BT Altyapı Çözümleri ve Hizmetleri
IT infrastructure services

Kritik öneme sahip BT altyapınız için özelleştirilmiş bakım

BT Altyapı Çözümleri ve Hizmetleri

Günümüzün dijital dünyasında, BT altyapınız işletmenizin belkemiğidir. İşiniz buna bağlı olsa da, pek çok şirket tüm BT sistemleri için güncel bir uzmanlığa ve içeriğe sahip olmadığı için özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere üçüncü taraflarla iş birliği yapıyor. Üçüncü tarafların yaklaşım, araç ve yöntem konusunda genellikle uyumlu olmaması, herhangi bir sorun ortaya çıktığında tutarsız bir deneyim yaşanmasına neden olabilir.    
 
Potansiyelinizi ortaya çıkarın  
Ricoh, işletmeniz için önemli olan BT altyapınızın verimli, güvenli ve güvenilir bir şekilde yönetilmesini sağlayarak tüm potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor.  
  • Sistemlerin güçlendirilmesi, standartlaştırılması, otomasyonu ve sanallaştırılması  
  • Donanım ve yazılım çözümleri  
  • Yönetilen hizmetler ve danışmanlık   
Küresel erişim olanağımız ile desteklenen ihtiyaca özel bir yaklaşım  
Özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış çözümler sağlıyor ve küresel erişim olanağımız sayesinde, en güncel sektör standartlarına uygun tutarlı bir yaklaşım sunuyoruz. Amacımız, işinizde esas önem arz eden konulara odaklanabilmeniz için, BT sorunlarınızı yönetme konusunda işi gönül rahatlığıyla uzmanlarımıza bırakabilmenizi sağlamaktır. 

Çözümler ve Hizmetler

Sanallaştırma Hizmeti

areo

İşinizi sanallaştırarak optimize edip basite indirgeyin

Veri merkezi enerji kullanımının hızla artmasıyla birlikte, BT altyapınızın her zaman çalışır durumda kalmasını sağlayan kaynaklara yatırım yapmak artık her zamankinden çok daha önemli. Bir yanda bu olurken, bir yanda da BT desteğini iyileştirme talepleri giderek artıyor.    
 
Kapsamlı yönlendirme ve destek  
Sanallaştırma, modern bir BT altyapısının temellerinden biri olup, dijital dönüşümünüzü destekleme konusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm esnekliği size sağlar. Kapsamlı ve entegre becerilerimiz, olanaklarımız ve en iyi uygulama kılavuzlarımız sayesinde, kesinti risklerinizi yönetip azaltmak için ihtiyaç duyduğunuz desteği size sunarak işinize gönül rahatlığıyla devam etmenizi sağlıyoruz.  
  • Altyapınızı ve enerji tüketiminizi optimize edin  
  • Entegrasyon süresini hızlandırın  
  • Eski uygulamaları tamamen sanallaştırılmış ortamlara taşıyın 
Bizimle irtibata geçin

Sunucu Temel Altyapısı, Depolama ve Yönetim

areo

İhtiyaçlarınıza en uygun altyapı çözümü

Günümüzde sistemlerin her zaman erişilebilir ve korunur durumda olması gerekiyor. Kapasite ve güvenlik sorunları, işinizi etkilemeye başlamadan önce proaktif bir şekilde belirlenip çözüme kavuşturulmalıdır. Sistemler hızlı olmalı ve değişen önceliklere ve artan taleplere yanıt verebilmelidir. Bu da, işlemleri sorunsuz bir şekilde yürütmeye odaklanması gereken BT ekiplerinizin baskı altında hissetmelerine neden olabilir.    
 
Tarafsız bir yaklaşım benimsiyoruz  
İhtiyaca özel bir altyapı oluşturmak için özel ihtiyaçlarınızı ve güvenlik gereksinimlerinizi analiz ederek tüm endişelerinizi gideriyoruz. Tarafsız yaklaşımımız sayesinde, uzman mühendislerimizle tüm gereksinimlerinizi karşılıyor ve işinizin büyüklüğü ne olursa olsun, veri depolama, yönetme ve değerlendirme konusunda size destek sağlıyoruz. 
Bizimle irtibata geçin

Bulut-hibrit sistemleri birlikte doğru bir şekilde kullanın

Bu kılavuz, verimli, ölçeklenebilir ve güvenli bir altyapı ve hizmet sağlamak için doğru bulut ve hibrit çözümlerinin nasıl uygulanacağını açıklar.

Bize hemen ulaşın

Bir Ricoh uzmanı ile görüşün

İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için danışmanlarımızdan biriyle irtibata geçin.

Bizimle irtibata geçin

Ricoh İş Çözümleri

İşletmenizin dijital yolculuğunda ilerlemesine yardımcı olacak profesyonel hizmet ve çözümlerimizi keşfedin.

Tüm İş Çözümlerimizi inceleyin
seamless digital workspace experience

Dijital Deneyim

Son derece yetenekli veri bilimcileri ve geliştiricilerden oluşan ekibimiz, en yüksek düzeyde müşteri bağlılığı elde etmenize yardımcı olacak çözümler tasarlayıp oluşturuyor, uyguluyor ve hizmete sunuyor.

Daha fazlasını okuyun

İş Süreci Yönetimi

Daha kolay, daha hızlı ve daha uygun maliyetli çalışma yöntemleriyle ekibinizin ilgisini ve üretkenliğini artırıyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Siber Güvenlik

Güçlü bir BT altyapısı oluşturmanıza, güvenlik açıklarınızı anlayıp yönetebilmenize ve güvenle büyümenize yardımcı oluyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Bulut ve Altyapı

BT altyapınızı modernize etmenize, iş yükünüzü otomatik hale getirmenize ve işletmenizin operasyonlarını dönüştürmenize yardımcı olacak bir yol haritası ve bulut çözümler sunuyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Dijital Çalışma Alanı

Dijital çalışma alanlarınızı tasarlayıp yapılandırarak kullanıma sunuyor ve ekiplerinizin diledikleri yerden çalışarak etkili bir iş birliği yapmalarını ve gün içerisinde daha verimli çalışabilmelerini sağlıyoruz.

Daha fazlasını okuyun