale getiren bulut çözümleri ve uzmanlığı sunuyoruz.
Tüm Bulut ve Altyapı çözümlerimizi keşfedin
Siber Güvenlik

İşinizde risklere son

İnternet özellikli cihazlar, siber saldırılara karşı yeni güvenlik açıklarının oluşmasına yol açar. Temel iş süreçlerinizle uyumlu, akıllı siber güvenlik hizmetleri ve çözümleri sunarak siber suçlarla mücadele etmenize yardımcı oluyoruz.
Tüm Siber Güvenlik çözümlerimizi keşfedin
Dijital Deneyim

Yeni bir deneyim seviyesi

Mükemmel bir müşteri deneyimi, üstün bir çalışan deneyimiyle başlar. Son derece yetenekli veri bilimcileri ve geliştiricileri ekibimiz, her temas noktasında beklentileri aşmak için ihtiyaç duyduğunuz çözümleri tasarlar, oluşturur, uygular ve hizmet verir.
Tüm Dijital Deneyim çözümlerimizi keşfedin
Ofis Ürünleri ve Yazılımı

Sınıfının en kalitelisi

Ricoh, yüksek kaliteli yazıcılar, dijital çoğaltıcılar ve çok fonksiyonlu yazıcılar/tarayıcılar/fotokopi makineleri ile bilinen bir kuruluştur. Hız, büyüklük ve kapasite açısından çok sayıda seçenek arasından çalışma grubunuz, ofisiniz veya sınıfınız için en uygun model ve özellikleri seçebilirsiniz.
Tüm ofis ürünlerimizi ve yazılımlarımızı keşfedin
Genel Bakış

Çok yönlü bir hizmet ve destek platformu

İhtiyacınız olan tüm ürün ve hizmet desteğine tek bir yerden ulaşın. İşletmenizin çalışmaya devam etmesini sağlamaya yönelik destek, tavsiye ve çözümler sunuyoruz.
Destek alın
AV technology and management
Genel Bakış

Tek durak noktanız

Ev sahipliği yaptığımız ve katıldığımız etkinliklerin yanı sıra, iş dünyasından haberler alıp, yeni ürünler ve ekibimiz hakkındaki tüm bilgileri öğrenin.
Gelişmeleri takip edin
News and events from Ricoh
Şirket

Biz kimiz ve ne yapıyoruz

Ricoh olarak, her zaman siz müşterilerimizi dinlemeye ve işletme hedeflerinizle uyumlu yenilikçi çözümler, ürünler ve hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Hizmetlerinize ve ürünlerinize değer katmaya çabalıyoruz. Değişen iş ortamlarına uyum sağlıyoruz.
Ricoh hakkında daha fazla bilgi edinin
Genel Bakış

Görüşmek dileğiyle

Sunduğumuz çözümler veya ürünlerimiz hakkında fiyat bilgisi edinmek istiyor, hesabınızı yönetmek için yardıma ihtiyaç duyuyor veya ürünlerimizi halihazırda kullanıyor ve bununla ilgili destek almak istiyorsanız, ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.
Irtibata geçin
customer and employee engagement
Genel Bakış

Bir adım öne geçmenize yardımcı oluyoruz

İşletme çözümlerindeki en önemli noktalara dair en güncel bilgileri keşfedip okuyun.
En güncel bilgileri keşfedin
Ricoh Insights - Overview

Yönetim Ekibimiz

Sizi başarımızın arkasındaki kişilerden bazıları ile tanışmaya davet ediyoruz.


Bölge Kurulu

Selda Arpacı

Selda Arpacı

CEO

Nisan 2021 tarihinden bu yana Ricoh Turkey CEO’su olarak görev yapmakta olan Selda Arpacı, şirketin global stratejileri doğrultusunda lokal yönetim stratejisinin oluşturulmasından ve hayata geçirilmesinden sorumludur. Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan ve Türkiye’de ve yurt dışında çok uluslu firmalarda yaklaşık 20 yıllık iş deneyimine sahip olan Arpacı, 2014 yılında Ricoh Turkey ailesine Finans Direktörü olarak katılmıştır.

Ali Hikmet Esgin

Ali Hikmet Esgin

Endirekt Satış Kanalı ve İş Geliştirme Direktörü

Ricoh Türkiye’de Endirekt Satış Kanalı ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapmakta olan Ali Hikmet Esgin, endirekt satış kanalının yönetimi ve şirketin iş geliştirme stratejilerinin belirlenmesi, Ricoh’un global vizyonu doğrultusunda yeni iş alanlarının belirlenmesi ve Ricoh Turkey’e adapte edilmesi ile transformasyon sürecinin yönetiminden sorumludur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünden mezun olan Esgin, teknoloji sektöründe satış ve pazarlama alanlarında 20 yılı aşkın iş deneyimine sahiptir. Ali Hikmet Esgin, 2014 yılında Pazarlama Direktörü olarak Ricoh Turkey ailesine katılmıştır.

Burak Özgüneş

Burak Özgüneş

RGC Grubu Satış Direktörü

Ricoh Turkey’de RGS Satış Direktörü olarak görev yapmakta olan Burak Özgüneş Başkent Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünde lisans, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgi Sistemleri bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Çeşitli firmalarda mühendis olarak çalıştıktan sonra 2014 yılında Ricoh’a Servis Müdürü olarak katılan Özgüneş, Nisan 2016 – 2021 tarihleri arasında Servis Direktörü olarak görev yapmıştır. Nisan 2021’den bu yana ise üretim grubu ürünlerinin satış stratejilerinin oluşturulması ve satış kanalının yönetiminden sorumludur.

Nesime Orhan Ok

Nesime Orhan Ok

İnsan Kaynakları Yöneticisi

Ricoh Turkey’de İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapmakta olan Nesime Orhan Ok, şirketin insan kaynakları, idari işler, satın alma ve IT stratejileri, politikaları ve programlarının geliştirilmesinden sorumludur. İstanbul Kültür Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde lisans, Yıldız Teknik Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde yüksek lisans eğitimi tamamlayan Orhan Ok, 2018 yılından bu yana Ricoh Turkey’de görev yapmaktadır.

Deniz Yalçın

Deniz Yalçın

Kurumsal Satış Direktörü

Ricoh Türkiye’de Kurumsal Satış Direktörü olarak görev yapmakta olan Deniz Yalçın; şirketin kurumsal satış ve kamu satış kanallarının satış stratejilerinin oluşturulmasından ve yönetiminden sorumludur. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlayan Deniz Yalçın, baskı çözümleri sektöründe 30 yıldan fazla deneyime sahiptir. Mevcut görevinden önce Nisan 2014 – Haziran 2021 tarihleri arasında Ricoh Turkey’de Ankara Bölge Direktörü olarak görev yapmıştır.

İlker Akdoğan

İlker Akdoğan

İş Çözümleri Kıdemli Satış Müdürü

Ricoh Turkey’de İş Çözümleri Kıdemli Satış Müdürü olarak görev yapmakta olan İlker Akdoğan teknoloji sektöründe BT hizmetleri ve dijital dönüşüm alanlarında 20 yılı aşkın iş tecrübesine sahiptir. Üniversite eğitimini Şikago, Amerika’da tamamlayan Akdoğan, Ricoh müşterilerinin dijital dönüşüm süreçlerine destek olan hizmet ve çözümlerin satış yönetiminden sorumlu olmak üzere 2021 yılında Ricoh Turkey ailesine katılmıştır.

Ali Osman Gazi

Ali Osman Gazi

Kıdemli Teknik Servis Müdürü

Ricoh Turkey’de teknik servis ve bayi kanalı servis organizasyonlarından sorumlu Kıdemli Teknik Servis Müdürü olarak görev yapmakta olan Ali Osman Gazi, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. Baskı çözümleri sektöründe 25 yılı aşkın deneyime sahip olan Gazi, 2014 yılından bu yana Ricoh Turkey’de görev yapmakta olup teknik servis departmanın performans hedeflerine ulaşması ve geliştirilmesi konularından sorumludur.

Erdem Başoğlu

Erdem Başoğlu

Pazarlama Müdürü

Ricoh Türkiye’deki iş yaşamına Stratejik Müşteriler Yöneticiliği ile adım atan Erdem Başoğlu, ardından Operasyon ve Proje Müdürü sorumluluğunu üstlenmiştir. 2020 yılında Pazarlama Müdürü olarak görevini sürdürmüş Başoğlu, Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra, Avustralya Martin College’de Uluslararası Ticaret ve Pazarlama bölümünü bitirmiştir. Mevcut pozisyonunda, iş hedeflerine uygun kampanyalar oluşturulması ve pazarlama stratejilerinin geliştirilmesi ile uygulanmasına liderlik eden Erdem Başoğlu, Ricoh Türkiye’de 2013’ten beri görevine devam etmektedir.

Global Yönetim Kurulu

Ricoh Global Yönetim Kurulu üyeleri, Teftiş ve Denetleme Kurulu üyeleri ve Kurumsal Başkan Yardımcıları hakkında bilgi edinin.

Global Yönetim Kurulu