Ağ Çözümleri ve Hizmetleri
networking services

Bugünün ve yarının ihtiyaçlarına uygun bir bağlantı

Ağ Çözümleri ve Hizmetleri

Yetersiz ağ kullanılabilirliği, kesintiler, düşük performans ve siber güvenlik açıkları çok büyük aksaklıklara neden olup işletmeleri ciddi ölçüde etkileyebilir. Uzaktan çalışmayı, ağ sisteminin giderek artan karmaşıklığını ve bulut kullanımına bağlı dağıtık modelleri de hesaba katınca sıkıntılar daha da büyüyor.    
 
Bağlantı ve veri toplama sürecinden cihaz yönetimine kadar her alanda yanınızdayız  
BT altyapınızın belkemiği ve temeli olan ölçeklenebilir, esnek, güvenli ve yüksek performanslı bir ağa sahip olmak artık zaruri bir hal almış durumda. İş süreçlerini ve müşteri hizmetlerini destekleyen uygulamalar, optimum düzeyde çalışabilmek için kaliteli bir ağ sistemine ihtiyaç duyar. Bağlantı ve veri toplama sürecinden cihaz yönetimine ve analizine kadar her şeyin her yerden tek bir tuşla erişilebilir durumda olması gerekir.   
Kapsamlı ağ çözümlerimiz ve hizmetlerimiz arasında şunlar yer alıyor:  
 • WAN  
 • LAN  
 • WLAN  
 • VPN  
 • SDWAN  
 • SDN  
 • Hibrit Bağlantı  
 • Edge Sistem Ağı   
Tüm bağlantı ihtiyaçlarınızı karşılayan ihtiyaca özel bir hizmet oluşturmak üzere özel ağ ve güvenlik gereksinimlerinizi analiz ediyoruz. Doğru çözümler sayesinde iş sürekliliğinizi koruyabilir ve müşterilerinizin daima mümkün olan en iyi deneyimi elde etmelerini sağlayabilirsiniz.

Çözümler ve Hizmetler

Bağlanabilirlik Çözümleri

areo

Kolay kullanım

Birden fazla platform ve kanal arasında yönetilmesi gereken karmaşık iç ve dış ilişkilerle güvenilir bir ağ bağlantısı sağlamak, işletmedeki sorunların çözüme kavuşturulması ve müşteri memnuniyetinin iyileştirilmesi açısından çok önemlidir.    
 
Özel bağlantı ihtiyaçlarınızı analiz ederek, size özel bir ağ altyapısı oluşturmanıza yardımcı oluyor ve yaşadığınız sorunları çözmeye yönelik ağ bağlantısı çözümleri sunuyoruz. Her şeyin sorunsuz bir şekilde ilerlediği daha akıllı ve geleceğe hazır bir BT ekosistemi oluşturmak için cihazlarınızı, güvenliğinizi, ağlarınızı, platformunuzu ve çalışmalarınızı bir araya getiriyor ve böylece her zaman bağlantıda kalmanızı sağlıyoruz. 
Bizimle irtibata geçin

Veri Merkezi Ağı

areo

Güvenliğinize ve performansınıza 7/24 güvenin

Ağ cihazları giderek daha karmaşık bir hale geliyor, sağlayıcı sayısı giderek çoğalıyor, ağlar arası bağlanabilirlik ihtiyacı artıyor ve veri merkezi ağ sistemleri çok daha karmaşık bir hal alıyor.    
 
Performansı ve güvenliği koruyup maliyetleri optimize edebilmek için ihtiyacınız olan şey, doğru bilgi ve becerilerdir. Çünkü bunlar olmadığı takdirde, veri merkezi ağ sistemleri, BT altyapınızın önündeki bir engel halini alabilir.    
 
Gerçek zamanlı izleme ve uyarı   
Veri Merkezi Ağ Hizmetlerimiz, altyapınızın uzaktan yönetilebilmesini sağlıyor. Erken dönem belirtilerine göre ağ sorunlarını anında tespit eden ve her zaman güvende olmanızı sağlayan gerçek zamanlı gösterge tabloları ve uyarı sistemleri sağlıyoruz.  
 • Yılın 365 günü 7/24 veri merkezi ağı yönetimi  
 • Proaktif izleme  
 • Ağ sorunlarının önlenmesi  
 • Sistem kullanılabilirliğinin, verimliliğinin ve güvenliğinin sağlanması 
Bizimle irtibata geçin

Bize hemen ulaşın

Bir Ricoh uzmanı ile görüşün

İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için danışmanlarımızdan biriyle irtibata geçin.

Bizimle irtibata geçin

Ricoh İş Çözümleri

İşletmenizin dijital yolculuğunda ilerlemesine yardımcı olacak profesyonel hizmet ve çözümlerimizi keşfedin.

Tüm İş Çözümlerimizi inceleyin
seamless digital workspace experience

Dijital Deneyim

Son derece yetenekli veri bilimcileri ve geliştiricilerden oluşan ekibimiz, en yüksek düzeyde müşteri bağlılığı elde etmenize yardımcı olacak çözümler tasarlayıp oluşturuyor, uyguluyor ve hizmete sunuyor.

Daha fazlasını okuyun

İş Süreci Yönetimi

Daha kolay, daha hızlı ve daha uygun maliyetli çalışma yöntemleriyle ekibinizin ilgisini ve üretkenliğini artırıyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Siber Güvenlik

Güçlü bir BT altyapısı oluşturmanıza, güvenlik açıklarınızı anlayıp yönetebilmenize ve güvenle büyümenize yardımcı oluyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Bulut ve Altyapı

BT altyapınızı modernize etmenize, iş yükünüzü otomatik hale getirmenize ve işletmenizin operasyonlarını dönüştürmenize yardımcı olacak bir yol haritası ve bulut çözümler sunuyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Dijital Çalışma Alanı

Dijital çalışma alanlarınızı tasarlayıp yapılandırarak kullanıma sunuyor ve ekiplerinizin diledikleri yerden çalışarak etkili bir iş birliği yapmalarını ve gün içerisinde daha verimli çalışabilmelerini sağlıyoruz.

Daha fazlasını okuyun