Yazılım mühendisliği
software engineers at work

İşletmenizin ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmış modern uygulamalar

Yazılım mühendisliği

Günümüzde yazılım, çalışma biçimimizin merkezini oluşturuyor. Pazar lideri Yazılım Mühendisliği Hizmetlerinin kullanıldığı kişiye özel çözümler, iş birliği aşamasından iş süreçlerine kadar her şeyi iyileştirerek işletmenizde güçlü bir dönüşüm sağlayabilir. Farkınızla diğerlerinin arasından sıyrılmanıza, esneklik sağlamanıza, güvenlik risklerini minimum düzeye indirmenize ve gelirinizi artırmanıza yardımcı olabilir. Fakat doğru yazılımı bulmak ve bunu etkili bir şekilde yönetebilmek son derece maliyetli, karmaşık ve zor bir süreç olabilir.

Avantajlı yönlerinizi öne çıkaracak, müşteriye özel yazılım  
Hazır çözümlerle yetinmek zorunda kalmamanız için, süreçlerinizle ve iş akışlarınızla uyumlu özel yazılımlar oluşturuyoruz. Uzmanlarımız, sektör lideri uygulama platformları, özel uygulamalar veya sanallaştırılmış mevcut uygulamalarla rekabet avantajı elde edebilmeniz için yazılım uygulamalarınızın rehberlik, tasarım, dağıtım ve yönetim süreçlerini üstleniyor. Yönetilen bir hizmet olarak sunduğumuz bu süreç ile ekiplerinizi destekliyor ve rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

Çözümler ve Hizmetler

Uygulama Geliştirme

areo

Gelişim yolculuğunuzu belirleyin

Günümüzde pek çok işletme, çok karmaşık olan ve artık ihtiyaçları karşılamayan, güncelliğini yitirmiş eski uygulamalarla mücadele ediyor. Kurum içi geliştiriciler mevcut sistemlerin bakımını yapmakla meşgulken, veri taşıma işlemi yapılıp modernize edilebilecek ve size rekabet avantajı kazandırıp iş hedeflerinizi karşılamanıza yardımcı olacak uygulamalar geliştirmek son derece zor olabilir.   
 
Uzman geliştirme ekipleri iş başında  
En güncel ve kapsamlı teknolojiler kullanan geliştirme ekiplerimiz, işletmeleri departman ve ülke bazında birbirlerine bağlamak üzere, yeni uygulamaları karmaşık mevcut sistemlere taşıma ve bunları modernize etme konusunda uzmanlaşmıştır.    
 
Modern Uygulama Hizmetleri  
Microsoft Azure gibi lider bulut platformlardan yararlanarak bulut tabanlı uygulama geliştirme sürecini de destekliyoruz. Dijital yol haritası analizinden tasarım odaklı düşünme atölyelerine kadar her alanda doğru değer yaratan araçları en akıllı ve en verimli şekilde geliştirmenize yardımcı olmak üzere, Site Güvenilirliği Mühendisliği ve DevOps gibi bir dizi Modern Uygulama Hizmeti sunuyoruz.
Bizimle irtibata geçin

Talep gören akıllı dijital platformlar

IDC araştırması, dijital platformların giderek daha fazla kullanılacağını ve bu alanda adım atan ilk şirketlerin önümüzdeki on yıl boyunca pazara liderlik edeceğini ortaya koyuyor.

Bize hemen ulaşın

Bir Ricoh uzmanı ile görüşün

İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için danışmanlarımızdan biriyle irtibata geçin.

Bizimle irtibata geçin

Ricoh İş Çözümleri

İşletmenizin dijital yolculuğunda ilerlemesine yardımcı olacak profesyonel hizmet ve çözümlerimizi keşfedin.

Tüm İş Çözümlerimizi inceleyin
seamless digital workspace experience

Dijital Deneyim

Son derece yetenekli veri bilimcileri ve geliştiricilerden oluşan ekibimiz, en yüksek düzeyde müşteri bağlılığı elde etmenize yardımcı olacak çözümler tasarlayıp oluşturuyor, uyguluyor ve hizmete sunuyor.

Daha fazlasını okuyun

İş Süreci Yönetimi

Daha kolay, daha hızlı ve daha uygun maliyetli çalışma yöntemleriyle ekibinizin ilgisini ve üretkenliğini artırıyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Siber Güvenlik

Güçlü bir BT altyapısı oluşturmanıza, güvenlik açıklarınızı anlayıp yönetebilmenize ve güvenle büyümenize yardımcı oluyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Bulut ve Altyapı

BT altyapınızı modernize etmenize, iş yükünüzü otomatik hale getirmenize ve işletmenizin operasyonlarını dönüştürmenize yardımcı olacak bir yol haritası ve bulut çözümler sunuyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Dijital Çalışma Alanı

Dijital çalışma alanlarınızı tasarlayıp yapılandırarak kullanıma sunuyor ve ekiplerinizin diledikleri yerden çalışarak etkili bir iş birliği yapmalarını ve gün içerisinde daha verimli çalışabilmelerini sağlıyoruz.

Daha fazlasını okuyun