Ana SayfaÖnceki Menü
Genel Bakış

İşyerinde Değişime Liderlik Etmek

Teknoloji, çalışma şeklimizi değiştiriyor. Ricoh olarak, değişimin ekipleriniz ve işletmeniz açısından olumlu bir süreç olmasını sağlıyoruz. Tamamen dijital bir çalışma alanına sorunsuz bir geçiş süreci elde edebilmeniz için bu yolculuğun her adımında size rehberlik ediyoruz.
Tüm iş çözümlerimizi keşfedin
seamless digital workspace experience
Dijital çalışma alanı

Her yere erişim sağlayın

Hibrit ve yerleşik olmayan sistemler geleceğimizi şekillendiriyor. Çalışan bağlılığını güçlendirmek ve yeni performans seviyelerine ulaşmanıza yardımcı olmak amacıyla dijital çalışma alanlarınızı tasarlama, entegre etme ve destekleme konusunda bütünsel bir yaklaşım uyguluyoruz.
Tüm dijital çalışma alanı çözümlerimizi keşfedin
İş Süreci Yönetimi

Başarıya odaklanın

Manuel çalışmaların personelinizi engellemesine izin vermeyin. Personelinizin daha verimli çalışmasını sağlamak amacıyla iş süreçlerinizi optimize ediyor, işletmeniz genelindeki süreçleri kolaylaştırmak ve basite indirgemek üzere teknoloji, uzmanlık ve destek sağlıyoruz.
Tüm iş süreci yönetimi çözümlerimizi keşfedin
Bulut ve Altyapı

Açık ve net bir sistem

Buluttan maksimum verimi elde edebilmek için doğru bir yol haritasına ve bunu uygulayabilecek bir ekibe sahip olmanız gerekir. Yeni nesil inovasyonları takip ederken, bir yandan da ticari faaliyetlerinizi daha hızlı, uygun maliyetli ve güvenli bir hale getiren bulut çözümleri ve uzmanlığı sunuyoruz.
Tüm Bulut ve Altyapı çözümlerimizi keşfedin
Siber Güvenlik

İşinizde risklere son

İnternet özellikli cihazlar, siber saldırılara karşı yeni güvenlik açıklarının oluşmasına yol açar. Temel iş süreçlerinizle uyumlu, akıllı siber güvenlik hizmetleri ve çözümleri sunarak siber suçlarla mücadele etmenize yardımcı oluyoruz.
Tüm Siber Güvenlik çözümlerimizi keşfedin
Dijital Deneyim

Yeni bir deneyim seviyesi

Mükemmel bir müşteri deneyimi, üstün bir çalışan deneyimiyle başlar. Son derece yetenekli veri bilimcileri ve geliştiricileri ekibimiz, her temas noktasında beklentileri aşmak için ihtiyaç duyduğunuz çözümleri tasarlar, oluşturur, uygular ve hizmet verir.
Tüm Dijital Deneyim çözümlerimizi keşfedin
Ofis Ürünleri ve Yazılımı

Sınıfının en kalitelisi

Ricoh, yüksek kaliteli yazıcılar, dijital çoğaltıcılar ve çok fonksiyonlu yazıcılar/tarayıcılar/fotokopi makineleri ile bilinen bir kuruluştur. Hız, büyüklük ve kapasite açısından çok sayıda seçenek arasından çalışma grubunuz, ofisiniz veya sınıfınız için en uygun model ve özellikleri seçebilirsiniz.
Tüm ofis ürünlerimizi ve yazılımlarımızı keşfedin
Genel Bakış

Çok yönlü bir hizmet ve destek platformu

İhtiyacınız olan tüm ürün ve hizmet desteğine tek bir yerden ulaşın. İşletmenizin çalışmaya devam etmesini sağlamaya yönelik destek, tavsiye ve çözümler sunuyoruz.
Destek alın
AV technology and management
Genel Bakış

Tek durak noktanız

Ev sahipliği yaptığımız ve katıldığımız etkinliklerin yanı sıra, iş dünyasından haberler alıp, yeni ürünler ve ekibimiz hakkındaki tüm bilgileri öğrenin.
Gelişmeleri takip edin
News and events from Ricoh
Şirket

Biz kimiz ve ne yapıyoruz

Ricoh olarak, her zaman siz müşterilerimizi dinlemeye ve işletme hedeflerinizle uyumlu yenilikçi çözümler, ürünler ve hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Hizmetlerinize ve ürünlerinize değer katmaya çabalıyoruz. Değişen iş ortamlarına uyum sağlıyoruz.
Ricoh hakkında daha fazla bilgi edinin
Genel Bakış

Görüşmek dileğiyle

Sunduğumuz çözümler veya ürünlerimiz hakkında fiyat bilgisi edinmek istiyor, hesabınızı yönetmek için yardıma ihtiyaç duyuyor veya ürünlerimizi halihazırda kullanıyor ve bununla ilgili destek almak istiyorsanız, ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.
Irtibata geçin
customer and employee engagement
Genel Bakış

Bir adım öne geçmenize yardımcı oluyoruz

İşletme çözümlerindeki en önemli noktalara dair en güncel bilgileri keşfedip okuyun.
En güncel bilgileri keşfedin
Ricoh Insights - Overview

Değer, vizyon ve misyon

Ricoh içerisinde, sürekli müşterilerimizi dinlemeye ve sizlere işletme amaçlarınıza eşlik edecek yenilikçi ürünler ve hizmetler sağlamaya çalışıyoruz. Ürünlerimize ve hizmetlerimize değer katmak için uğraşıyoruz. Değişen işletme iklimlerine uyum sağlıyoruz.

Yönetim felsefemiz

Kuruluş İlkelerimiz - Komşunu sev; Ülkeni sev; İşini sev - 1946 yılında kurucumuz Kiyoshi Ichimura tarafından formülleştirildi. Onlar işimizi nasıl yaptığımızın temelini oluşturuyor ve bizi bütün paydaşların iyiliklerine katkıda bulunmamız ile sürekli gelişmemiz konusunda cesaretlendiriyor.

Yönetim felsefemize bağlı kalarak, gerçek sosyal ve çevresel sürdürülebilirliği ve gelecek nesillere olan sorumluluğumuzu koruyoruz.

RICOH Yolu

RICOH Yolu bizim küresel kurumsal felsefemiz ve organizasyonumuzun kimlik ile yapısını sağlıyor. Dünya giderek daha hızlı bir şekilde küreselleşirken, organizasyon çapında uyumlu ve tutarlı bir dizi değere sahip olmak, karar alırken destek veren, karmaşık sorunları ve müşterilerimizin karşılaştığı zorlukları alt ederken bize belirgin bir rehberlik sunuyor.

Müşteri odaklı yaklaşım

Küresel bir şirketin parçası olarak, çalışanlarımız insanları, sektörümüzü, halkımızı ve dünyamızı önemsemekle görevlendirildi. Kazanma ruhumuzu, yenilik kapasitemizi ve takım çalışmamızı müşteri odaklı yaklaşımımızı yenilemeye, her zaman en yüksek etik ve bütünlük standartlarını sunmaya adadık.

Müşteriyi her zaman ilk sırada tutmak ve işletmemizin her alanında fevkalade bir müşteri tecrübesi sunmak bizim kültürümüze işlemiş.

Mükemmeliyeti kutlamak

Bizler müşterilerimizin yaşam kalitelerini geliştiren ürünler ve hizmetler sunmakla görevlendirildik. Ayrıca bizler, her gün müşterilerimize değer ile ilham taşıyan yenilikçi çözümler sağlamaya devam etmek ve sürdürülebilir bir toplum yaratmak adına sorumluluklarımızı yerine getirmek için yönlendirildik.

RICOH Way Ödülü ile çalışanlarımızı sıra dışı hizmet ve yenilik için tebrik ediyor ve ödüllendiriyoruz, bu ödüller hem yerel hem de küresel düzeyde RICOH Yolunu kullananların etkinliklerini tanıyor ve ödüllendiriyor.

Gezegene bağlılık

Bizim sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız mirasımızın bir parçasıdır ve üretimden dağıtıma, çalışma mekanlarımızdan geri dönüşüme, şirketimizin her bir parçasına dayanır. Çevresel farkındalık yaptığımız her şeyin altında yatıyor.