Dijital Çalışma Alanı
Workplace Experience

Her Yere Erişim Sağlayın

Personeliniz nereden çalışıyor olursa olsun zahmetsiz bir iş birliği elde edin

Dijital Çalışma Alanı

Çalışma alanlarımız ve çalışma biçimimiz değişiyor; hibrit ve mobil çalışma sistemleri geleceğimizi şekillendiriyor. Yeni ve gelişen teknolojiyle birlikte bu uygulamalar, iletişim ve iş birliği şeklimize her zamankinden çok daha fazla odaklanmamızı gerektiriyor. 
 
İhtiyaç duyduğunuz uzmanlık ve vizyon
Çalışan bağlılığını güçlendirmek ve yeni performans seviyelerine ulaşmanıza yardımcı olmak amacıyla dijital çalışma alanlarınızı tasarlama, entegre etme ve destekleme konusunda bütünsel bir yaklaşım uyguluyoruz. Baskı, iletişim ve çalışma alanı yönetimi konularındaki geniş kapsamlı çözüm portföyümüz ve partnerlerimizle, dijital çalışma alanınızı zirveye taşıyacak uzmanlığa ve olanaklara sahibiz. İster küçük, ister orta, ister büyük ölçekli bir işletme olun, hayalinizdeki çalışma alanını gerçeğe dönüştürmenize ve büyümenize yardımcı olacak vizyona sahibiz.
image

Çalışanların %55’i ne zaman, nerede ve kiminle çalışacakları konusunda kendilerine esneklik sağlandığında son derece yüksek bir performans gösteriyor.

Ricoh’un Dijital Çalışma Alanı konusunda sahip olduğu bilgiler, zahmetsiz bir iş birliği yapmanızı ve ekibinizin mükemmeliyet yolunda ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olmasını sağlayacaktır. 
 
Hibrit çalışmanın amacı, nerede olursa olsun iş gücünüze kusursuz bir dijital deneyim sağlamaktır.
 
Kusursuz bir sistem 
Hibrit bir iş gücü demek, fiziksel işyerinin en iyi özelliklerini, uzaktan ve çevrim içi çalışmanın en iyi özellikleriyle bir araya getirmek demektir. Peki, çalışanların istekleri (esneklik, hız, mobilite) ile BT’nin sağlaması gereken unsurlar (güvenlik, uyumluluk, standartlaştırılmış süreçler) arasındaki doğru dengeyi nasıl bulacaksınız?
 
Dijital çalışma alanınızı birlikte oluşturalım
Ekiplerinizin ellerinden gelenin en iyisini yapmalarını ve herkesin gücüne güç katan deneyimler oluşturmalarını sağlıyoruz. İş gücünüzü, mevcut teknolojilerinizi ve hayalinizdeki çalışma alanına ulaşmak için yapmanız gerekenleri iyice anlayarak işe koyuluyoruz. Ekiplerinizle birlikte, dünyanın neresinde olursa olsun dijital çalışma alanlarınızı tasarlayıp yapılandırıyor, kullanıma sunuyor ve bakımını sağlıyoruz, ayrıca siz büyüdükçe çalışma alanlarınızı da büyütebilmenize yardımcı oluyoruz.

Uzmanlık alanlarımız

Yönetilen Baskı Hizmetleri

areo

Yepyeni bir baskı çağı

Bilgi ekosisteminiz genelindeki süreçleri ve teknolojileri optimize ederek, çalışanlarınızı bilgileri daha etkin bir şekilde oluşturma, depolama, yazdırma ve kullanma konularında güçlendirin. İç kaynaklar üzerindeki yükü azaltın ve operasyonel açıdan tasarruf sağlayın. 
Daha fazlasını okuyun

İletişim ve İşbirliği Hizmetleri

areo

Ekibinizi daha iyi çalışmaya teşvik edin

Sınıfının en iyisi olan ses, video ve etkileşimli görüntüleme teknolojileri sayesinde ekipler, çalışma alanları ve konumlar arasında zahmetsizce bağlantı kurup iş birliği yapın. Çalışan ve müşteri bağlılığını artırırken daha iyi bir iş deneyimi sunun.
Daha fazlasını okuyun

Yönetilen İşyeri Hizmetleri

areo

Kusursuz bir kullanıcı deneyimi ile üretkenliği artırın

İş gücünüzün potansiyelini nerede ve ne zaman olursa olsun açığa çıkarın. Uzman desteği hizmetlerimiz, operasyonel birimlerinizi yönetip iyileştirirken, ekibinizin her ölçekte mükemmelliğe ulaşmak için ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olmasını sağlıyor.
Daha fazlasını okuyun

Bize hemen ulaşın

Bir Ricoh uzmanı ile görüşün

İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için danışmanlarımızdan biriyle irtibata geçin.

Bizimle irtibata geçin

Ricoh İş Çözümleri

İşletmenizin dijital yolculuğunda ilerlemesine yardımcı olacak profesyonel hizmet ve çözümlerimizi keşfedin.

Tüm İş Çözümlerimizi inceleyin
business services

Dijital Deneyim

Son derece yetenekli veri bilimcileri ve geliştiricilerden oluşan ekibimiz, en yüksek düzeyde müşteri bağlılığı elde etmenize yardımcı olacak çözümler tasarlayıp oluşturuyor, uyguluyor ve hizmete sunuyor.

Daha fazlasını okuyun

İş Süreci Yönetimi

Daha kolay, daha hızlı ve daha uygun maliyetli çalışma yöntemleriyle ekibinizin ilgisini ve üretkenliğini artırıyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Siber Güvenlik

Güçlü bir BT altyapısı oluşturmanıza, güvenlik açıklarınızı anlayıp yönetebilmenize ve güvenle büyümenize yardımcı oluyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Bulut ve Altyapı

BT altyapınızı modernize etmenize, iş yükünüzü otomatik hale getirmenize ve işletmenizin operasyonlarını dönüştürmenize yardımcı olacak bir yol haritası ve bulut çözümler sunuyoruz.

Daha fazlasını okuyun