cloud solutions and IT infrastructure services

Açık ve Net Bir Sistem

İhtiyaç duyduğunuz tüm bulut bilişim ve bulut barındırma çözümleri

Bulut ve Altyapı Hizmetleri

Dünyanın dört bir yanındaki işletmeler, dijital dönüşümlerini hızlandırıp yeni stratejileri hızla benimsiyor. Bu değişimin katalizörü ise bulut. Daha yüksek hız, verimlilik ve güvenlik sağlayabilen işletmeler, iyi yönetilen bir bulut altyapısıyla artık çok daha yükseği hedefleyip daha ileriye gidebiliyor.    
 
Doğru çözümler, doğru bir yol haritası ve doğru bir ekip  
Buluttan maksimum verimi alabilmek için teknolojiden çok daha fazlasına ihtiyaç var. Bunu uygulayabilmek için doğru bir yol haritasına ve doğru bir ekibe ihtiyacınız var. Bunları yönetecek doğru bulut çözümleri ve uzmanlık sayesinde, BT altyapınızı modernize edebilir ve güçlendirebilirsiniz. Aynı zamanda yeni nesil inovasyon süreçlerini takip ederken ticari faaliyetlerinizi daha hızlı, uygun maliyetli ve güvenli bir hale getirebilirsiniz. 
image

İşletmelerin 2/3'ü, bulut girişimlerinden bekledikleri sonuçları elde edemediklerini ifade ediyor.

Ricoh’un Bulut ve Altyapı Hizmetleri sayesinde, işletmenize hız ve inovasyon kazandıracak güvenilir ve net bir çözüm elde edebilirsiniz.    
 
Bulut, temel iş alanlarında esnekliği artıran, çevrim içi iş birliklerini geliştiren ve sanal dünyada müşteri bağlılığını güçlendiren bir sistemdir. Pek çok işletme, bir şirketin dijitalleşme sürecinde bulutun oynadığı hayati rolü ilk elden deneyimlemiştir. ‘Önce bulut’ yaklaşımına sahip işletmeler daha hızlı yenilik yapabilir, yeni gelir akışları elde edebilir ve müşteri ihtiyaçlarına daha belirgin yanıtlar verebilir.    
 
Doğru yaklaşımı belirlemek üzere sizinle birlikte çalışıyoruz  
İster bulut öncelikli bir yaklaşım benimsiyor olun, ister sahadaki mevcut iş gücüne güveniyor olun, işletme ve BT stratejinizi, mevcut altyapınızı ve işletme hedeflerinizi anlamak için ekibinizle birlikte çalışıyoruz.   
 
Tüm BT altyapınızı geliştirin  
Tüm BT altyapınızı uygulamaya sokup yönetebilir, geliştirebilir ve yerel hizmetlerle küresel bir deneyim olanağı sağlayabiliriz. Aynı zamanda, ilave kurum içi kaynak işe almak zorunda kalmadan kapsamlı bir teknik uzmanlığa erişim sağlayabilir, bugün ve gelecekte tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere eksiksiz bir hizmetten yararlanabilirsiniz. 

Uzmanlık alanlarımız

Bulut Altyapı Hizmetleri

areo

Basitleştirin. Otomatik hale getirin. Optimize edin.

Özel, genel ve hibrit bulut ortamlarında üst düzey bir uzmanlığa sahibiz. Çoklu bulut ve hibrit bulut hizmeti çözümlerimiz ile, işletmenizin hızını, ölçeklenebilirliğini ve esnekliğini artırmanıza, verimliliğinizi iyileştirmenize ve verilerinizi korumanıza yardımcı olabiliriz. Dijital dönüşümde başarılı olmak ve rekabet avantajını korumak için ihtiyaç duyduğunuz tüm bulut bilişim ve bulut barındırma çözümleri.
Daha fazlasını okuyun

BT Altyapı Çözümleri ve Hizmetleri

areo

Kritik öneme sahip BT altyapınız için özelleştirilmiş bakım

Esnek, ölçeklenebilir ve güçlü bir BT altyapısı tasarlayıp uygulamanıza yardımcı olurken, bir yandan da donanım ve yazılımdan yönetilen hizmetlere ve danışmanlığa kadar her alanda engin bir deneyim sunuyoruz. BT Altyapı Çözümlerimiz ve Hizmetlerimiz, işletmeniz için önemli olan BT sistemlerinizin verimli, güvenli ve güvenilir bir şekilde yönetilmesini sağlayarak tüm potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor.
Daha fazlasını okuyun

Ağ Çözümleri ve Hizmetleri

areo

Bugünün ve yarının ihtiyaçlarına uygun bir bağlantı

BT altyapınızın belkemiğini oluşturan ölçeklenebilir, esnek ve güvenli bir ağa sahip olmanız artık her zamankinden çok daha önemli. Ağ genelinde sorunsuz bir bağlantı deneyimi yaşayabilmeniz için bağlantı sisteminizi tasarlıyor, uygulamaya koyuyor, izliyor ve optimize ediyoruz. Böylece siz de iş sürekliliğinizi koruyabilir, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin daima en iyi deneyimi elde etmelerini sağlayabilirsiniz.
Daha fazlasını okuyun

İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma

areo

Hiçbir şeyin temel süreçleri devam ettirmenin önüne geçmesine izin vermeyin

Uzaktan çalışmanın ve dağıtık çalışma düzeninin yaygınlaşması ile birlikte kesintisiz bir operasyon ve veri güvenliği zorunlu bir hal almıştır. Kullanıma hazır ve profesyonel bir şekilde yönetilen bir altyapı, kritik süreçlerdeki kesintiyi en aza indirirken, kullanılmayan kaynaklarla ilişkili yatırım ve bakım giderlerinin azaltılmasına da yardımcı olur. Herhangi bir felaket durumunda işletmenizi tekrar çalışır duruma getirebilmeniz için, çalışma süresini ve kullanılabilirliği maksimum düzeye çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.
Daha fazlasını okuyun

Bize hemen ulaşın

Bir Ricoh uzmanı ile görüşün

İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için danışmanlarımızdan biriyle irtibata geçin.

Bizimle irtibata geçin