Müşteri ve çalışan bağlılığı
customer and employee engagement

Çok daha kolay bir pazarlama ve iletişim fırsatı parmaklarınızın ucunda

Müşteri ve çalışan bağlılığı

Yeni müşteriler kazanmak ve mevcut müşterilerle iletişim kurmak, özellikle konuştuğunuz kişiyi ve bu kişinin ne duymak istediğini anlama söz konusu olduğunda son derece zorlu bir süreç halini alabilir. Daha büyük işletmeler için ise esas zorluk, çeşitli kaynaklardaki müşteri verilerine erişmek veya doğru kişilerin ihtiyaç duyulduğunda doğru pazarlama varlıklarını bulmalarını sağlamak olabilir.    
 
İşletmenizi doğru araçlarla güçlendirin  
Müşteri bağlılığı konusunda yaşadığınız zorluk ne olursa olsun, Ricoh, iletişim şeklinizi kişiye özel hale getirmenize, varlıklarınızı kontrol altında tutmanıza ve işletmenizi doğru zamanda doğru pazarlama araçları kullanılacak şekilde güçlendirmenize yardımcı olabilecek bulut tabanlı ve veriye dayalı çözümler sunuyor. 

Çözümler ve Hizmetler

Müşteri İletişimi Yönetimi

areo

Hedeflenmiş iletişim şekli ile müşteri deneyimini iyileştirin

Üst düzey bir müşteri hizmeti sunmak için iletişim biçiminizi kolaylaştırın. Müşteri İletişimi Çözümlerimiz, personelinizi alakalı, hedeflenmiş ve kolay bir iletişim kurmaya teşvik ediyor. Güçlü iş akışları, tüm iletişim faaliyetlerinizde yatırım getirisini maksimum düzeye çıkarmak amacıyla A’dan Z’ye tüm süreçlerinizi kolaylaştırıyor.    
 
İletişim süreçlerinizi optimize edin  
Özel iletişim ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere, ölçeklenebilir yazılım uygulamalarını ve profesyonel hizmetleri bir arada ve doğru düzeyde sunuyoruz. Yüksek performanslı ve kişiselleştirilmiş belge oluşturma çözümümüz olan FusionPro gibi çözümler sayesinde, maliyetlerinizi ve iletişim süreçlerinizi optimize ederek her bir alıcı için etkili, hedeflenmiş mesajlar oluşturmanıza yardımcı oluyor; müşteri memnuniyetini ve müşteri dönüşünü iyileştirmenizi sağlıyoruz.
Daha fazlasını okuyun

Pazarlama Teknolojisi (MAM / DAM)

areo

Pazarlama varlıklarına kontrollü ve kullanıcı dostu erişim

Tüm pazarlardaki kurumsal varlıkları yönetmek, özellikle iş gücünün uzaktan çalıştığı durumlarda oldukça zaman alıcı ve maliyetli olabilir. Medya Varlık Yönetimi (MAM) ve Dijital Varlık Yönetimi (DAM) gibi pazarlama teknolojilerimiz sayesinde marka yönergelerine uyarken bir yandan da pazarlama faaliyetlerinizi kolaylaştırın.    
 
Doğru zamanda doğru içerik  
Sunduğumuz hizmetler, kurumsal varlıklar oluşturmanıza ve bunları yerelleştirip kişiselleştirmenize olanak tanıyor ve böylece “tek seferlik” talepleri azaltıyor. Tüm kurumsal varlıklara ve pazarlama varlıklarına kontrollü erişim sağlayan portallar sayesinde, kurum içi paydaşların, acentelerin ve distribütörlerin yalnızca onaylanmış ve yetkilendirilmiş en güncel içerik ve varlıklara erişip bunları kullanmalarını sağlayabilirsiniz.    
 
Geniş çözüm seçenekleri  
Maliyetleri azaltmak ve pazarlama kampanyaları ile promosyonlarda daha yüksek bir yatırım getirisi elde etmek üzere doğru yazılım çözümlerini ve profesyonel hizmetleri bir arada sunuyoruz. MarcomCentral ve FusionPro gibi kendi çözümlerimizin yanı sıra, üçüncü taraf tedarikçilerden temin ettiğimiz ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmamıza olanak tanıyan geniş bir ürün yelpazesine de sahibiz.
Daha fazlasını okuyun

Dijital Deneyim Platformları (DXP)

areo

Müşteri ilişkilerinizi çok kanallı deneyimlerle geliştirin

Müşterilerle bağlantı kurmak, üst düzey iş süreçleri geliştirmek ve ilişkilerinizi birden fazla kanal ile güçlendirmek için yenilikçi yaklaşımlardan faydalanın.    
 
Dijital stratejinize özel DXP (Dijital Deneyim Platformu) uzmanlığı
Uzmanlarımız, uygulamalı bir deneyim sunarak ve yeni DXP teknolojilerini kapsamlı bir şekilde kullanmanızı sağlayarak, kusursuz bir etkileşim yoluyla köklü ilişkiler kurmanıza yardımcı oluyor. DXP’ler oluşturup dijital iş stratejinizi uygulamanıza yardımcı olacak kapsamlı bir yazılım ve hizmet portföyüne sahibiz.   
 
Hizmet portföyümüz şunları kapsıyor:  
  • Birleştirilmiş Müşteri Deneyimi 
  • Çok Kanallı Deneyim 
  • Ticari Faaliyet Dönüşümü 
  • İş Süreci Dijitalleştirme 
  • Dijital Strateji Danışmanlığı 
  • Hızlı pazara sunma süresi ve iş hızlandırma 
  • Web portalları, intranetler ve sağlayıcı portalları
Bizimle irtibata geçin

e-Ticaret Hizmetleri

areo

Yeni e-Ticaret fırsatlarını keşfedin

Kişiye özel Dijital e-Ticaret Hizmetleri ve yeni iş modelleri ile daha fazla müşteriye ulaşın ve müşteri sadakatini artırın.    Portal, mobil uygulama ve e-Ticaret platformlarının geliştirilmesinden sistem entegrasyonuna kadar her alanda yeni müşteri deneyimleri oluşturmanıza yardımcı olacak kapsamlı hizmetler sunuyoruz.    
 
Küresel e-Ticaret ortamlarında uzmanlaşın  
Üçüncü taraf satış kanalları ile entegrasyon, geliştirme ve geçiş hizmetleri sağlıyoruz. Veri Analitiği Hizmetlerini ve Yapay Zekâ Hizmetlerini e-Ticaret platformlarına uygulayarak, üst satış ve çapraz satış fırsatlarını belirlemenize ve büyüme potansiyelinizi artırmanıza yardımcı oluyoruz. 
Bizimle irtibata geçin

Bize hemen ulaşın

Bir Ricoh uzmanı ile görüşün

İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için danışmanlarımızdan biriyle irtibata geçin.

Bizimle irtibata geçin

Ricoh İş Çözümleri

İşletmenizin dijital yolculuğunda ilerlemesine yardımcı olacak profesyonel hizmet ve çözümlerimizi keşfedin.

Tüm İş Çözümlerimizi inceleyin
seamless digital workspace experience

Dijital Deneyim

Son derece yetenekli veri bilimcileri ve geliştiricilerden oluşan ekibimiz, en yüksek düzeyde müşteri bağlılığı elde etmenize yardımcı olacak çözümler tasarlayıp oluşturuyor, uyguluyor ve hizmete sunuyor.

Daha fazlasını okuyun

İş Süreci Yönetimi

Daha kolay, daha hızlı ve daha uygun maliyetli çalışma yöntemleriyle ekibinizin ilgisini ve üretkenliğini artırıyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Siber Güvenlik

Güçlü bir BT altyapısı oluşturmanıza, güvenlik açıklarınızı anlayıp yönetebilmenize ve güvenle büyümenize yardımcı oluyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Bulut ve Altyapı

BT altyapınızı modernize etmenize, iş yükünüzü otomatik hale getirmenize ve işletmenizin operasyonlarını dönüştürmenize yardımcı olacak bir yol haritası ve bulut çözümler sunuyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Dijital Çalışma Alanı

Dijital çalışma alanlarınızı tasarlayıp yapılandırarak kullanıma sunuyor ve ekiplerinizin diledikleri yerden çalışarak etkili bir iş birliği yapmalarını ve gün içerisinde daha verimli çalışabilmelerini sağlıyoruz.

Daha fazlasını okuyun