seamless digital workspace experience
İŞYERİNDE DEĞİŞİME LİDERLİK EDİN

Yarının en zorlu sorunlarının üstesinden gelmek için ihtiyaç duyduğunuz araçlar, teknolojiler ve uzmanlık

İş Çözümlerimiz

Teknoloji, çalışma şeklinizi değiştiriyor. Ekiplerinizin nasıl işbirliği yaptığını, müşterilerinize nasıl hizmet ettiğinizi, işletmenizi nasıl koruduğunuzu ve hatta nasıl büyüdüğünüzü bile değiştiriyor.    
 
Her adımda size yol gösteriyoruz  
Ricoh olarak, değişimin ekipleriniz ve işletmeniz açısından olumlu bir süreç olmasını, çalışan bağlılığını teşvik etmesini, yenilik getirmesini, güvenliği artırmasını ve sürdürülebilirliği harekete geçirmesini sağlıyoruz. Tamamen dijital bir çalışma alanına sorunsuz bir geçiş süreci elde edebilmeniz için bu yolculuğun her adımında size rehberlik ediyoruz.
Leading Change at Work Video Cover.jpg

Çalışma şekli değişiyor

Ricoh olarak, ekibinizin hiçbir şeyden ödün vermeden çalışmasına yardımcı oluyoruz. Doğru bilgi ve teknolojinin sürekli erişilebilir, daima güvenli ve her zaman herkes tarafından kullanılabilir olmasını sağlıyoruz.

Çözümler ve Hizmetler

digital workspace

Dijital Çalışma Alanı

İş, nerede yaptığınızla değil, ne yaptığınızla alakalıdır. Dijital çalışma alanlarınızı tasarlayıp yapılandırarak kullanıma sunuyor ve ekiplerinizin diledikleri yerden çalışarak etkili bir iş birliği yapmalarını ve gün içerisinde daha verimli çalışabilmelerini sağlıyoruz.
Ekibinizin potansiyelini açığa çıkarın
cloud solutions and IT infrastructure services

Bulut ve Altyapı

Buluttan maksimum verimi elde edebilmek için net bir vizyona sahip olmalısınız. BT altyapınızı modernize edip güçlendirmenize, iş yükünüzü otomatik hale getirmenize ve işletmenizin operasyonlarını dönüştürmenize yardımcı olacak bir yol haritası ve bulut çözümler sunuyoruz.
Buluttan maksimum verimi elde edin
business process management solutions and services

İş Süreci Yönetimi

Manuel ve yoğun iş gücü gerektiren işleri otomatik hale getirdiğinizde, işletmeniz bir saat gibi tıkır tıkır çalışacaktır. Daha kolay, daha hızlı ve daha uygun maliyetli çalışma yöntemleriyle ekibinizin ilgisini ve üretkenliğini artırıyoruz.
Iş süreçlerini ve iş akışlarını kolaylaştırın
cybersecurity strategy, services and solutions

Siber Güvenlik

Temel iş süreçlerinizle uyumlu, akıllı çözümler ve hizmetlerle siber suçlara karşı savunmaya geçin. Alanında lider siber güvenlik uzmanlığımız sayesinde, güçlü bir BT altyapısı oluşturmanıza, güvenlik açıklarınızı anlayıp yönetebilmenize ve güvenle büyümenize yardımcı oluyoruz.
Siber tehditleri tespit edip öngörün ve önleyin
digital customer experience

Dijital Deneyim

Mükemmel bir müşteri deneyiminin başlangıç noktası, üst düzey bir çalışan deneyimidir. Son derece yetenekli veri bilimcileri ve geliştiricilerinden oluşan ekibimiz, tüm temas noktalarında müşteri beklentilerinin ötesine geçmenize yardımcı oluyor. Çalışanlarınıza güçlü ve kalıcı bir etki yaratmak için ihtiyaç duydukları şeyi sağlayan çözümler tasarlayıp oluşturuyor, uyguluyor ve hizmete sunuyoruz.
Dijital deneyimleri iyileştirin
Graphic Arts

Görsel İletişim

Baskı dünyasında olasılıklarınız sınırsızdır. Ricoh olarak, profesyonel baskı konusunda yeni fırsatlar sağlayan donanım, yazılım ve hizmetlere yönelik çözümler sunarak, gelişmenize, dijitalleşmenize ve işletmenizde sürdürülebilir bir avantaj elde etmenize yardımcı oluyoruz.
Tüm Görsel İletişim çözümlerimizi keşfedin
Ricoh_Gartner_Magic_Quadrant.jpg

Ricoh, Yönetilen İşyeri Hizmetleri alanında 2021 Gartner Magic Quadrant - Avrupa'da yer aldı

Belgeyi indirin

Dünya çapında tüm sektörlerin güvendiği hizmet

Örnek Çalışma

Case Universiteit Utrecht

Yeniliğe kendini adamış

Konuk hizmetini iyileştirip işletme verimliliğini artırmak isteyen NH Hotel Group, Ricoh ile yaptığı iş birliği sonucu ortak çalışma alanları ve toplantı odaları ihtiyaçlar doğrultusunda modernize edilmiştir.
Örnek çalışmayı indirin

Örnek Çalışma

nwg italia ricoh case study

Her zaman ulaşılabilir, güvenilir bir hizmet

NWG Italia, hizmetlerinin her zaman kullanılabilir olmasını sağlamak üzere yüksek performanslı sunuculara, depolama ve yedekleme sistemlerine dayalı yeni bir altyapı kullanıyor.
Örnek çalışmayı indirin

Örnek Çalışma

royal floraholland uses docuware

Royal FloraHolland için iş akışı optimizasyonu

Royal FloraHolland, SaaS halinde kapsamlı arşivleme, arama ve uyumluluk işlevselliği sunduğu için DocuWare’i tercih etmiştir.
Örnek çalışmayı indirin

Örnek Çalışma

sb hotels and cybersecurity

Kritik verilerin siber tehditlere karşı korunması

SB Hotels, siber güvenlik platformu kurmak, hassas verileri korumak, yasal riskleri azaltmak ve yönetim yükünü minimuma indirmek için Ricoh ile birlikte çalışmayı tercih etmiştir. 
Örnek çalışmayı indirin

Örnek Çalışma

CBI digital tools for the workplace

CBI, son teknoloji çalışma alanları yaratır

CBI’ın üye hizmetlerini iyileştiren ve çalışan güvenliğini sağlayan yenilikçi dijital araçları kullanmasına yardımcı olduk.
Örnek çalışmayı indirin

Bize hemen ulaşın

Bir Ricoh uzmanı ile görüşün

İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için danışmanlarımızdan biriyle irtibata geçin.

Bizimle irtibata geçin