Siber Güvenlik
cybersecurity strategy, services and solutions

İşinizde risklere son

Siber tehditleri 7/24 tespit edip öngörün ve önleyin

Siber Güvenlik

İnternet özellikli cihazlar, daha iyi ve daha verimli çalışma ortamlarının elde edilmesinde dönüştürücü bir rol oynuyor. Fakat bu durum aynı zamanda siber saldırılara karşı yeni güvenlik açıkları da doğuruyor. Hibrit düzeneklerde mobil cihazları ve potansiyel güvenlik açığı bulunan BT ağlarını kullanan kullanıcı sayısının giderek artmasıyla birlikte, temel olarak işletmenizin çalışma şekline adapte edilmiş kapsamlı bir siber güvenlik stratejisine duyulan ihtiyaç da artmıştır.    
 
BT sisteminizi güçlendirin  
Temel iş süreçlerinizle uyumlu, akıllı siber güvenlik hizmetleri ve çözümleri sunarak siber suçlarla mücadele etmenize yardımcı oluyoruz. Alanında lider siber güvenlik uzmanlığımız sayesinde, güçlü bir BT altyapısı oluşturmanıza, güvenlik açıklarınızı anlayıp yönetebilmenize ve güvenle büyümenize yardımcı oluyoruz. 
image

Halihazırda dijital işyeri teknolojisini kullanan şirketlerin %47’si, esas zorluğun, işletmelerini artan güvenlik risklerine karşı korumak olduğunu ifade ediyor.

Siber Güvenlik Çözümlerimiz sayesinde verileriniz, şirketiniz ve personeliniz, nereden ve nasıl çalışıyor olursa olsun korunuyor.    
 
Pek çok işletme, rekabet avantajını koruyabilmek için yeni teknolojileri benimsemeleri ve sürekli yenilik yapmaları gerektiğinin farkında. Yine de, çevrede çok daha fazla sayıda dijital temas noktası sunma mücadelesi, uygun şekilde yönetilmediği takdirde siber suçlular için çok sayıda saldırı fırsatının kapısını da açıyor.   
 
Tasarım aşamasından itibaren bir güvenlik kültürü oluşturun  
Siber güvenlik, tüm teknolojik iş faaliyetlerine entegre etmek yerine kontrol listesi yaklaşımı mantığıyla desteklenen ve çoğu zaman sonradan akla gelen bir şeydir. Ancak, günümüzün mevcut güvenlik şartlarında esnek davranmamak daha sonradan güvenlik açıklarıyla karşılaşmamıza yol açabileceği için, siber güvenliğe reaktif bir bakış açısıyla yaklaşmak pek de yeterli değildir.    
 
Araştırmalar, veri ihlallerinin işletmelere ortalama 4,24 milyon Dolar’a (3,70 Euro) mal olduğunu ortaya koyuyor. İşletmeler bu tehditlerle mücadele edecekse, o zaman tasarım aşamasından itibaren bir güvenlik kültürü oluşturulmalıdır. Bunun için yeni bir girişimin başlangıç aşamasından itibaren risk ve güvenliği göz önünde bulunduran proaktif, pragmatik ve stratejik bir yaklaşım uygulanmalıdır.    
 
Siber gücünüzü geleceğe hazırlayın  
Siber güvenlik, işletme dönüşümünün ve inovasyonun temeli halini aldığında, sistemlere, tasarımlara ve verilere güven duyulmasını sağlayarak daha fazla risk almanıza ve dönüşüm değişimine öncülük etmenize olanak tanır. Siber yolculuğunuzun hangi noktasında olursanız olun ve iş hedefleriniz ne olursa olsun, siber dayanıklılığınızı güçlendirmenize ve güvenle büyümenize yardımcı olacak önde gelen siber güvenlik çözümleri ve hizmetleri sunuyoruz. 

Uzmanlık alanlarımız

Siber Güvenlik Hizmetleri

areo

İşletmenizi baştan aşağı çok daha dirençli bir hale getirin

İşletmenizi fidye yazılımı, kimlik avı veya kötü amaçlı yazılım gibi muhtemel hedef noktası tehditlerine karşı koruyoruz. Uzmanlarımız, size özel olarak hazırlanmış bir güvenlik stratejisi uyguluyor; aynı zamanda kapsamlı Siber Güvenlik Hizmetleri sayesinde güvenlik açıklarınızı anlamanıza ve bunları yönetmenize yardımcı olacak bilgiler sunuyor.
Daha fazlasını okuyun

Siber Güvenlik Çözümleri

areo

Kötü amaçlı siber tehditlere maruz kalma riskinizi azaltın

Dosyalarınızı ve ekipmanınızı kötü amaçlı saldırılara karşı koruyan antivirüs çözümleri ve e-posta güvenlik çözümlerinin yanı sıra, hassas bilgilerin ekibinizin dışına çıkmamasını sağlayan kimlik doğrulama güvenliği ile mevcut ortamınızın güvenlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Siber direncinizi güçlendirmek adına kapsamlı çözümler sunuyoruz.
Daha fazlasını okuyun

Yönetilen Siber Güvenlik Hizmetleri

areo

Üst düzey siber güvenlik konusunda uygun maliyetli ve ölçeklenebilir bir yaklaşım

Deneyimli danışmanlarımız, işletmenizi değerlendirerek olası riskleri belirlemenize, ani etkileri hafifletmenize ve daha sonraki saldırıları önlemenize yardımcı oluyor. İşletmeniz genelinde kapsamlı koruma sağlayan hizmetlerimiz, esas işlerinize gönül rahatlığıyla yoğunlaşabilmenize olanak tanıyor.
Daha fazlasını okuyun

Bize hemen ulaşın

Bir Ricoh uzmanı ile görüşün

İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için danışmanlarımızdan biriyle irtibata geçin.

Bizimle irtibata geçin