Entegre BT Kullanım Ömrü Hizmetleri

Yazdır Twitter Facebook Delicious LinkedIn

İlgili Bağlantılar

Daha fazla bilgi ?

Bizimle İletişime Geçin

Ricoh'nun IT etkinliğinizi nasıl artırabileceğini öğrenin

Müşteri Durum İncelemeleri

Ricoh IT Hizmetleri vaka çalışmaları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ricoh Entegre BT Kullanım Ömrü Hizmetleri sistem güvenliği için çok sayıda yenilikçi destek hizmetleri ile destek sunarak, ulusal ve uluslararası kurumların BT sistemlerinin sürekli değişen iş dünyası taleplerine uygun şekilde dönüşmesine yardımcı olan BT çözümleri ve hizmetleri sunar.

Hizmet portföyümüz dahilinde:

 • Danışmanlık ve dönüşüm
 • Ürün yönetimi
 • Yapılandırma ve kurulum
 • Hizmet yönetimi
 • Destek ve bakım
 • Kullanım ömrü sonu hizmetleri yer alır

Büyümeyi desteklemek için BT

BT hizmet porftöyümüz kurumsal organizasyonların BT stratejileri geliştirmelerine, karmaşık altyapı projeleri tasarlamalarına ve uygulamalarına yardımcı olur ve etkin, yüksek kaliteli Hizmet Masası ve destek hizmetleri sağlar.

Sektörün en iyi uygulamaları ve uluslararası alandaki geçmiş başarılarımıza dayanan yenilikçi ve esnek müşteri işbirliği yaklaşımımız müşterilerimizin işlerinin büyümesine destek olmak üzere BT sistem yatırımlarından gerçek değer elde etmelerine yardımcı olur.  Operasyonel iş yüklerinizin güvenilir yerel ve uluslararası hizmet ekiplerimize devredilmesi ile dahili kaynaklarınızı serbestçe kullanabilir ve stratejik iyileştmelere odaklanabilirsiniz.

BT ile ilgili sorunlarınıza hedef odaklı ve etkin çözümler bulmak üzere Ricoh'dan faydalanmak BT altyapınızın korunması ile ilgili maliyetleri düşürürken veriminizi yükseltir ve faaliyetlerinizin hızını artırır.

Esnek, ölçeklenebilir ve entegre sunum

Kuruluşunuzun büyümesinde pazar ve iş dünyası değişiklikleri etkili olurken, Ricoh ile ortaklık kurmak operasyonlarınıza tutarlı ve güvenilir destek sağlayacak, bu şekilde BT altyapınızın etkinliğini en üst seviyeye yükseltebileceksiniz.

Kapsamlı uluslararası hizmet olanaklarımız, kurumsal görüntüleme ve doküman yönetimi altyapısı için destek ile Entegre BT Kullanım Ömrü Hizmetlerimizi sorunsuz şekilde kurarak en geniş kurulumlar için istenilen ölçekte destek sağlayabileceğimiz anlamına gelir.

Ricoh, karmaşıklığı ortadan kaldırarak, ortak yönetimini azaltarak ve gerçek anlamıyla uygun maliyetler sunarak BT ve işyeri ortamlarının kurulum ve desteği için ortak bir yaklaşım sunar.

Bize ulaşın

Sayfanın Üstü

Neden Ricoh?

 • Ricoh - IT at the heart of business
  İş dünyasının kalbinde IT

  Müşterilerimizin işlerini desteklemekte IT'nin oynadığı önemli rolü anlıyoruz ve karşılaştıkları sorunları çözmeye kendimizi adıyoruz.

 • Ricoh - Comprehensive support & delivery
  Tüm IT ortamı için destek

  Sektörce bilinen Bakım Merkezi kaynaklarımız tarafından denetlenen kapsamlı bir dizi yerinde ve bulut bazlı IT desteği hizmetleri sunuyoruz.

 • The difference of Ricoh IT Services
  Ricoh farkı

  Enformasyon süreçlerini desteklemedeki başarılı geçmişimizin temelinde yer alan ve IT hizmetlerimizin bir numara olmasını sağlayan eşsiz değerlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Sayfanın Üstü