Bakım, Destek ve Yönetim

Ürünlerinizi biz yönetiyoruz, siz de kendi işinizi yapıyorsunuz

Yazdır Twitter Facebook Delicious LinkedIn

İlgili Bağlantılar

  • Toplam Yeşil Ofis Çözümleri

    Sürdürülebilir danışmanlık, Çevreci Teknoloji ve Ricoh'un ikinci el onaylı ekipmanları hakkında daha fazla bilgi alın.

Belge ortamınızın çalışmaya ve ürünlerinizin de en verimli koşulda kalmaya devam etmesini sağlamak için Ricoh uzaktan ve yerinde destek hizmetleri sunar. Belge yönetimi çözümlerinizin kullanılabilirliğini arttırmaya yönelik çalışmalarımız sayesinde siz de kendi asıl işlerinize odaklanabilirsiniz.

Genel Bilgi

İhtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik özel destek

Belge yönetiminizin verimliliğini azami seviyeye çıkartmak için ihtiyaç duyduğunuz yardım konusunda Ricoh Destek Hizmetleri'ne güvenebilirsiniz. Kapsamlı hizmetlerimiz arasında web tabanlı destek, telefon desteği ve yerinde destek de yer almaktadır. Ayrıca misyonunuz açısından kritik olan uygulamaları korumak amacıyla daimi bir personel de görevlendirebilmekteyiz.

Bakım Hizmetleri

Ürünlerimizin en iyi koşulda kalmaya devam etmelerini sağlamak amacıyla tasarlanmış olan Bakım Hizmetleri, en iyi performans için en yeni hizmet sürümü güncellemelerini de içerir. Bu hizmetler arasında yerinde onarım, sistem çapında durum kontrolleri, hizmet dışı kalan ürünlerin değiştirilmesi ve uzatılmış garanti hizmetleri de yer alır.

Destek Hizmetleri

Bir sorunun ortaya çıkması halinde Ricoh Destek Hizmetleri, bu sorunun hızlıca ve işinize en az etki vererek çözülmesini temin için hep yanınızdadır. Belge çözümünüzü sorunsuz bir şekilde çalıştırmaya devam etmek suretiyle kuruluşunuz çapındaki verimlilik üzerindeki olumsuz etkisini de en aza indiririz. Hizmetlerimiz arasında sanal yardım masası, yardım masası destek hizmetleri, uzaktan destek hizmetleri ve yerinde destek hizmetleri yer alır..

Yönetim Hizmetleri

Belge yönetiminizi geliştirmek üzere tasarlanmış olan Ricoh Yönetim Hizmetleri, temel iş faaliyetlerinize yoğunlaşmanıza imkan tanır. Otomatik faturalama hizmetleri, dış kaynak baskı hizmetleri, tesis yönetim hizmetleri, süreklilik planlama hizmetleri, varlık yönetimi hizmetleri ve filo yönetimi hizmetlerini içerir.

Sayfanın Üstü

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Lütfen web, e-posta, telefon ya da faks aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

Sayfanın Üstü