LET’S ENABLE GROWTH WITH SMART WORKFLOWS

AKILLI İŞ AKIŞLARIYLA BÜYÜMEYİ SAĞLAYALIM

İşletmenizin doğru dijital ortama sahip olmasını sağlıyoruz - böylece şimdi ve gelecekte büyümeye odaklanabilirsiniz


i̇nsanların çalışma saatlerinin %39'u bürokratik işler veya teknoloji sorunlarının üstesinden gelmekle geçiyorDaha akıllı iş akışları ve otomasyon ile sürece nasıl başlanır?

Kuruluşlar, operasyonlarını iyileştirmek ve uzun vadeli büyümeyi yakalamak için daha akıllı iş akışlarından ve otomasyondan faydalanabilir. Peki ama nasıl? Nereden başlamalısınız?  İhtiyaçlarınız ve ölçeğiniz için doğru olan nedir?
 
Ricoh olarak, işinizin gerçek değerini keşfetmenize ve dijital teknolojileri verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacak bilgi, yetenek ve deneyime sahibiz.

Daha akıllı iş akışlarına ilişkin örnekleri kullanın

Şirketinizin büyümesini güvenli ve uyumlu bir şekilde nasıl sağlayabilir ve çalışanlarınıza nasıl zaman kazandırabilirsiniz?

Operasyonel verimlilik için iş akışlarını otomatikleştirin

areo

Manuel ve tekrarlayan görevleri iş akışlarından çıkarın

Günümüzün hızlı tempolu piyasalarında operasyonel verimlilik ve en basit ifadesiyle daha akıllıca çalışmak bir gereklilik haline gelmiştir. Kolayca uygulanan otomasyon, daha hızlı, daha esnek ve daha az hataya eğilimli iş akışları sayesinde rekabet avantajını beraberinde getiriyor.
 
Daha önce pek çok kuruluş için yaptığımız gibi sizin kuruluşunuz için de daha akıllı iş akışları oluşturmak üzere birlikte çalışalım.
Bağlantıya geçin

Güvenli bilgi, erişim ve uyumluluk sağlayın

areo

Bilgiye kolayca erişin

Çalışanların %87'si genellikle belge ararken sorun yaşadıklarını söylüyor. Bunun nedeni genellikle farklı sistemlerde ve yerel cihazlarda depolanan bilgilerdir. Bu gibi durumlarda, çalışanlarınız ya başkasının işini kopyalamak için zaman harcayacak ya da hayal kırıklığına uğrayacaktır. Bu da müşterilerin, tedarikçilerin veya iş arkadaşlarının daha uzun süre beklemeleri anlamına geliyor.
 
Çalışanlarınızın önemli bilgilere herhangi bir konumdan doğru zamanda erişmesine yardımcı olmak için belge işleme ve arşivleme için doğru kurulumu oluşturalım.
Bağlantıya geçin

Süreçler ve sistemler arasındaki boşlukları giderin

areo

Noktaları birleştirin

Sistemler verileri bağlamak, toplamak ve harmanlamak için entegre olmadığından, birçok süreç hala manuel bürokratik işler içermektedir. Bu durum verimsizliğe yol açmakta ve çalışanları işletmeyi ileriye götürecek katma değerli görevlere harcanabilecek zamandan mahrum bırakmaktadır.
 
Genellikle kuruluşların “noktaları birleştirmek” ve sistem entegrasyonları ile nelerin mümkün olduğunu anlamakta zorlandıklarını görüyoruz. Alternatifleri olmayınca mevcut süreçlere bağımlı kalıyorlar.
 
Sistemlerinizin iletişim kurmasını nasıl sağlayabileceğimize ve size nasıl zaman kazandırabileceğimize bakalım.
Bağlantıya geçin

Finans ve Muhasebe için otomatik fatura işleme

areo

Daha hızlı işlemleri kolaylaştırın

Bir finans ekibi birden fazla belge türü ve formatıyla uğraşır. Bu da farklı araçlara ve yazılımlara bilgi girmeleri gerektiği anlamına gelir, genellikle manuel görevler ve devir teslimleri içerir. Bu zaman alır ve birden fazla işlem boyunca kaynaklar üzerinde büyük bir “gizli” yük haline gelebilir. Ayrıca, nakit akışının yönetilmesini, uyumluluğun sağlanmasını, doğru raporların oluşturulmasını ve ödemelerde gecikmelerin önlenmesini zorlaştırabilir.
 
Sizi güvenli ve kullanıcı dostu fatura otomasyonunun potansiyeliyle tanıştıralım.
Bağlantıya geçin

Bizimle bağlantı kurun

Bir Ricoh uzmanıyla görüşün

İş verimliliğini nasıl artırabileceğimizi ve çalışanlarınızın üzerindeki bürokrasi yükünü nasıl azaltabileceğimizi öğrenin. Danışmanlarımızdan biriyle bugün iletişime geçin.

Bize ulaşın