İş Süreci Yönetimi
business process management solutions and services

Başarıya odaklanın

Bağlantılı, otomatik, kapsamlı iş akışları

İş Süreci Yönetimi

Atıl ve manuel süreçlerin personelinizi engellemesine izin vermeyin. İster bulut çözümleri ve dinamik uygulamar ile ister dışarıdan destek alınması yoluyla olsun; teknoloji, kritik iş süreçlerinizi optimize etmenize yardımcı olur.
 
İş süreçlerinizi basitleştirin  
Ricoh, iş süreçlerinizi optimize ederek personelinizin daha iyi, daha hızlı ve daha verimli çalışmasını sağlıyor. Temel işinize odaklanabilmeniz ve kârlılığınızı ortaya çıkarabilmeniz için işletme genelindeki süreçleri kolaylaştırıp basitleştirmek üzere teknoloji, uzmanlık ve destek sağlıyoruz. 
image

İşletme genelindeki verimliliğin %20’si, belge ve iş akışı süreçlerindeki yetersizliklerden dolayı kaybedilir.

Ricoh’un İş Süreci Yönetimi Çözümleri sayesinde, katma değerli işler için zaman yaratmak üzere manuel ve tekrarlayan işleri otomatik hale getirebilirsiniz.   
 
Manuel ve tekrarlayan işler, iş süreçlerinde verim kaybına yol açar. Otomasyon, hataları minimum düzeye indirerek ve iş akışlarını hızlandırarak bu sorunu kökünden çözebilir.    
 
Otomasyon, aynı zamanda rutin işleri daha az zaman alıcı hale getirerek, çalışanların daha ilgi çekici faaliyetlere odaklanmalarına yardımcı olarak, iş memnuniyetini ve dolayısıyla verimliliği artırarak çalışan bağlılığının güçlenmesini de sağlayabilir.   
 
Her yerde akıllı otomasyon uygulayın  
Daha kolay, daha hızlı ve daha ekonomik çalışma yöntemleriyle ekibinizin ilgisini ve motivasyonunu koruyun. İşletmenizin, süreçlerinizin ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarını öğrenmekle işe koyuluyoruz. Ardından, ekiplerinizle birlikte çalışarak, tüm işletmenizde akıllı otomasyon uygulayan dijital iş akışları tasarlıyor ve yoğun iş gücü gerektiren işlerin yönetimini ve izlenmesini kolaylaştırıyoruz. 

Uzmanlık alanlarımız

Süreç otomasyonu

areo

İnsan hatasını azaltıp verimliliği artırın

Temel süreçleri otomatikleştirerek, daha fazla doğruluk, daha hızlı yanıt ve gerçek zamanlı raporlama sağlayarak hibrit çalışmayı mümkün hale getirin ve karar alma kapasitenizi geliştirin.
Daha fazlasını okuyun

İş süreçleri hizmetleri

areo

Tüm iş süreçleriniz için dışarıdan destek alıp zamandan tasarruf edin

İş süreçleriniz için dışarıdan destek alıp kaynaklarınızı koruyarak temel iş hedeflerinize odaklanın. Daha iyi sonuçlar elde etmenize ve maliyetleri kontrol altında tutmanıza yardımcı olacak kapsamlı hizmetler sunuyoruz.
Daha fazlasını okuyun

Bize hemen ulaşın

Bir Ricoh uzmanı ile görüşün

İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için danışmanlarımızdan biriyle irtibata geçin.

Bizimle irtibata geçin