Veri, Analitik ve Yapay Zekâ
data, analytics and AI

Çalışanlar ve müşteriler için veriye dayalı deneyimler

Veri, Analitik ve Yapay Zekâ

Veriler iş dünyasının yeni para birimiyse, yapay zekâ için de buna akıllıca yatırım yapan beyindir diyebiliriz. Günümüzde iş yerlerinde karmaşık sorunları çözebilmek için iş süreçlerini optimize etmek, çalışanları güçlendirmek ve müşteri bağlılığı sağlamak üzere mevcut verileri analiz etmek ve sürekli olarak ayarlamalar yapmak gerekiyor. En başarılı şirketler, bu süreci insan müdahalesi olmadan gerçekleştiriyor.    
 
Büyüme potansiyelinizi açığa çıkarın  
Ricoh, büyüme potansiyelinizi açığa çıkarmak üzere aydınlatıcı veri, analitik ve Yapay Zekâ Hizmetleri yoluyla iş süreçlerinizi hızlandırmanıza yardımcı oluyor. 

Çözümler ve Hizmetler

Analitik ve Makine Öğrenmesi

areo

Gerçeğin kaynağı. Uygun maliyetli analitik

Farklı sistemlerden veri kümelerinin toplanması, masraflı, zaman alıcı ve hataya açık bir süreç olup, genellikle zayıf iş kararları alınmasına yol açar.   
 
Uzman veri bilimcileri hizmetinizde  
Mevcut veri, süreç ve ekibinizi kullanarak çok daha fazlasını elde etmenize yardımcı olacak kapsamlı danışmanlık hizmetleri ve çözümler sunuyoruz. Veri bilimcilerimiz, ölçümlenecek en önemli veri noktalarını belirlemenize yardımcı oluyor. Karmaşık verileri, pek çok platformda gerçek zamanlı iş kararlarını destekleyen bilgi deneyimlerine dönüştürmenize yardımcı olacak stratejiler ve uygulamalar geliştiriyoruz. 
Bizimle irtibata geçin

Gösterge Panoları ve Raporlama

areo

Hızlı iş kararlarını destekleyen doğru ve güncel veriler

İşletmenizin güncel performansını görün ve tek gerçek kaynak üzerinden en doğru raporlarla tüm şüpheleri ortadan kaldırın.    
 
İhtiyaca özel ve ölçeklenebilir çözümler  
Mevcut veri, kullanıcı ve süreçlerinizi verimli bir şekilde yönetebilmenize olanak tanıyan ekonomik, özelleştirilebilir ve ölçeklenebilir Gösterge Panoları ve Raporlama çözümleri sunuyoruz. Daha akıllı aksiyonlar almanıza, daha iyi ve daha tutarlı kurumsal sonuçlar elde etmenize yardımcı olması için veri filtrelemesi yaparak tüm detayları inceleyebilirsiniz. Bunu, widget’lar oluşturup yönetmek, çeşitli görseller arasından seçim yapmak ve raporları saniyeler içerisinde paylaşabilmek için kullanabilirsiniz.
Bizimle irtibata geçin

Kurumsal Veri Yönetimi ve Entegrasyon

areo

Veri silolarını ortadan kaldırın ve yönetim sağlayın

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Hizmet Yönetimi ve İnsan Kaynakları (İK) sistemleri gibi kusursuz bir şekilde entegre olan, hızlı bir süreç ve net bir iletişim sağlayan çözümler sunuyoruz. Aynı zamanda, işletmenizdeki bilgi akışına yönelik bütünsel bir görüş sağlayarak, genel tabloyu görmenize ve yönetim sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri elde etmenize yardımcı oluyoruz. 
Bizimle irtibata geçin

Bize hemen ulaşın

Bir Ricoh uzmanı ile görüşün

İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için danışmanlarımızdan biriyle irtibata geçin.

Bizimle irtibata geçin

Ricoh İş Çözümleri

İşletmenizin dijital yolculuğunda ilerlemesine yardımcı olacak profesyonel hizmet ve çözümlerimizi keşfedin.

Tüm İş Çözümlerimizi inceleyin
seamless digital workspace experience

Dijital Deneyim

Son derece yetenekli veri bilimcileri ve geliştiricilerden oluşan ekibimiz, en yüksek düzeyde müşteri bağlılığı elde etmenize yardımcı olacak çözümler tasarlayıp oluşturuyor, uyguluyor ve hizmete sunuyor.

Daha fazlasını okuyun

İş Süreci Yönetimi

Daha kolay, daha hızlı ve daha uygun maliyetli çalışma yöntemleriyle ekibinizin ilgisini ve üretkenliğini artırıyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Siber Güvenlik

Güçlü bir BT altyapısı oluşturmanıza, güvenlik açıklarınızı anlayıp yönetebilmenize ve güvenle büyümenize yardımcı oluyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Bulut ve Altyapı

BT altyapınızı modernize etmenize, iş yükünüzü otomatik hale getirmenize ve işletmenizin operasyonlarını dönüştürmenize yardımcı olacak bir yol haritası ve bulut çözümler sunuyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Dijital Çalışma Alanı

Dijital çalışma alanlarınızı tasarlayıp yapılandırarak kullanıma sunuyor ve ekiplerinizin diledikleri yerden çalışarak etkili bir iş birliği yapmalarını ve gün içerisinde daha verimli çalışabilmelerini sağlıyoruz.

Daha fazlasını okuyun