Seamless collaboration with Ricoh

ÇALIŞAN BAĞLILIĞINA YÖNELİK MEKANLAR OLUŞTURALIM

Hem ofiste hem de uzaktan daha fazla yaratıcılık ve işbirliği için kusursuz, insan merkezli mekanlar oluşturmanıza yardımcı oluyoruz

Çalışanların %44'ü uzak ekip üyeleriyle
zahmetsiz çalışmayı sağlayan teknolojiye sahip değildirOfisin rolü değişti

Dijital başarı ve çalışanlarınız için daha verimli bir iş yerinin anahtarı; sistem ve cihazları entegre etmektir.
Gelecekteki teknoloji yatırımlarını değerlendirirken, iş yerinizi gerçekten dönüştürmek için karmaşık dijital ortamınızı entegre etmek çok önemlidir. Bu, çalışanlarınızın bağlılığını arttırarak değer üretmeleri için bir ortam sunacaktır.
 
Dijital ortamınızı daha az karmaşık hale getirmek, her teknoloji eklendiğinde çalışanlarınız için daha az iş süreci oluşmasını sağlar. Çalışanlar sağlam ve sorunsuz deneyimler isterler ve biz de bunu başarmanıza yardımcı olabiliriz.

Çalışan deneyimini ve bağlılığını nasıl iyileştirebilirsiniz?

İşyerinizi dönüştürmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi anlamak için şu kullanım örneklerine bir göz atın.

Kusursuz hibrit çalışmayı etkinleştirin

areo

Hibrit çalışma tamamen teknolojiyle ilgilidir

Çalışanlar, üretkenliklerinde bir düşüş olmadan ev ve ofis arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilmelidir. Bu, süreçleri ve teknolojiyi yeniden düşünmeyi ve çalışanların karşılaştığı zorlukları derinlemesine anlamayı gerektirir.
 
Teknolojiden ve işyeri çözümlerindeki uzmanlığımızdan yararlanarak hibrit çalışmayı sorunsuz hale getirmek için birlikte çalışalım.

İnsan odaklı ofis ile katma değer ortaya çıkarın

areo

Ofis, bir çalışma masasından daha fazlasıdır

Kurumsal firmalar, ofisi yaratıcılık, topluluk ve işbirliğini teşvik eden bir yere en iyi şekilde nasıl uyarlayabileceklerini değerlendiriyor.
 
Bu da ister mekanların optimum kullanımı, ister AV ve BT ekipmanlarının kullanımı, isterse de tesisler arasında kolay erişilebilirlik olsun, ofis alanlarının yeniden planlanmasını gerektiriyor. Bu dönüşümü desteklemek için yeterli eğitim ve rehberlik gerekir.
 
Çalışanların potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarını sağlayan ofisler yaratalım.

Daha akıllı toplantı odaları ile işbirliğini artırın

areo

Tak ve çalıştır toplantı odası deneyimi

Günümüzün çalışma tarzlarındaki esneklik talebini karşılamak için toplantı odalarınızın tam olarak hazır olması gerekir.
 
Bu odalara olan talebi izleyebilmeniz, kullanılabilirliklerini ve kullanım şekillerini not edebilmeniz gerekir. En önemlisi, bu odalar işbirliğini ve insanlar arasında fiziksel ve sanal olarak kesintisiz bir bağlantıyı destekleyecek teknolojiyle donatılmalıdır.
 
Toplantı odalarını daha akıllı hale getirelim, böylece daha iyi ekip çalışması ve yaratıcılığı kolaylaştırsınlar.
Daha fazlasını okuyun

İşyeri yönetiminizi optimize edin

areo

Verimli işyeri yönetimi çalışanlarınızın iş gününü iyileştirebilir

Dirayetli bir işyeri yönetimi, iyi bir çalışan deneyimi ve verimlilik için hayati önem taşır. Uygun bir toplantı odası bulmaktan masa ayırtmaya, binada gezinmekten ofis ekipmanlarının yerini belirlemeye kadar kolay erişim sunan birleşik bir sistem gerektirir.
 
Birleştirilmiş bir görünüm aynı zamanda kritik verileri de yakalar, böylece ofis mekanınızın anlık olarak nasıl kullanıldığını inceleyebilirsiniz.
 
İşbirliğini teşvik etmenize ve çalışan deneyimini yükseltmenize yardımcı olalım.
Daha fazlasını okuyun

Akıllı dolaplarla esnekliği en üst düzeye çıkarın

areo

Akıllı dolaplar ile esnek depolama çözümleri

Birçok şirket, çalışanlarının kolaylıkla uzaktan çalışmasına olanak tanıyan yeni çalışma uygulamalarını benimsemiştir. Bu yaklaşım, insanların eşyalarını ve ekipmanlarını nasıl taşıdıklarına veya sakladıklarına kadar uzanan bir esneklik gerektirir.
 
Akıllı, self-servis dolaplar, mesaiye giriş ve çıkış sürelerini kısaltarak BT lojistiği üzerindeki yükü azaltmak gibi sayısız avantajla birlikte güvenli kişisel depolama sağlar. Bu dolaplar tarafından yakalanan verileri kullanarak, ekipmanın konumu ve kullanımına ilişkin bilgi ve içgörülere erişebilirsiniz.
 
Tüm çalışanlar için esnek operasyonlar sağlayalım.
Daha fazlasını okuyun

Bizimle bağlantı kurun

Bir Ricoh uzmanı ile görüşün

Sorunsuz işbirliği için bir mekan oluşturmanıza yardımcı olalım. Bugün bize ulaşın ve başarıya doğru ilk adımı atın.

Bir danışma randevusu alın