Ana SayfaÖnceki Menü
Genel Bakış

İşyerinde Değişime Liderlik Etmek

Teknoloji, çalışma şeklimizi değiştiriyor. Ricoh olarak, değişimin ekipleriniz ve işletmeniz açısından olumlu bir süreç olmasını sağlıyoruz. Tamamen dijital bir çalışma alanına sorunsuz bir geçiş süreci elde edebilmeniz için bu yolculuğun her adımında size rehberlik ediyoruz.
Tüm iş çözümlerimizi keşfedin
seamless digital workspace experience
Dijital çalışma alanı

Her yere erişim sağlayın

Hibrit ve yerleşik olmayan sistemler geleceğimizi şekillendiriyor. Çalışan bağlılığını güçlendirmek ve yeni performans seviyelerine ulaşmanıza yardımcı olmak amacıyla dijital çalışma alanlarınızı tasarlama, entegre etme ve destekleme konusunda bütünsel bir yaklaşım uyguluyoruz.
Tüm dijital çalışma alanı çözümlerimizi keşfedin
İş Süreci Yönetimi

Başarıya odaklanın

Manuel çalışmaların personelinizi engellemesine izin vermeyin. Personelinizin daha verimli çalışmasını sağlamak amacıyla iş süreçlerinizi optimize ediyor, işletmeniz genelindeki süreçleri kolaylaştırmak ve basite indirgemek üzere teknoloji, uzmanlık ve destek sağlıyoruz.
Tüm iş süreci yönetimi çözümlerimizi keşfedin
Bulut ve Altyapı

Açık ve net bir sistem

Buluttan maksimum verimi elde edebilmek için doğru bir yol haritasına ve bunu uygulayabilecek bir ekibe sahip olmanız gerekir. Yeni nesil inovasyonları takip ederken, bir yandan da ticari faaliyetlerinizi daha hızlı, uygun maliyetli ve güvenli bir hale getiren bulut çözümleri ve uzmanlığı sunuyoruz.
Tüm Bulut ve Altyapı çözümlerimizi keşfedin
Siber Güvenlik

İşinizde risklere son

İnternet özellikli cihazlar, siber saldırılara karşı yeni güvenlik açıklarının oluşmasına yol açar. Temel iş süreçlerinizle uyumlu, akıllı siber güvenlik hizmetleri ve çözümleri sunarak siber suçlarla mücadele etmenize yardımcı oluyoruz.
Tüm Siber Güvenlik çözümlerimizi keşfedin
Dijital Deneyim

Yeni bir deneyim seviyesi

Mükemmel bir müşteri deneyimi, üstün bir çalışan deneyimiyle başlar. Son derece yetenekli veri bilimcileri ve geliştiricileri ekibimiz, her temas noktasında beklentileri aşmak için ihtiyaç duyduğunuz çözümleri tasarlar, oluşturur, uygular ve hizmet verir.
Tüm Dijital Deneyim çözümlerimizi keşfedin
Ofis Ürünleri ve Yazılımı

Sınıfının en kalitelisi

Ricoh, yüksek kaliteli yazıcılar, dijital çoğaltıcılar ve çok fonksiyonlu yazıcılar/tarayıcılar/fotokopi makineleri ile bilinen bir kuruluştur. Hız, büyüklük ve kapasite açısından çok sayıda seçenek arasından çalışma grubunuz, ofisiniz veya sınıfınız için en uygun model ve özellikleri seçebilirsiniz.
Tüm ofis ürünlerimizi ve yazılımlarımızı keşfedin
Genel Bakış

Çok yönlü bir hizmet ve destek platformu

İhtiyacınız olan tüm ürün ve hizmet desteğine tek bir yerden ulaşın. İşletmenizin çalışmaya devam etmesini sağlamaya yönelik destek, tavsiye ve çözümler sunuyoruz.
Destek alın
AV technology and management
Genel Bakış

Tek durak noktanız

Ev sahipliği yaptığımız ve katıldığımız etkinliklerin yanı sıra, iş dünyasından haberler alıp, yeni ürünler ve ekibimiz hakkındaki tüm bilgileri öğrenin.
Gelişmeleri takip edin
News and events from Ricoh
Şirket

Biz kimiz ve ne yapıyoruz

Ricoh olarak, her zaman siz müşterilerimizi dinlemeye ve işletme hedeflerinizle uyumlu yenilikçi çözümler, ürünler ve hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Hizmetlerinize ve ürünlerinize değer katmaya çabalıyoruz. Değişen iş ortamlarına uyum sağlıyoruz.
Ricoh hakkında daha fazla bilgi edinin
Genel Bakış

Görüşmek dileğiyle

Sunduğumuz çözümler veya ürünlerimiz hakkında fiyat bilgisi edinmek istiyor, hesabınızı yönetmek için yardıma ihtiyaç duyuyor veya ürünlerimizi halihazırda kullanıyor ve bununla ilgili destek almak istiyorsanız, ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.
Irtibata geçin
customer and employee engagement
Genel Bakış

Bir adım öne geçmenize yardımcı oluyoruz

İşletme çözümlerindeki en önemli noktalara dair en güncel bilgileri keşfedip okuyun.
En güncel bilgileri keşfedin
Ricoh Insights - Overview

İnovasyon

Kuruluş yıllarımızda yazıcı ve faks makinesi tasarımıyla başlayıp günümüzde insan, teknoloji ve süreçler arasında köprü kurarak işletmelerde devrim yaratma vizyonumuza kadar uzanan yolculuğumuzda, inovasyon daima faaliyetlerimizin merkezinde yer almıştır.

İşletme inovasyonu

Günümüzde globalleşmiş, rekabetçi pazar ortamında büyüme sağlamak ve ilerleme kaydetmek yeni ihtiyaçları ve müşteri fırsatlarını hızla tespit ederek bunlara yanıt verebilmeye bağlıdır. Yazıcı, faks ve kamera ürünlerinde çığır açan onlarca yıllık inovasyon geçmişimizle, kurumlara ticari faaliyetlerinde rekabetçiliği ve verimliliği artırmalarında ve iş süreçlerini geliştirmelerinde yardımcı olan hizmetler sunan güvenilir bir iş ortağıyız.

Günümüzde sadece üstün kaliteli baskı ve iletişim sistemleri sunmakla kalmıyoruz. Aynı zamanda, geleneksel kağıt tabanlı iş akışlarından dijital odaklı, daha yalın operasyonlara geçişte, operasyonel verimliliğin artırılabileceği alanların tespit edilmesinde, tüm organizasyon genelinde israfla mücadelede ve her geçen gün daha karmaşık hale gelen mevzuata gerekliliklerine uyumluluğun sağlanmasında yardımcı oluyoruz.

Teknoloji inovasyonu

Ricoh olarak, 1970'lerde dünyanın ilk yüksek hızlı ofis tipi faks makinesi ve 1980'lerde çok işlevli dijital fotokopi makinesinin piyasaya sürülmesinden günümüzde 3 boyutlu yazıcılar ve Bulut bağlantılı ağ uygulamalarına kadar pek çok başarıyla dolu teknolojik inovasyon geçmişimizle gurur duyuyoruz.

Çalışma ortamları gelişmeye devam ettikçe, bu değişime ayak uydurmak ve olumlu bir şekilde yön vermek için yeni ürünler geliştirip sunma mücadelesinde en ön safta yer alıyoruz. Bugün sunmuş olduğumuz gelişmiş iletişim sistemlerimiz ve çalışma hayatındaki inovasyon teknolojilerimizle,  her ölçekten kurum ve kişi için esnek çalışma modellerini hayata geçirmeyi kolaylaştırıyoruz.

En yeni çok işlevli yazıcılarımızda bulunan özelleştirilebilir, dokunmatik,uygulama tabanlı arayüzler ve genel sorunlara anında yanıt verme imkanı sağlayan dahili ve basit otonom destek gibi, insanların tercih ettiği şekilde çalışan ürünler tasarlıyoruz.

3 boyutlu yazıcı teknolojisiyle ürün ve parça üretimine yönelik RICOH Gelişmiş Doğrudan İmalat Hizmetlerinin hayata geçmesiyle, endüstriyel üretim inovasyonunda da en ön sırada yer alıyoruz. Mürekkep püskürtmeli yazıcı teknolojisinde 30 yıllık geçmişimiz ve dünyanın çeşitli bölgelerinde 200 patentle, müşterilerimize çeşitli endüstriyel alanlarda ve uzmanlık sektörlerinde trendleri belirleyen piyasa öncüsü çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Araştırma ve geliştirme

Teknoloji inovasyonu çalışmalarımız, araştırma ve geliştirme alanındaki sağlam temellerimizle desteklenmektedir. Bir yandan yeni ürün ve süreçleri piyasaya sürerken bir yandan da mevcut ürün ve hizmetlerimizi takip edip değerlendirmeye devam ederek, daima müşterilerilerimizin ihtiyaçlarına uygun olmalarını sağlıyoruz.

Sürdürülebilirlik, ilk araştırma aşamasından itibaren ürün geliştirme anlayışımızın temelinde yer alır. Tüm Ricoh teknolojileri, ürün yaşam döngüsünün her aşamasında çevre üzerindeki etkimizi en aza indirecek şekilde tasarlanır.

Ar-Ge çalışmalarında işbirlikçi bir yaklaşım benimsiyoruz. Spesifik müşteri ihtiyaçları için ısmarlama çözümler geliştirdiğimiz Avrupa Teknoloji Merkezimizde her yıl düzenenlenen Danışmanlık Konferansında, müşterilerimizi piyasaya  çıkmadan önce inovasyonlarımızı inceleyip, geri bildirimde bulunmaya ve etkilemeye davet ediyoruz. Ayrıca, Ricoh ürünleri için katma değerli uygulamalar hazırlayıp geliştirmek amacıyla yazılımcılarla ortak çalışmalar yürüttüğümüz Ricoh Developer Program™ (RiDP™) çalışmasını hayata geçirdik.

 • Ödüller

  Ödüller

  Yıllar boyunca kazandığımız mükafat ve ödüllerimizi paylaşmaktan keyif duyarız.

 • İşletmemiz

  İşletmemiz

  Dünyanın neresinde olursanız olun, sektör uzmanlığımız ve küresel erişim ağımızla işletmenizin hedeflerini gerçekleştirmenize destek olmak için hizmetinizdeyiz.

 • Yönetim

  Yönetim

  Sizi başarımızın arkasındaki isimlerden bazılarıyla tanışmaya davet ediyoruz.