About_Ricoh_Header_1920x480_EU_20211124.jpg

Tüm yol boyunca yanınızdayız

Dijitalleşme sürecinizi hızlandıracak, ihtiyaca özel destek ve çözümler

İşletme Çözümlerine yaklaşımımız

İşyerinde Değişime Liderlik Etmenizi sağlıyoruz. Yani, modern bir iş yerinin değişen taleplerine yanıt vermenize yardımcı olacak danışmanlık ve stratejik destek hizmeti sağlıyoruz. Dijital yolculuğunuz, işletmenizin büyüklüğü veya koşullarınız ne olursa olsun, işletme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.    
 
Değişen ihtiyaçlarınızı karşılamaya odaklanıyoruz  
EMEA genelindeki ofislerden, ortak hizmet merkezlerinden ve üretim tesislerinden hizmet vererek, projelerinizin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış kapsamlı ve tamamen özelleştirilebilir bir hizmet ve destek sağlıyoruz. Dijital hizmet olanaklarımızı hem organik olarak hem de satın alma yoluyla sürekli olarak artırıyor ve böylece müşterilerimizin değişen dijital çalışma alanı ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz. 

Çalışma modelimiz işinizin büyümesini destekliyor

Karşılaştığınız zorlukları anlamak ve hedeflerinize ulaşmaya yönelik stratejiler geliştirmek üzere ekiplerinizle birlikte çalışıyoruz. Bütünsel bir yaklaşım benimseyerek, işletmenizin geri kalanıyla uyum içerisinde çalışan çözümler tasarlayıp uyguluyoruz.   
 
Bunu uygulamaya koyduktan sonra, yeni süreçlere ve iş akışlarına yönelik geri dönüşleri takip ederken, çalışanlarınızın bu olumlu değişimi benimsemelerine yardımcı oluyoruz. Bu bilgiler ışığında, işletmeniz büyüdükçe çalışanlarınızın ve müşterilerinizin değişen ihtiyaçlarını karşılayabilmeniz için sürekli olarak iyileştirmeler sağlıyoruz.

İŞLETMENİZİN HER TÜRLÜ İHTİYACINI KARŞILIYORUZ

Küçük işletmeler

İşyerinizle birlikte gelişen çözümler

Küçük işletmeler, sürekli olarak mümkün olan en ekonomik şekilde çok daha üretken ve verimli olmanın yollarını bulmak zorundadır. Akıllı teknolojiler, yoğun iş gücü gerektiren işleri otomatik hale getirerek, süreçleri kolaylaştırarak ve müşteri deneyimini iyileştirerek bu performans düzeyinin kilidini açmaya yardımcı olabilir. Ancak kaynaklar kısıtlıysa ve dijital olanaklar da sınırlıysa, pek çok küçük işletme kendi ortamlarına en uygun ve doğru teknolojiyi bulmakta zorluk çeker.  
areo
Yatırımınızın meyvelerini toplayın  
Engin deneyimimiz sayesinde, küçük işletmelerin, iş yerlerinin değişen ihtiyaçları ile birlikte büyüyüp gelişebilmeleri için gereken esnekliği sağlayan ölçeklenebilir çözümleri uygulamalarına yardımcı oluyoruz. İster bir belge yönetimi çözümü aracılığıyla verimliliği artırmak olsun, ister personelin uzaktan çalışabilmesi için bulut tabanlı bir ortama geçiş yapmak olsun, esnek ve şeffaf bir finansal yapı ile desteklenmiş bir teknolojiyle kusursuz bir şekilde entegre olan ürün, çözüm ve hizmetleri hızla uygulamaya sokabiliriz.    
 
Teknik uzmanlarımızın da desteğiyle, yerinde uygulama yönetimi sağlıyor ve küçük işletmelerin yatırımlarının meyvelerini en kısa sürede toplayabilmelerine yardımcı olmak için eğitim ve destek sunuyoruz.

Orta ölçekli işletmeler

Fırsatlardan yararlanmanıza yardımcı oluyoruz

Orta ölçekli işletmeler son derece hassas bir dengede yer alıyor; mükemmel bir hizmet sunarken bir yandan da değişimi yönetmeye, çalışan bağlılığını korumaya ve uzun vadeli bir büyüme sağlayacak faaliyetleri iyileştirmeye çalışıyorlar. Pazarın hızla değişen yapısı, orta ölçekli işletmelerin mevcut teknolojilerini gözden geçirmelerini, bu teknolojinin ticari stratejileriyle uyumlu olmasını sağlamalarını ve büyüme hedefleri doğrultusunda büyüyebilmelerini gerektiriyor. 
areo
Büyüme hedeflerinizi gerçekleştirin  
Orta ölçekli işletmelerin temel hedeflerine odaklanabilmeleri için mevcut sorunlu ve verimsiz noktaları belirleyip önceliklendiriyor ve ele alıyoruz. Müşteri hizmetlerini iyileştiren dijital iş akışlarının uygulanmasından, verimliliği maksimum düzeye çıkaran ergonomik ve iş birliğine dayalı bir çalışma ortamının tasarlanıp kurulmasına kadar her alanda yardımcı oluyoruz.    
 
Artan faaliyetlerin karmaşıklığını gidermeye ve hafifletmeye yönelik çözümler ve hizmetler sunuyoruz. Bölge genelindeki yerel varlığımızla, orta ölçekli işletmelere büyüme planları kapsamında yeni pazarlara ve bölgelere yayılma konusunda yardımcı olabiliriz.

Kuruluşlar

Büyümeye yönelik hizmetler ve dijital inovasyon

Yeni zorluklarla karşı karşıya kalan yöneticiler, sürdürülebilir bir büyüme sağlamaya yönelik yenilikçi yollar bulurken, bir yandan da işletme içerisindeki aksaklıkları ve öngörülemeyen değişimleri de yönetebilmelidir. Bunu da hızlı bir şekilde ve belli bir ölçekte gerçekleştirebilmek için kapsamlı bir teknik uzmanlık ve kaynak gerekir.
areo
Adapte olun ve hızla büyüyün  
Dijital ortamı basite indirgeyip maliyetleri ve riskleri azaltırken, işletmelerin dijital hizmet ve teknoloji inovasyonu yoluyla en üst düzeyde gelir artışını hızlandırmalarına yardımcı olabiliriz. Kapsamlı dijital hizmet portföyümüz sayesinde, yüksek iş performansı sağlayan ve sosyal, çevre ve yönetişim (ESG) hedeflerini destekleyen özelleştirilmiş işyeri çözümleri geliştirmeye dayalı bir danışmanlık yaklaşımını benimsiyoruz.    
 
İster güvenli bir çalışma ortamı oluşturuyor, ister uzaktan çalışmayı hayata geçiriyor, ister bilgileri dijitalleştiriyor veya müşteri deneyimini optimize ediyor olun, küresel ve yerel uzmanlığımızdan faydalanarak işletmelerin gelişen bir pazara uyum sağlayıp hızla büyümelerine yardımcı oluyoruz.

Kamu sektörü

Dijital dönüşüm yolculuğunuzu destekliyoruz

Dijital teknolojiler, kamu sektörü kuruluşları için yoğun fırsatlar sunar. Hem de öğrenim sürecinin iyileştirilip eğitim sektöründeki süreçlerin şekillendirilmesinden, hükümetlerin ve sağlık kurumlarının sosyal sorunları çözüme kavuşturmalarını sağlamaya kadar her alanda. Fakat bu ölçekte sürdürülebilir bir büyüme sağlamak son derece zor olabilir.
areo
Vatandaşlara mükemmel bir hizmet sunun, hem de her gün  
Kamu sektörü kuruluşlarını dijital dönüşüm yolculuklarında destekliyoruz. İster müşteri deneyimini geliştirmek, ister hibrit çalışma düzenini hayata geçirmek, ister mükemmel bir hizmet sunmak veya sosyal, çevre ve yönetişim (ESG) hedeflerine ulaşmak istiyor olun, kusursuz bir geçiş sürecini mümkün kılacak çözümlere ve hizmetlere sahibiz.    
 
Dünya çapındaki uzman ekiplerimiz sayesinde, sağlıklı, güvenli ve emniyetli bir işyeri oluşturmaya yardımcı olurken, kamu sektörü kuruluşlarının esnek ve uyumlu bir operasyon organize etmelerine yardımcı olacak yerel destek ve rehberlik sağlıyoruz. Dijital deneyimleri iyileştirmek üzere tasarlanmış olan hizmetlerimiz ve çözümlerimiz sayesinde, çalışanların verimliliğini ve memnuniyetini artırarak bir fark yaratabilmelerine ve öğrencilere, hastalara ve vatandaşlara her gün mükemmel bir hizmet sunabilmelerine yardımcı oluyoruz.

Karbon ayak izinizi azaltmanıza yardımcı oluyoruz

Müşterilerimize hem ofislerdeki hem de toplum genelindeki karbon emisyonunu azaltacak çeşitli çözüm hizmetleri sunarak, CO2 emisyonunun yaygın bir şekilde azaltılmasına katkıda bulunabileceğimize inanıyoruz.

Bize hemen ulaşın

Bir Ricoh uzmanı ile görüşün

İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için danışmanlarımızdan biriyle irtibata geçin.

Bizimle irtibata geçin