Bulut Altyapı Hizmetleri
hybrid infrastructures

Basitleştirin. Otomatik hale getirin. Optimize edin.

Bulut Altyapı Hizmetleri

Pek çok şirket, para ve kaynak yatırımı yaparak BT sistemlerini güncel ve uyumlu tutmaya çalışır. Bulut sistemi, tüm işletmelerin dijital dönüşüm elde etmek ve rekabet gücünü korumak için ihtiyaç duyduğu ölçeklenebilirlik, esneklik ve hız gibi temel yetenekleri fazlasıyla size sağlar. Uyarlanabilirlik ve inovasyon, sürdürülebilirliğin ve büyümenin temeli olup, bulut sistemi ise maliyetlerinizi optimize ederken karmaşıklığı azaltmanıza yardımcı olabilir.    
 
Ölçeklenebilir, yönetilen bulut çözümleri  
Çoklu bulut ve hibrit bulut hizmetlerimiz, tüm işletme ihtiyaçlarınızı destekliyor ve danışmanlarımız, bulut yolculuğundaki hedeflerinizi belirlemek üzere sizinle birlikte çalışıyor.  
  • Çoklu bulut veya hibrit bulut çözümünü planlayıp uygulamaya koyun ve verilerinizi bu sisteme taşıyın  
  • Esnekliği ve güvenliği artırın  
  • İşletmenizin hızını artırın  
  • Üretkenliği artırın  
  • Verilerinizi koruyun 
  • Ölçeklenebilir, yönetilen bulut çözümleri sunuyoruz. Tarafsız yaklaşımımız sayesinde, özel ihtiyaçlarınıza uygun platformlarla ve sistemlerle herhangi bir kısıtlama olmadan çalışıyoruz. 

Çözümler ve Hizmetler

Bulut, Barındırma ve Veri Merkezi

areo

İşletmenizi kapsamlı bulut çözümleri ile güçlendirin

Veriden cihaza kadar her şeyin giderek dijitalleşmesi, işletmelerde aksaklıklara yol açıyor. Pek çok işletme, sistemleri güçlendirmek, otomatik hale getirmek, standartlaştırmak ve sanallaştırmak için gereken altyapı hızına ve esnekliğe sahip değil.    
 
Sunucunuzda veya bulutta hibrit sistem  
Verimli, ölçeklenebilir ve güvenli bir altyapı ve hizmet sağlamak üzere sunucunuzda veya bulutta doğru hibrit bulut çözümlerini uygulayarak, şirketlerin bu zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz.    
 
İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, güvenilir ve duyarlı bir BT desteği sağlamamıza olanak tanıyan yerel ve uluslararası bir hizmet ağına ve sertifikalı teknoloji uzmanlarına sahibiz. 
Bizimle irtibata geçin

Bulut Yönetimi ve Düzenleme

areo

Bulut çözümünüzün uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlayın

Giderek büyüyen bulut altyapısı pek çok işletmede yer almaya başladı, bu da işletmelerin daha hızlı olmalarına ve artan iş yüküne karşılık verebilmelerine olanak tanıyor. Fakat bu durum aynı zamanda hem özel hem de genel bulutlardaki iş süreçlerini daha karmaşık bir hale getiriyor.    
 
Önemli bulut tedarikçilerine erişim sağlayın  
Bulut yönetimi ve düzenlemesi ile BT altyapınızı kontrol altında tutun ve bulut ortamınızı kapsamlı bir şekilde yönetin. Microsoft Azure, AWS ve Google Cloud gibi tüm önemli bulut çözümü tedarikçileriyle çalışıyoruz. Son derece nitelikli ekibimiz, ihtiyacınıza özel çözümler geliştirme ve tüm bulut ortamı yönetiminizi merkezileştirme konusunda size destek sağlıyor.
Bizimle irtibata geçin

Veri Taşıma Hizmetleri

areo

İşlerinizin kesintiye uğrama riskini en aza indirin

Bulut altyapısı pek çok avantaja sahip olsa da, tüm veriler veya uygulamalar bu geçiş sürecine her zaman uygun olmayabilir. İş sürekliliği, güvenlik riskleri ve kaynaklardan mevcut eski sistemlere ve uygulama tasarımına kadar her konuyu göz önünde bulundurmanız gerekir.    
 
Her adımda uzman danışmanlık  
Uygulama ortamınızı analiz etmek, bulut barındırma platformu seçmeye ilişkin en doğru yaklaşımı belirlemenize yardımcı olmak ve geçiş sırasında ve sonrasında maruz kalabileceğiniz riskleri azaltmak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Uzmanlarımız, mevcut işinizde minimum kesinti ile hızlı ve ekonomik bir geçiş süreci yaşamanızı sağlıyor.
Bizimle irtibata geçin

Maliyet Optimizasyonu Hizmetleri

areo

Maliyetten tasarruf sağlayıp kâr elde edin

Altyapı yatırımınızı yönetin  
Bulut altyapıları büyüdükçe, işletmelerin maliyetleri de artar ve mevcut eski ortamları çalışır halde tutabilmek için ayrılan sınırlı bütçeler nedeniyle kaynaklar her zaman verimli bir şekilde harcanmayabilir.    
 
Maliyetlerinizi azaltıp kârınızı artırın  
Bulut sisteminizi net bir şekilde izleyerek, otomatik gösterge tablomuz ve raporlama aracımızla altyapı yatırım harcamalarınızı ve performansınızı yönetin. Uzmanlarımız, işletmenizi uzun vadeli bir bakış açısıyla ele alarak, maliyetleri kontrol edebilmeniz, kârınızı artırabilmeniz ve işinizi büyütebilmenize yönelik esnek bir eylem planı oluşturuyor. 
Bizimle irtibata geçin

Bize hemen ulaşın

Bir Ricoh uzmanı ile görüşün

İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için danışmanlarımızdan biriyle irtibata geçin.

Bizimle irtibata geçin

Ricoh İş Çözümleri

İşletmenizin dijital yolculuğunda ilerlemesine yardımcı olacak profesyonel hizmet ve çözümlerimizi keşfedin.

Tüm İş Çözümlerimizi inceleyin
seamless digital workspace experience

Dijital Deneyim

Son derece yetenekli veri bilimcileri ve geliştiricilerden oluşan ekibimiz, en yüksek düzeyde müşteri bağlılığı elde etmenize yardımcı olacak çözümler tasarlayıp oluşturuyor, uyguluyor ve hizmete sunuyor.

Daha fazlasını okuyun

İş Süreci Yönetimi

Daha kolay, daha hızlı ve daha uygun maliyetli çalışma yöntemleriyle ekibinizin ilgisini ve üretkenliğini artırıyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Siber Güvenlik

Güçlü bir BT altyapısı oluşturmanıza, güvenlik açıklarınızı anlayıp yönetebilmenize ve güvenle büyümenize yardımcı oluyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Bulut ve Altyapı

BT altyapınızı modernize etmenize, iş yükünüzü otomatik hale getirmenize ve işletmenizin operasyonlarını dönüştürmenize yardımcı olacak bir yol haritası ve bulut çözümler sunuyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Dijital Çalışma Alanı

Dijital çalışma alanlarınızı tasarlayıp yapılandırarak kullanıma sunuyor ve ekiplerinizin diledikleri yerden çalışarak etkili bir iş birliği yapmalarını ve gün içerisinde daha verimli çalışabilmelerini sağlıyoruz.

Daha fazlasını okuyun