Teslimat, Kurulum ve Yapılandırma

Birinci günden itibaren sorunsuz kurulum.

Yazdır Twitter Facebook Delicious LinkedIn

İlgili Bağlantılar

  • Toplam Yeşil Ofis Çözümleri

    Sürdürülebilir danışmanlık, Çevreci Teknoloji ve Ricoh'un ikinci el onaylı ekipmanları hakkında daha fazla bilgi alın.

Ricoh belge çözümlerine yatırım yaptığınızda, dünya sınıfındaki Teslimat, Kurulum ve Yapılandırma Hizmetimiz ile ürünlerimizden hemen faydalanmaya başlamanızı sağlarız. Küresel çapta faaliyet gösteren profesyonel sahada hizmet ekipleriyle yeni belge ortamınızın avantajlarından hemen faydalanmaya başlamanıza yardımcı olacak uzmanlığa sahibiz.

Genel Bilgi

Sorunsuz Teslimat

İşiniz açısından kritik olan ürünlerimizin ve yazılımlarınızın kurulumunun sorunsuz bir şekilde yapılmasında Ricoh'ya güvenebilirsiniz. Ürünlerimizin ihtiyaçlarınıza tam olarak uyacak şekilde kurulması ve yapılandırılması sorumluluğunu kendimiz üstleniyoruz. Tüm lojistik ve yer değişikliği işlemlerinin yanısıra tüm ambalajların sökülmesi ve yeniden dolaşıma sokulması çalışmalarını da Avrupa'daki çevre yönetmelikleri doğrultusunda üstleniyoruz.

Denetim Hizmetleri

İster yeni bir kurulum, ister sürüm yükseltme isterse de yer değişikliği olsun, denenmiş ve güvenilir hizmetlerimiz eksiksiz ve güvenli bir uçtan uca destek sunmaktadır. Kapsamlı donanım ve ağ denetimlerimiz mevcut belge ve ağ ortamınızı değerlendirerek ürünlerimizin herhangi bir kesinti olmadan kuruluşunuza entegre edilmesini sağlar. 
 

Teslimat, Kurulum ve Yapılandırma Hizmetleri

Uzmanlarımızın desteği, teslimat öncesi yapılan kontroller ve ürün sürücülerinin yapılandırılması ile yazılım çözümlerinin ihtiyaçlarınıza uygun olarak kurulması ile birlikte daha ürünler tesisinize gelmeden başlar. Güvenli ve hızlı teslimat için deneyimli ürün teslimatı ekiplerimiz katı kalite ve çevre standartlarına uygun hareket eder.
Tesisinize varıldıktan sonra donanım ve ağ kurulum hizmetlerimiz, tüm dijital belge cihazlarınızı ağınıza bağlar. Ürünlerin yerlerinin değiştirilmesi çalışmaları ise mevcut ürünlerinizin yeni yerlerine sorunsuz olarak geçişini sağlayacak şekilde dikkatlice planlanır.

Taşıma Hizmetleri

Ağ baskı ortamınızın etkinliğini azami seviyeye çıkartmak için yapılandırma hizmetleri ve baskı kuyruğu kurulumu sunmaktayız. Sürücü kurulum ve yapılandırma hizmetimiz ile tüm sürücüler kurulur ve işinizin ihtiyaçları doğrultusunda hassas bir şekilde yapılandırılır. Tüm yazılımlarımızla birlikte dahili veya üçüncü şahıs destek ekiplerinizle birlikte çalışan kurulum ve yapılandırma hizmetleri de sunarız. 
 

Sayfanın Üstü

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Lütfen web, e-posta, telefon ya da faks aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

Sayfanın Üstü