Dijital Deneyim
digital customer experience

Yepyeni bir deneyim boyutu

Müşteri bağlılığını en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak araçlar ve uzmanlık

Dijital Deneyim

Günümüzde müşteriler, işletmelerle birden fazla temas noktasında dijital olarak tanışıp etkileşimde bulunmak istiyor. Alıcı ve satıcı arasında daha az insan etkileşimi olduğu için, kanallar üzerinde kusursuz ve istikrarlı bir dijital deneyim sunularak müşteri sadakati oluşturuluyor.   
 
Mükemmel bir müşteri deneyiminin başlangıç noktası, üstün bir çalışan deneyimidir  
Veri Analitiği Hizmetleri ve Yapay Zekâ Hizmetleri, çalışanları, son derece kişiselleştirilmiş bağlamsal deneyimleri daha hızlı ve daha uygun bir şekilde sunmaya teşvik ederken, müşterilere verilen hizmetin maliyetini de önemli ölçüde azaltıyor.   
 
Maksimum düzeyde müşteri bağlılığı elde edin  
Son derece yetenekli veri bilimcileri ve geliştiricilerinden oluşan ekibimiz, tüm temas noktalarında müşteri beklentilerinin ötesine geçmenize yardımcı oluyor. Çalışanlarınıza güçlü ve kalıcı bir etki yaratmak için ihtiyaç duydukları şeyi vererek doğru çözümler tasarlayıp oluşturuyor, uyguluyor ve hizmete sunuyoruz.
image

Müşterilerin %91'i, olumlu bir deneyimden sonra tekrar satın alma olasılığının daha yüksek olduğunu söylüyor.

Dijital Deneyim Çözümlerimiz, işletmenizin performansını iyileştirmek ve büyümeyi hızlandırmak için ihtiyaç duyduğunuz araçları ve bilgileri size sağlıyor.   
 
Pek çok işletmenin emtia tuzağıyla karşı karşıya kaldığı bir dönemdeyiz. Çok sayıda ürün ve hizmet birbirine benziyor, bu da diğerlerinin arasından sıyrılmayı zorlaştırıyor. Pek çok açıdan bakıldığında müşteri deneyimi, bir fark yaratmanın tek yolu haline gelmiştir.    
 
Müşteri deneyiminin değeri  
Fakat müşteri deneyiminin yatırım getirisini ölçmek zor olabiliyor. Karar mercileri, müşterilerin mutlu ve memnun olmalarını sağlamanın önemli olduğunu kabul ediyor olsalar da, genellikle bunun değerine ilişkin bir kanıt olmadan müşteri deneyimine yatırım yapmayacaklardır.    
 
Araştırmalar, olumlu bir deneyim yaşayan müşterilerin, olumsuz bir deneyim yaşayan müşterilere kıyasla daha fazla harcama yapma ihtimalinin %140 daha yüksek olduğunu gösteriyor. Olumlu bir müşteri deneyimi sunmak, müşterilere verilen hizmetin maliyetini de %33’e kadar azaltabiliyor.    
 
Çalışanları müşterilere daha iyi bir hizmet sunmaya teşvik edin  
Olumlu bir müşteri deneyimi, her zaman müşteri ile birebir iletişimde bulunulmasını gerektiren bir durum değildir; bu deneyim, mevcut verileri çalışanların erişimine sunan, onları daha akıllıca çalışmaya ve müşterilere daha iyi bir hizmet sunmaya teşvik eden kurum içi bir dijital deneyim aracılığıyla da sağlanabilir. 

Uzmanlık alanlarımız

Müşteri ve Çalışan Bağlılığı

areo

Çok daha kolay bir pazarlama ve iletişim fırsatı parmaklarınızın ucunda

Müşterilerinizle etkileşime girin, yeni gelir fırsatları yaratın ve ihtiyaca özel hazırlanmış çevrim içi portallar, Dijital e-Ticaret Hizmetleri ve Dijital Deneyim Platformları ile verimliliği artırın. İletişim şeklinizi kişiye özel hale getirin, varlıklarınızı kontrol altında tutun ve işletmenizi doğru zamanda doğru pazarlama araçları kullanılacak şekilde güçlendirin. İletişim şeklinizi hedefe uygun hale getirmek, müşteri dönüşlerini artırmak ve iletişim faaliyetlerinizin maliyetini azaltmak için mevcut verilerinizden faydalanmanıza yardımcı oluyoruz.
Daha fazlasını okuyun

Veri Analitiği ve Yapay Zekâ

areo

Çalışanlar ve müşteriler için veriye dayalı deneyimler

İşinizi hızlandırmanıza ve büyüme potansiyelinizi açığa çıkarmanıza yardımcı olan Veri Analitiği Hizmetleri ve Yapay Zekâ Hizmetleri gibi hizmetler aracılığıyla verilerin ve yapay zekânın gücünü kavramanıza yardımcı oluyoruz. Değişiklikleri gerçek zamanlı inceleyerek ve süreçleri analiz ederek işletmenizde gerçekte neler olduğunu görebileceksiniz. Ayrıca bu bilgi ve fikirlerden yararlanarak müşteri deneyimini iyileştirebilecek ve performansı yepyeni bir seviyeye çıkarabileceksiniz.
Daha fazlasını okuyun

Yazılım Mühendisliği

areo

İşletmenizin ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmış modern uygulamalar

Uzman geliştirme ekiplerimiz, size özel uygulamalarınızın mevcut sistemlerinizle uyumlu bir şekilde çalışmasını ve iş hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak üzere gereken donanıma ve deneyime sahiptir. Yazılım Mühendisliği Hizmetlerimiz içerisinde teknoloji danışmanlığı, geliştirme, test etme, destek, dağıtım ve bakım hizmetleri mevcuttur.
Daha fazlasını okuyun

Bizimle bağlantı kurun

Bir Ricoh uzmanı ile görüşün

İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için danışmanlarımızdan biriyle irtibata geçin.

Bizimle irtibata geçin

Ricoh İş Çözümleri

İşletmenizin dijital yolculuğunda ilerlemesine yardımcı olacak profesyonel hizmet ve çözümlerimizi keşfedin.

Tüm İş Çözümlerimizi inceleyin
business services

Dijital Çalışma Alanı

Dijital çalışma alanlarınızı tasarlayıp yapılandırarak kullanıma sunuyor ve ekiplerinizin diledikleri yerden çalışarak etkili bir iş birliği yapmalarını ve gün içerisinde daha verimli çalışabilmelerini sağlıyoruz.

Daha fazlasını okuyun

İş Süreci Yönetimi

Daha kolay, daha hızlı ve daha uygun maliyetli çalışma yöntemleriyle ekibinizin ilgisini ve üretkenliğini artırıyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Siber Güvenlik

Güçlü bir BT altyapısı oluşturmanıza, güvenlik açıklarınızı anlayıp yönetebilmenize ve güvenle büyümenize yardımcı oluyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Bulut ve Altyapı

BT altyapınızı modernize etmenize, iş yükünüzü otomatik hale getirmenize ve işletmenizin operasyonlarını dönüştürmenize yardımcı olacak bir yol haritası ve bulut çözümler sunuyoruz.

Daha fazlasını okuyun