Power Office

Yazdır Twitter Facebook Delicious LinkedIn

İlgili Bağlantılar

Daha fazla bilgi ?

Bizimle İletişime Geçin

Ricoh'nun IT etkinliğinizi nasıl artırabileceğini öğrenin

Müşteri Durum İncelemeleri

Ricoh IT Hizmetleri vaka çalışmaları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Özellikle küçük kuruluşların BT ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan Power Office uygun maliyetli ve yüksek performanslı bir BT platformunun hızla oluşturulmasını sağlar.

Test edilip onaylanmış bilgisayar, sunucu ve ağ ekipmanları, Ricoh Hizmet Masası'ndan proaktif durum izleme, bakım ve sorunlara hızlı yanıt verebilme özellikleri ile siz temel faaliyetlerinize odaklanırken biz BT hizmetlerinin devamlılığını sağlarız.

Kuruluşunuz için doğru destek seviyesi

Power Office BT hizmetleriniz için bilgisayarlarınızı, sunucularınızı ve ağ cihazlarınızı kapsayan PLUS ve TOTAL olmak üzere iki paket sunar.

Mevcut BT durumunuzu değerlendirmek üzere önce konsültasyon hizmeti sunarak kuruluşunuz için en uygun destek yapılandırmasını belirlemeye yardımcı olabiliriz.

Sözleşme süresi içinde BT altyapınızın ve sağladığımız desteğin sürekli olarak en iyi hale getirilmesine odaklanacağız. Size en iyi desteği sağlamaya devam etmek için danışmanlarımız BT performansınızı ve kuruluşunuzun değişen gereksinimlerini düzenli olarak değerlendirecek. 

PLUS 

PLUS mevcut bilgisayar, sunucu ve/veya ağ altyapınız için uygun maliyetli ve güvenilir izleme ve destek hizmetleri sunar.

Ricoh mevcut donanım ve yazılımlarınızın korunup desteklenmesini proaktif olarak sağlayacaktır.

TOTAL 

PLUS paketinde yer alan izleme ve desteğe ek olarak TOTAL paketimiz şeffaf, öngörülebilir hizmet faturalandırması için yeni bilgisayar, sunucu ve/veya ağ ekipmanları sunar.

Bu hizmet, peşin sermaye yatırımı veya kurum bünyesinde teknik uzmanlığa ihtiyaç duyulmadan BT sisteminizin en üst düzey performansı vermesini sağlamak üzere sisteminizi yükseltmek ve standartlaştırmak için basit ve etkin bir yöntem sunar.

Basit, güvenilir destek

Power Office ile uluslararası alanda BT desteği sağlama konusunda edindiğimiz deneyimlerden geliştirilen Ricoh'nun test edilip onaylanmış, sınıfının en iyisi hizmet süreçlerine doğrudan erişebileceksiniz. Sıkı hizmet seviyesi anlaşmaları (SLA'lar) ile karşılaştırarak sağladığımız desteği sürekli ölçeriz ve sağladığımız hizmetlerle ilgili düzenli rapor sunarız.

Yerel ve uluslararası hizmet ağımız ile istediğiniz yerde tutarlı, ölçeklenebilir destek sunabiliriz. Tüm BT ortamınızın yönetilmesi için tek iletişim noktası olarak Ricoh'ya güvenebilirsiniz, bu sayede daha verimli çalışabilir ve kuruluşunuzun yönetimine odaklanabilirsiniz. 

Bize ulaşın

Sayfanın Üstü

Neden Ricoh?

 • Ricoh - IT at the heart of business
  İş dünyasının kalbinde IT

  Müşterilerimizin işlerini desteklemekte IT'nin oynadığı önemli rolü anlıyoruz ve karşılaştıkları sorunları çözmeye kendimizi adıyoruz.

 • Ricoh - Comprehensive support & delivery
  Tüm IT ortamı için destek

  Sektörce bilinen Bakım Merkezi kaynaklarımız tarafından denetlenen kapsamlı bir dizi yerinde ve bulut bazlı IT desteği hizmetleri sunuyoruz.

 • The difference of Ricoh IT Services
  Ricoh farkı

  Enformasyon süreçlerini desteklemedeki başarılı geçmişimizin temelinde yer alan ve IT hizmetlerimizin bir numara olmasını sağlayan eşsiz değerlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Sayfanın Üstü