print from iPad

Baskı altyapınızı optimize edin

Yönetilen Baskı Hizmetleri

Bir şirketin, baskı tedarikçileri, hizmet sözleşmeleri ve malzeme stokları arasında baskı altyapısını verimli bir şekilde yönetebilmesi için sayısız kaynağa ve uzmanlığa ihtiyaç vardır. Zaman ve para gerektiren bu süreç, genellikle personelin hüsrana uğramasına ve üretkenliğini kaybetmesine yol açar.
 
Size özel bir dijitalleşme
Baskı altyapınızı sizin için yönetebiliriz. Yönetilen Baskı Hizmetlerimiz, çalışanlarınızı bilgileri daha etkili bir biçimde oluşturup saklamaya ve kullanmaya teşvik ediyor. Bilgi ekosisteminiz genelinde süreç otomasyonu ve teknoloji optimizasyonu sağlayarak, maliyeti ve israfı azaltabilirsiniz. 
 
Tüm dünyada istikrarlı bir şekilde uyguladığımız ihtiyaca özel hizmetlerimiz arasında danışmanlık, hizmet tasarımı, dönüşüm ve yönetim yer alıyor. Daima ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan teknolojileri sunarak, dijitalleşmeye müşteri odaklı bir yaklaşım kazandırıyoruz.

Çözümler ve Hizmetler

Ofis Baskısı

areo

Baskı ekipmanı yatırımınızdan en yüksek verimi elde edin

Çeşitli sektör lideri yazıcı sistemlerimiz arasından seçim yapabilir ve baskı ekosisteminizi optimize etmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm yazılım ve hizmetleri edinebilirsiniz. Hız, büyüklük ve kapasite açısından çok sayıda seçenek ve konfigürasyon olanağı arasından çalışma grubunuz, ofisiniz veya sınıfınız için en uygun model ve özellikleri seçebilirsiniz.
 
Baskı altyapınızı iyileştirin
Personelinizin işine odaklanabilmesi için kurum içi baskı, cihaz ve iş akışlarınızı yönetebiliriz. İyileştirilmiş bir baskı altyapısı ve iş süreci esnekliği sayesinde zamandan ve paradan tasarruf edebilir, aynı zamanda kullanım kolaylığı sayesinde personelinizin verimliliğini de artırabilirsiniz. 
Ofis ürünlerimizi keşfedin

Bulut Baskı

areo

Tutarlılık, kontrol, esneklik

Bulut baskı ile daha fazla baskı ölçeklenebilirliği ve esneklik elde edin. BT personeliniz, baskı ekosisteminizin yönetimine ve bakımına daha az zaman harcayarak, işletme açısından çok daha önemli işlere odaklanabilecektir.
 
Sürekli yenilenen yazılım ve güvenlik güncellemeleri
Uzaktan çalışmayı sürdürebilmek, süreç otomasyonunu hızlandırmak ve esnek bir bulut altyapısı geliştirmek üzere akıllı dijital çözümler sunuyoruz. Yönetilen ve aboneliğe dayalı hizmetimizi seçerek, sürekli yenilenen yazılım güncellemeleri, maliyet kontrolü, tutarlı bir kullanıcı deneyimi, belge ve baskı güvenliğinin yanı sıra daha pek çok avantaja sahip olacaksınız.
Bizimle irtibata geçin

Baskı Odası

areo

Belge ve baskı iş akışı verimliliğinizi artırın

Baskı odanızı, operasyonel verimliliği artırıp yeni iş hizmetleri ve daha iyi bir müşteri iletişimi sağlayan merkezi bir belge ve iletişim noktasına dönüştürün. Optimize edilmiş bir belge ve baskı iş akışı sayesinde, ofis dışındaki baskı maliyetlerinizi net bir şekilde görebilir ve maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.
 
Uzmanlarımız en iyi çözümü sizinle birlikte belirliyor
Ortamınız için en iyi donanım ve yazılım sistemini oluşturmak üzere sizinle iş birliği yapıyor ve yoğun iş gücü gerektiren süreçleri, darboğazları ve kritik işletme hatalarını azaltan iş akışı çözümlerinin uygulanmasına yardımcı oluyoruz.
 
Teknik uzmanlarımız, daha fazla güvenlik, uyumluluk, sürdürülebilirlik ve gelir fırsatları yaratarak yatırımınızı maksimum düzeye çıkarmak için üçüncü taraf tedarikçilerden en doğru baskı odası çözümlerini bulup finanse etmenize yardımcı olabilir.
  • Baskı konusunda kontrolsüz dış kaynak kullanımını ve bununla ilişkili gizli maliyetleri azaltın
  • Belge süreçlerini ve iş akışlarını otomatik hale getirin 
  • Hibrit çalışmaya yönelik baskı ve belge iş akışlarını birbirine bağlayın 
  • Baskı israfını ve baskı depolama ihtiyacını azaltın 
  • Hizmetleri ve gelir fırsatlarını işletmenizin dışına taşıyın 
Bizimle irtibata geçin

Talep üzerine baskı

areo

İhtiyaç halinde baskı hizmeti sunarak hızınızı ve verimliliğinizi artırın

Talep üzerine baskı hizmeti ile hızı ve esnekliği artırın. Doğru baskı ve iş akışı çözümleriyle, kritik öneme sahip iş süreçlerine müdahalede bulunabilir, kalite, hız ve esneklik sağlamanın yanı sıra harici bir sağlayıcı kullanma gereksinimini ve riskini de azaltabilirsiniz.   
 
Maliyetleri kontrol altına alın, israfı azaltın ve güvenliği artırın
Üretim, iletişim ve belge süreçlerinizi kolaylaştırmak için en doğru baskı ve iş akışı çözümlerini bir araya getiriyoruz. Talep üzerine baskı çözümlerimiz, belgelerin kolayca özelleştirilmesini sağlayarak, tüm kullanıcıların profesyonel bir şekilde yazdırılmış belgeler oluşturmalarına olanak tanıyor. Tek bir merkezden talep üzerine baskı hizmetimiz sayesinde, hassas verilerin işletme dışına çıkmasını önleyerek baskı maliyetlerini kontrol altına alabilir, atık oluşumunu azaltabilir ve güvenliği artırabilirsiniz. 
Talep üzerine baskı hakkında daha fazla bilgi edinin

Bize hemen ulaşın

Bir Ricoh uzmanı ile görüşün

İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için danışmanlarımızdan biriyle irtibata geçin.

Bizimle irtibata geçin

Ricoh İş Çözümleri

İşletmenizin dijital yolculuğunda ilerlemesine yardımcı olacak profesyonel hizmet ve çözümlerimizi keşfedin.

Tüm İş Çözümlerimizi inceleyin
seamless digital workspace experience

Dijital Deneyim

Son derece yetenekli veri bilimcileri ve geliştiricilerden oluşan ekibimiz, en yüksek düzeyde müşteri bağlılığı elde etmenize yardımcı olacak çözümler tasarlayıp oluşturuyor, uyguluyor ve hizmete sunuyor.

Daha fazlasını okuyun

İş Süreci Yönetimi

Daha kolay, daha hızlı ve daha uygun maliyetli çalışma yöntemleriyle ekibinizin ilgisini ve üretkenliğini artırıyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Siber Güvenlik

Güçlü bir BT altyapısı oluşturmanıza, güvenlik açıklarınızı anlayıp yönetebilmenize ve güvenle büyümenize yardımcı oluyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Bulut ve Altyapı

BT altyapınızı modernize etmenize, iş yükünüzü otomatik hale getirmenize ve işletmenizin operasyonlarını dönüştürmenize yardımcı olacak bir yol haritası ve bulut çözümler sunuyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Dijital Çalışma Alanı

Dijital çalışma alanlarınızı tasarlayıp yapılandırarak kullanıma sunuyor ve ekiplerinizin diledikleri yerden çalışarak etkili bir iş birliği yapmalarını ve gün içerisinde daha verimli çalışabilmelerini sağlıyoruz.

Daha fazlasını okuyun