Ana SayfaÖnceki Menü
Genel Bakış

İşyerinde Değişime Liderlik Etmek

Teknoloji, çalışma şeklimizi değiştiriyor. Ricoh olarak, değişimin ekipleriniz ve işletmeniz açısından olumlu bir süreç olmasını sağlıyoruz. Tamamen dijital bir çalışma alanına sorunsuz bir geçiş süreci elde edebilmeniz için bu yolculuğun her adımında size rehberlik ediyoruz.
Tüm iş çözümlerimizi keşfedin
seamless digital workspace experience
Dijital çalışma alanı

Her yere erişim sağlayın

Hibrit ve yerleşik olmayan sistemler geleceğimizi şekillendiriyor. Çalışan bağlılığını güçlendirmek ve yeni performans seviyelerine ulaşmanıza yardımcı olmak amacıyla dijital çalışma alanlarınızı tasarlama, entegre etme ve destekleme konusunda bütünsel bir yaklaşım uyguluyoruz.
Tüm dijital çalışma alanı çözümlerimizi keşfedin
İş Süreci Yönetimi

Başarıya odaklanın

Manuel çalışmaların personelinizi engellemesine izin vermeyin. Personelinizin daha verimli çalışmasını sağlamak amacıyla iş süreçlerinizi optimize ediyor, işletmeniz genelindeki süreçleri kolaylaştırmak ve basite indirgemek üzere teknoloji, uzmanlık ve destek sağlıyoruz.
Tüm iş süreci yönetimi çözümlerimizi keşfedin
Bulut ve Altyapı

Açık ve net bir sistem

Buluttan maksimum verimi elde edebilmek için doğru bir yol haritasına ve bunu uygulayabilecek bir ekibe sahip olmanız gerekir. Yeni nesil inovasyonları takip ederken, bir yandan da ticari faaliyetlerinizi daha hızlı, uygun maliyetli ve güvenli bir hale getiren bulut çözümleri ve uzmanlığı sunuyoruz.
Tüm Bulut ve Altyapı çözümlerimizi keşfedin
Siber Güvenlik

İşinizde risklere son

İnternet özellikli cihazlar, siber saldırılara karşı yeni güvenlik açıklarının oluşmasına yol açar. Temel iş süreçlerinizle uyumlu, akıllı siber güvenlik hizmetleri ve çözümleri sunarak siber suçlarla mücadele etmenize yardımcı oluyoruz.
Tüm Siber Güvenlik çözümlerimizi keşfedin
Dijital Deneyim

Yeni bir deneyim seviyesi

Mükemmel bir müşteri deneyimi, üstün bir çalışan deneyimiyle başlar. Son derece yetenekli veri bilimcileri ve geliştiricileri ekibimiz, her temas noktasında beklentileri aşmak için ihtiyaç duyduğunuz çözümleri tasarlar, oluşturur, uygular ve hizmet verir.
Tüm Dijital Deneyim çözümlerimizi keşfedin
Ofis Ürünleri ve Yazılımı

Sınıfının en kalitelisi

Ricoh, yüksek kaliteli yazıcılar, dijital çoğaltıcılar ve çok fonksiyonlu yazıcılar/tarayıcılar/fotokopi makineleri ile bilinen bir kuruluştur. Hız, büyüklük ve kapasite açısından çok sayıda seçenek arasından çalışma grubunuz, ofisiniz veya sınıfınız için en uygun model ve özellikleri seçebilirsiniz.
Tüm ofis ürünlerimizi ve yazılımlarımızı keşfedin
Genel Bakış

Çok yönlü bir hizmet ve destek platformu

İhtiyacınız olan tüm ürün ve hizmet desteğine tek bir yerden ulaşın. İşletmenizin çalışmaya devam etmesini sağlamaya yönelik destek, tavsiye ve çözümler sunuyoruz.
Destek alın
AV technology and management
Genel Bakış

Tek durak noktanız

Ev sahipliği yaptığımız ve katıldığımız etkinliklerin yanı sıra, iş dünyasından haberler alıp, yeni ürünler ve ekibimiz hakkındaki tüm bilgileri öğrenin.
Gelişmeleri takip edin
News and events from Ricoh
Şirket

Biz kimiz ve ne yapıyoruz

Ricoh olarak, her zaman siz müşterilerimizi dinlemeye ve işletme hedeflerinizle uyumlu yenilikçi çözümler, ürünler ve hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Hizmetlerinize ve ürünlerinize değer katmaya çabalıyoruz. Değişen iş ortamlarına uyum sağlıyoruz.
Ricoh hakkında daha fazla bilgi edinin
Genel Bakış

Görüşmek dileğiyle

Sunduğumuz çözümler veya ürünlerimiz hakkında fiyat bilgisi edinmek istiyor, hesabınızı yönetmek için yardıma ihtiyaç duyuyor veya ürünlerimizi halihazırda kullanıyor ve bununla ilgili destek almak istiyorsanız, ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.
Irtibata geçin
customer and employee engagement
Genel Bakış

Bir adım öne geçmenize yardımcı oluyoruz

İşletme çözümlerindeki en önemli noktalara dair en güncel bilgileri keşfedip okuyun.
En güncel bilgileri keşfedin
Ricoh Insights - Overview

Çevresel, Sağlık & Güvenlik ürün bilgileri

Ürünlerimizin tamamı uluslararası ve ulusal çevre, sağlık ve güvenlik standartlarına uygundur.

Yasaların kapsadığı gerekliliklere ek olarak, burada Ricoh ürününüzden en iyi şekilde yararlanmanızı ve ESG taahhütlerimizi anlamanızı sağlayacak diğer çevresel bilgileri bulacaksınız.

Uygunluk Beyanları (DoC)

AB Uygunluk Beyanı (DoC), her üreticinin (veya yetkili temsilcisinin) ürünlerinin Avrupa Birliği gerekliliklerine uygun olduğunu beyan etmek için imzalaması gereken zorunlu bir belgedir. Üretici, bu beyanı imzalayarak, ürünün geçerli AB yasalarına uygunluğunun tüm sorumluluğunu üstlenir.

Daha fazlasını öğren

Güvenlik Belgeleri (SDS)

Güvenlik Belgeleri, kullanımları ve imhalarının sağlık ve güvenlik yönleriyle ilgili ürün malzemeleri hakkında ayrıntılı bilgi sağlar.
Ürününüzle ilgili sarf malzemelerini aramak için SDS Veritabanını kullanın.

BT Çevre Beyanları

Ricoh, kimyasallar, elektromanyetik uyumluluk ve güvenlik düzenlemeleri, malzemeler, paketleme ve enerji güvenliği düzenlemeleri, malzemeler, paketleme ve enerji verimliliğini içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan "Eko Deklarasyonu"nda ürün çevre bilgilerini kamuya açıklar.

Blue Angel Mark uyumlu ürünler

Dünyanın ilk eko etiketi olan Blue Angel, çok çeşitli çevre dostu ürün ve hizmetler için yüksek standartlar belirlemiştir. Blue Angel işareti, çevre dostu ürün tasarımı için yüksek standartlar belirler ve daha sürdürülebilir tüketim için güvenilir bir rehber olarak kabul edilir.

Statik Şok ve Ricoh Ürünleri

Ricoh'un Kalite Güvence Merkezi, bazı Ricoh MFP kullanıcılarının kullanım sırasında elektrik çarpması yaşadığına dair raporları araştırdı. Sebebin insanlara zararsız olan “Elektrik Statik Şoku” olduğu tespit edildi. Kullanıcıların statik şok alma şansını nasıl azaltabileceğine dair birkaç ipucu paylaştık.
Statik şokun nasıl azaltılacağı hakkında daha fazla bilgiyi buradan öğrenin.

Geri Dönüştürücüler için WEEE Bilgileri

WEEE yönergesi gereksinimlerine uygun olarak ve daha ayrıntılı bilgi ve Ricoh ürünlerinin sökülmesiyle ilgili soruların yanıtlarını sağlamak için lütfen WEEE Geri Dönüşüm Bilgileri veritabanını ziyaret edin.
WEEE Geri Dönüşüm Bilgi Veritabanına erişmek için oturum açmanız veya yeni bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekecektir.

Ricoh ürünlerinde Önem Arz Eden Maddeler

Ricoh Group'un Yeşil Tedarik Standartları, yetkililer tarafından izin verilen muafiyetler dışında müşterilere teslim edilen Ricoh ürünlerinde ve ürün ambalajlarında bulunması yasak olan maddeleri belirtir. Ricoh, tüm tedarikçilerinden yasaklı maddeleri kendi bölümlerinde ve Ricoh'a teslim edilen malzemelerde bulundurmamalarını talep eder. Bu Çevresel Spesifikasyon, Ricoh'un tasarım kılavuzu gereksinimlerine ve ürün geliştirme süreçlerine entegre edilmiştir.

Avrupa Kimyasallar Ajansı (ECHA), çok yüksek önem arz eden maddeler (SVHC) aday listesi ve kısıtlanmış maddeleri listeleyen Ek XVII dahil olmak üzere 1907/2006 REACH yönetmeliğini yönetir. REACH'in 33. Maddesi, bir listelenmiş aday SVHC'yi ağırlıkça (a/a) %0,1'in üzerinde bir konsantrasyonda içeren bir eşya tedarikçisinin, alıcıya, eşyanın güvenli kullanımına izin vermek için tedarikçiye sunulan yeterli bilgiyi sağlamasını gerektirir: en azından o maddenin adı.

Bazı Ricoh ürünleri, SVHC kullanan maddeler içerebilir ve bu ürünlerin tümü, amaçlandığı şekilde ve geçerli kullanım talimatlarına uygun olarak kullanıldığında kullanım için güvenlidir. ECHA tarafından bu beyan tarihine kadar ilan edilen ağırlıkça %0,1'den fazla SVHC içeren tüm Ricoh ürünleri, 5 Ocak 2021'den itibaren SCIP veritabanına yüklenmiştir. Hangi ürünlerde hangi SVHC'lerin bulunduğuna ilişkin özel bilgiler için lütfen veri tabanına başvurun. Blue Angel İşareti ile etiketlenen ürünler genellikle muhafazalarda, muhafaza parçalarında, tonerlerde veya mürekkeplerde SVHC içermez. Blue Angel kriterlerine göre istisnalar geçerli olabilir.

Ofis Baskı ürünlerine yönelik tüm Ricoh tedarik ürünleri, bu beyan tarihine kadar geçerli olmak üzere ECHA tarafından açıklanan ağırlıkça %0,1'den fazla Yüksek Önem Arz Eden Madde (SVHC) içermez. Profesyonel mürekkepler için lütfen Güvenlik Veri Sayfaları portalına bakın.

Lütfen REACH bildirimimizi buradan okuyun.

Sürdürülebilirlik ve İşyeri

Müşterilerimizin maliyetleri düşürmesine yardımcı olurken geleceğimiz için sürdürülebilirliği destekleyen teknolojilere değer veriyor ve vurguluyoruz. Doğru ortak, süreçler ve teknolojiyle, çalışanlarınıza işlerini iyi yapmaları için ihtiyaç duydukları araçları verirken çevresel etkinizin sorumluluğunu da üstlenebilirsiniz.

Amacınız ister enerji tüketimini azaltmak isterse daha verimli çalışmak olsun, Ricoh cihazlarının üretkenlikten ödün vermeden iş zorluklarını sürdürülebilir bir şekilde çözmenize izin verdiğinden emin olabilirsiniz.BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine olan bağlılığımız

BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine ulaşmak için eyleme geçiyoruz.

Daha fazlasını okuyun